Prijava

Da se ja pitam, ja bi protero Intel tuda.

Elem, laptopova baterija neće da se puni. Eventualno se napuni 1% kroz nekih 2 dana, kad predjem mišom piše

tolko i tolko %, ne puni se

. Kaj da radim ?

Prati korake:
1. Ubij bateriju zoljom.
2. Zapali laptop.
3. I sebi nekako presudi kad si već dotlen doćero (olovo, omča, požar, skok, gušenje, sikiracija, droga).
P.S. Ako si primijenio nešto od ovih savjeta iz tačke 3. pa čitaš posthumno, nadam se da sam ti pomogao.

E jesi duhovit jebalo majku.
Mislio sam da je do punjača.

ŠEKA KUPI HUAWEI!!!

@Makaronac: Zbog mojih nesreća sa Huaweijem koje sam i ovdje pominjao, osjećam tešku uvrijeđenost i nelagodu nakon čitanja tvog posta. Dakle, spremi kakav roštilj u znak izvinjenja i nekako ću ti oprostiti. Možeš zovnuti i ostale, ali ja znam koliko moram pojesti da budem smiren, srećan i zadovoljan....

Što ti je čovjek od riječi. Više nisam uvrijeđen, sad sam gladan.

a neko dodgovori na moje pitanje gore, nešto, ništa a?

Imam problem sa pluginom za Google talk na Chromu. Deset puta ga skinem, ali ponovo mi iskače notifikacija da mi fali taj plugin

Има ли неко конкретну информацију хоће ли бити (и кад) официјални апдејт софтвера за samsung galaxy s2 на 4.2.2?
Овде: http://au.ibtimes.com/articles/487286/20130708/samsung-galaxy-s2-ends-android-4-2.htm наиђох на информацију да би требало бити оквирно негдје између октобра ове, и јануара следеће године.

Ima li efikasno rješenje protiv novog layouta na youtubeu? Svaki videozapis blinka dva-tri puta pa tek onda krene (nije do neta, puno se ljudi žali). Meće mi strpljenje u bestragiju, te sam preneražen od prenemaganja i prenebregavanja.

EDIT: Glupi plugin od imageshacka se nekako sam instalirao u chrome, ubih ga i sve ok. Daklem, ako vam se pojavi ekstenzija 'imageshack clickberry', ubijte je.

Kolege menadzeri,

pošto imamo poteškoća da forum dovedemo u aktivno stanje potreban nam je neko ko zna da podesi VPS server. Trenutno je na njemu instaliran ''centOS-6'' i instaliran je PhP, Apache i SQL. Potrebno je da se završi instalacija i da se forum prebaci na taj novi server. Ima li nekoga ko za to da uradi?

Unapred hvala na svakoj pomoći.

Serbian FM

Ako ima nekoga ko zna ovo da uradi neka mi se javi u pm da ga spojim sa ljudima iz serbian fm-a

lolo sa Ivanom, je li a ?

Dok povezem ko je Ivan :D Ivan Mandić - Manda - Orthodox, da sa njim :D Ajd sto pre da rese ovo pa da ponovo proradi forum.

Lolo moj bivsi trener
jebuga nen poima jos

Треба да радим семинарски о Јава програмском језику, је л' може неко укратко да ми помогне са концепцијом, пошто по нету налазим углавном све стручне литературе, где нема неког великог историјата и практичне примене. Треба ми нешто сажето, где ће се само у делу помињати одређене ствари о генералном програмирању и коришћењу језика.

Ljudi pomagajte, komp mi spor ko nista.
Mozilu mi otvara 5 minuta.
Do sada sta sam uradio je, defragmentovo C, skeniro za viruse, radio nek ciscenjesa programom sto mi Rade dao.
Ali nista, jos uvek se vuce.
Sta da mu radim vise?

Obriši Mozilu, skini je opet, instaliraj :)