Prijava

otvori mozilu, skini gugl krom, instaliraj ga, obriši mozilu

Poenta ovoga je da je KOMPJUTER spor, ne samo mozila :)
Otvara i foldere po 5 minuta, dok se oporavi od paljena 10 minura moram da cekam, na Skype-u smajlici seckaju (Internet mi je super, fin, brz, nije do njega)

Pa onda briši windows, 30 min ili koliko vec treba da se instalira?
Kupi RAM.

Pre 2 dana sam ga reinstalirao.

Moguće da je hardverski problem. Da li si usisavao kućište ? Jesi li pre podizanja sistema, iz sejf moda skenirao particije? Koliko ti je star računar ? Koja je konfiguracija i koji OS ?

Ko troši najviše resursa? Proveri u Task Manageru.
Ako je stariji računar, hoće noviji programi lako da zakucaju. Mozilla srče memoriju.

Mozila 151,000 K
Ali zero i pre pokretanja mozile je trom i nikakav.

Moguće da je hardverski problem. Da li si usisavao kućište ? Jesi li pre podizanja sistema, iz sejf moda skenirao particije? Koliko ti je star računar ? Koja je konfiguracija i koji OS ?

Nisam usisavao.
Nisam iz safe moda nista.
Star je oko 7 godina.
Amd athlon 64 3000+
512 RAM (ovo mozda jebe, ali radio je normalno pre 4,5 dana)
Ne mogu se setim koliko harda valjda oko 160 GB ako i vise.

preporučite laptop oko45000 najbitnija karakteristika mi je displej, mora da je 17.3 i što kvalitetniji, ostale stvari mogu i slabije da budu. Koji lap ima dobar ekran?

Сале, баци поглед на ово.

Jedi govna Stevane lolol

Da li neko zna kako da kontakte iz android telefona prebacim na moj gmail nalog, pošto vidim da to može samo ne znam kako? Mogu ručno da upisujem brojeve pa da ih prebacujem jedan po jedan, ali smarajuće je. Postoji li način da se sve odjednom prebaci?

Cenim da treba da se očisti kućište, procesor skine, premaže termalnom pastom, postaro je to, a i malo RAM-a baš.
Tu memoriju mislim da nije baš lako naći, treba proveriti po oglasima, ako hoćeš da dodaš još npr. gigabajt.

Zero - Radijacija za sirotinju :D

Znam i ja sve to da treba, ali ne znam :)
A ne daju mi se pare za majstora da mi jos nesto zasere.

Postaro jeste da ga jebem i ja bih voleo da imam novo, al sta cu...

E da.. I posle reinstaliranja nemam zvuk uopste :3
(da instalirao sam drivere nisam glup)

hvala sale, ovaj acer mi se sviđa što si okačio.

Hm
Si proverio tamo u Device Manageru, da nema neki žut upitnik, možda fali nešto?
Verovatno imaš i neki poseban softver za zvuk, tamo može isto da se čačne.

Sale gori, skoro pa bukvalno.
http://i.imgur.com/7BFTNwz.png

Skinuti hladnjak sa procesora, očistiti staru pastu, staviti novu i problem rešen.

Pitacu drugara od brata on se bakce sa kompovima.
Fala Rade <3