Prijava

bog ti dao sreće zdravlja

Jel sad hrom šljaka normalno?

Jes, u fulu sve. fala

od kad sam kupio novi monitor, slova u nekim programima izgledaju mnogo jadno. tipa:
http://pokit.org/get/img/03f220980f2a3a539b2dab46d993d3c8.png
dok je recimo normalno ovako:
http://pokit.org/get/img/94edb94d55c5539624514ec6ac7b1d2b.png

jel ima neko ideju?

Ја бих инсталирао уТорент, но добро.

Углавном пробај у подешавањима резолуције у Виндовсу да ускладиш са резолуцијом монитора.

Idukurac. Sta koristis umesto monitora? Bioskopsko platno?

Znam sad, guglao sam. Ladno 600 jevreja monitor, alal vera.

malo sam obnovio opremu :)

da ga jebes ja ne vidim razliku u slovima... na sta milis kad kazes jadno?

Kako da pojacam signal sa rutera?
Imam ciscov sbb ruter sa unutrasnjim signalom i kada lezim u dnevnoj jedva jednu crtu imam, a ponekad se i izgubi.
Ima li nacina da se pojaca?

A kauc u dnevnoj mi odaljen desetak metara mozda i zid prepreke.

rašrafi ga, nađi internu antenu, odlemi je i zalemi parče kabela, probuši poklopac, izvuci to kabelče napolje, zatvori poklopac i na drugi kraj kabela zalemi rpsma ženski konektor i onda kači i šrafi na to kakvu hoćeš antenu.
Skraćeno, bolje sebi kašikom iščupaj govno iz šupka, biće bezbolnije.
Ili još jefitnije, izlicitiraj neki ap na limundu za 500din i nakači ga iza tog rutera i na taj ap kači kojekakve antenusine.

Na kraju mi ta druga opcija ispadne laksa da ga jebem..
A sto je fora kada izadjem ispred kuce, sasvim okej radi iako je veca udaljenost

Sale, tvoj zid i kauč imaju vlašku magiju u sebi, išćeraj to.

Ја бих инсталирао уТорент, но добро.

Ja ne bih, još otkako sam prešao na Win7, Bittorrent (verzija 7.6.1) mi je radio na svakoj mašini brže od svakog drugog torrent programa. Ne samo meni, nego i kod drugih ljudi koji su probali. Nebo i zemlja.

Treba mi pomoc za slusalice, spreman sam da puknem oko 8 000 kinti. Trebaju mi znaci sluske sa 1 "bananicom" 3,5mm(mislim da je to standard kod svih novih sluski bar koliko sam primetio (1 i za zvuk i za mic a ne 2 odvojeno)), posto mi treba za fon i za laptop na kome imam 1 ulaz. E sad koje preporucujete, audio tehnica, sennheiser, sony?
Slobodno stavite linkove, sluske koristim najvise za muziku, rpg, mmorpg, mobe i sl. (mislio sam da uzmem nesto od razera posto oni imaju 3,5mm i imaju spliter koji deli taj 1 na 2 posebno za mikrofon i posebno za zvuk (mada pretpostavljam da to imaju i ostali ili se moze negde jeftino nabaviti))
EDIT: Bitno mi je da ima i mic ugradjen da bih mogao da koristim za skype i te munje.

Paun91
Ја бих инсталирао уТорент, но добро.

Ja ne bih, još otkako sam prešao na Win7, Bittorrent (verzija 7.6.1) mi je radio na svakoj mašini brže od svakog drugog torrent programa.

Nubare. INstalirajte QbitTorrent i spoznajte sta je pravi torent klijent - mali, brz, lagan i jednostavan.

Previše se tripujete oko tih torent klijenata, isti kurac koji god da koristiš.

Elem, ti gore, prelistaj http://www.artistsystems.net/mex/kategorija_sa_artiklima.php?glavna_kat=23&kat=60 ovaj sajt, trebalo bi da kod njih možeš sve slušalice da isprobaš na licu mesta.

Probao sam, nije najbrži. Dakle, ako se neš pobiti, nemoj prijetiti ;-)