Prijava

Decxko, ja pričam o akcentovanju reči audasiti

Danas mi je stigao Samsung 840 EVO ssd od 120GB. Resio sam na njega da stavim sistem itd. Otvorim komp, otkacim privremeno hdd (da mi ne bi system reserved particiju stavilo na njega pa da nece ssd da butuje), munem ssd, prikacim, odem u bios, prepoznaje ga, sve full. Pocnem da instaliram Win7 64-bitni , odradi instalaciju, restartuje i stoji mi na Starting Windows i nece dalje. Probao sam svaki moguci nacin i nece. Sad sam apdejtovo bios jer sam citao da mozda nece zbog toga pa cu sad da probam opet, ako i sad nece za veceras odustajem, tako da bih voleo neke predloge da cujem pa sutra da pokusam ponovo... Dakle?

Probaj instaliras opet lololo

Ja cu uskoro da uzmem net, preko modema, posle sto godin. besparica.
Inace, kupicu i polovan laptop, pa me zanima da li je internet brzi na win 7 ili win xp? Ima li to uopste kakve veze?

nema nikakve veze, bitno je samo koliki protok ti pušta mreža (u mrežu računam i modem i računar)

Paaa imas li mozda neke predloge, savete za poboljsanje brzine neta? Ja o kompjuterima nemam pojma.

Па виш шта ти лепо каже човек

nema nikakve veze, bitno je samo koliki protok ti pušta mreža (u mrežu računam i modem i računar)

Немош ти да повећаш никако брзину, имаш колико ти провајдер даје по уговору. То ти је што ти је...

Узми Вин7 ипак, мање ћеш да се патиш...

Pa ne znam, vidis, kad sam ja imao net preko modema na win XP, nije mogao ni fejsbuk da otvori. Moj drug ima taj isti internet na win 7, i lagano gleda filmove preko mozile.

Jugosloven klasichan primerak troll-a

dajte neki link od neke trgovine kompjutera na netu da mogu da gledam cene delova i te fore, resio sam da se nabudzim pa da razgledam loma

Koliko sam primetio tehnoms je jeftiniji od ostalih a imas i popust za kupovinu preko neta, mada im trenutno sajt ne radi, barem meni.
http://www.tehnoms.rs/

ne radi ni kod mene :/

Vidi na win winu. To su ti otprilike te cene Ne znam gde zivis ali vidi po gradu, manje prodavnice cesto budu i jedtinije od velikih kao win win. Ja sam komp uzeo par hiljada jeftinije u jednoj manjoj prodavnici.

ma samo mi treba okvirno da znam posto je otprilike ono sto mene interesuje. a mrzi me da jurim jer radim nesto trenutno pa reko mozda neko ima neki sajt sa cenama pri ruci.

Bc group
Tusam kupijo konmp i kulturne cene.

U Novom Sadu ti je najjeftiniji EMMI

ma daleko sam ja od novoga sada. u principu nemas pristojno kuciste da nadjes ispod 33, 34k golda

Emmi ima i web shop, proveri.