Prijava

Znaci da peglam na osmicu, pa odmah na desetku?
Pa i ja kontam da predjem dok imam koliko toliko konkurentnu masinu, da bar nekad ispratim aktuelne trendove

пази ја додуше имам ссд па се систем свакако зверски брзо диже, али колико се сећам и на старом компу је било макар дупло брже него на 7ици.

Тури 8.1 па онда чекај апдејт на десетку 29 јула

Znaci moci ce da pegla igrice koje su fazon pravljene za sedmicu?

наравно тебра, 8.1 јебено разбија

па неби сигурно гејминг машину држао на посраном систему

склопите ми конфигурацију до 45 сома, услов да има графичку са 2ГБ ДДР5

плс

за кеш купујеш или оћеш на рате курце?

туљане имам једно питање везано за десетку ако си ту

јесам тусам питај

па све ме заправо интересује, жуља ме стално ту у доњем углу десном и кликнуо сам данас и колико сам схватио резервисао да то себи скинем(?) после тог 28 или кад већ. како ће то да испадне оче моћи само да се скине систем а да не морам да га инсталирам или сам већ обавезан

биће као класичан апгрејд, нпр ја сам тако радио са осмице на осам.један. Остају сви подаци, остаје буквално све само што се систем ажурирао.

отприлике исто као када ти стигне ажурирање софтвера на фон

јел могуће то, да остану сви подаци? јебеш ме мало
кликну сам на то ресервацион и јел сад хтео нехтео морам да апдејтујем, то сам те питао

дада брт све ти живо остаје снимљено у компу, неложим те

И ја сам исто то резервисао међутим тек после 29тог јула ћемо моћи да апгрејдујемо

Углавном види нешто овако да склопиш
Нов процесор амд фх 8300 од мађара
графичка 280х или 7970 (то је иста графичка, само другачије име, рибрендинг) у гаранцији
8 гиги рама
1терабајт хард диск
кућиште било које само да је јефтино
напајање 500 вати

bač, pripazi na širine sabirnica ako uzimaš grafičku
znaju grafe biti po 2gige ali jadna sabirnica
možda si i znao, ali reko da kažem za svaki slučaj

ХАХА ЈЕБОТЕ
https://www.youtube.com/watch?v=Wwc5jKc-EgE
ладно има кортана и можеш да причаш шу њоме и питаш је да ти исприча виц и она исприча, кад будем причао од дваес осмог са компом можда ме смести обитељ у лудницу а да ме претходно ни не обавесте и како после да докажем невиност шалим се скеч је у питању

размишљам се дал да узмем овај сурфејс таб ког користе у овом клипу, куљ је ствар

сине ова 280џ картица кошта 32 иљаде, за који курац да купим остатак компа

да брате кошта нова, половна са гаранцијом је око 140-150 :)

отприлике никако се неисплати куповати нове графике, или половне или из мађарске

нећу ништа половно