Prijava

у ствари, само ми препоручите матичну за мале паре а да ради посо и неки солидан процесор до петнес иљада (са кулером), за остало ћу се снаћи сам

брт грешку паклену правиш, веруј ми.

Но онда гледај 270 или 270х оне су око 18к биле пре пар месеци

Matej,poslao sam vam osobnu poruku!
Matej,poslao sam vam osobnu poruku,

ahahah oll
sad sam opet prelistao mateja i senada

Bač, ne kupuj tako, molim te. Skupi lovu i kupi jaku mašinu, ne zajebavaj se s tim kalkulisanjem "na čemu da uštedim".

како да скупим који курац, мој посао је превише шугав да бих флегшиповао

Ја се сећам када сам пре две године скупљао новац радећи неки превише шугав посао и нисам скупио довољно и купио сам лош комп, немој поновити моју грешку брт плс.

послушај мудрога схомија

нема шансе да скупим још кинте јер ћу највероватније ову кинту да потрошим чим је примим, боље да узмем одмах комп, треба ми нешто што ће да тера гта 5 и гугл хром

нема шансе да скупим још кинте јер ћу највероватније ову кинту да потрошим чим је примим, боље да узмем одмах комп, треба ми нешто што ће да тера гта 5 и гугл хром

https://justaddtea.files.wordpress.com/2015/06/hmmmm.jpg

хакери, да ли зна неко од вас како да повећам - dedicated video memory? сконтао сам да ми графичка од гига ради на 512 па оћу да је вратим на гига. проблен је што то може да се уради у биосу у advanced chipset features, ал ја ту имам само једну једину опцију и то неку леву за разлику од једно 10 колико имају људи чије сам туторијале гледао. дакле не маже преко биоса, јери има неки програм за таква подешавања и оверклоковања ил већ како се то зове

Brt ja sam ovde najveci haker sigurno ali me mrzi da pricam o tim trivijalnostima ako nekad budes pisao neki program zajeban dosta bas nemoj se libiti da mi se obratis pa cu ti pomoci

нема шансе да скупим још кинте

треба ми нешто што ће да тера гта 5 и гугл хром

Ove dvije rečenice poništavaju jedna drugu. GTA V neće, ponavljam, NEĆE raditi na prustupačnoj i skromnoj mašini, zagrijavaće se komp i jebaće te non-stop. Skupljaj lovu ili pati.

Šomi, koliko god da prost je BIOS, mora imati opcija za veličinu deljene memorije, pogledaj opet. Ako treba da "vratiš" na gigabajt, onda je sigurno bila na gigabajtu, pa je nekako smanjeno, nači mora da može.
Druga opcija je flešovanje BIOS-a, ali s obzirom da si nub, vrati se na gornji pasus.

Ove dvije rečenice poništavaju jedna drugu. GTA V neće, ponavljam, NEĆE raditi na prustupačnoj i skromnoj mašini, zagrijavaće se komp i jebaće te non-stop. Skupljaj lovu ili pati.

Izvini, Celtiče, a da li ti to iz iskustva tvrdiš? Da li si lično benčmarkovao igru na opsegu različitih konfiguracija, na osnovu čega takav argument iznosiš?
GTA V je sasvim fino optimizovana igra i bez obzira na raskoš koju nudi može da se igra čak i na računarima koji su bili srednja klasa prije četiri godine. To mogu da kažem jer sam ga igrao na starom laptopu, kome već dvije godine otpadaju dijelovi ko gubavcu. Svi hladnjaci bili počepljeni od prašine, ventilator više nije radio nego što jeste, etc.

I usput, samo se smrtnom neprijatelju preporučuje da nabavi desktop komp sa i3 procesorom.

Ne, zete, ne tvrdim na osnovu iskustva. Na pristupačnoj i skromnoj mašini rade skromni i pristupačni ljudi. A za ovaj i3, jbg, Bač je rekao da nema para za jaču, skupu konfiguraciju. Ako imaš bolju ideju, daj je odmah, umjesto da mene kritikuješ.

e hakeri, naleteo mi povoljno laptop ovaj pa aj dajte mišljenja neka. mislim vrv ću ga uzeti jer nemam komp uopšte a ovo mi skoro pa dž ali aj da vidim šta mislite:

Lenovo Edge thinkpad
i3 3110m
hard 500, intel hd4000 grafika

Koliko keša, pseto? To je sigurno serija E 530 ili 531 (piše ti na dnu laptopa ili desno ispod ekrana), uzmi to ako je pristupačno!