Prijava

Kod UEFIa ideš na troubleshoot pa onda advanced options i tamo imaš restart i biraš od 1 do 9 safe mode, bios, cmd itd
međutim ne može učita uopšte.
Neće otvara laptop jer je pod garancijom, izgleda da će da radi čekić

Je l' zna neko kako na WindowsPhone-u da skinem Spotify? Nalog imam, na kompu radi sve lepo, nalog napravljen sa vpn-om ukljucenim, lokacija stavljena na USA i nalog radi super i program radi super, sada i bez vpn-a. Na fonu sam instalirao vpn, lokacija isto USA, ali mi u prodavnici i dalje ne da da skinem, kaze da nije podrzano u mojoj zemlji.

Probacu jos da napravim mail drugi dok je vpn ukljucen, da stavim adresu negde u usa pa kad taj unesem u prodavnicu, mozda me i pusti.

Ima li neke druge cake?

Čekaj samo mi kaži da Lumiu imaš?

синђела јел си ти био у слагалици ил тако неком квизу?

Ne to je Ninka jebeni haha

Možda si ih pomešao jer su isto godište, iako se Sinđelić iz nekog razloga potpisuje sa '88.

Поздрав за заљубљени пар на рачунару број 15.

Jebite se. Inace, promenio Region u podesavanjima, resetovao fon (bilo neophodno), upalio, upalio VPN, usao u prodavnicu, radi sve.

E baš Ludi Čak nam je zbog tebe XD

Neće otvara laptop jer je pod garancijom, izgleda da će da radi čekić

Што га не носи у сервис кад је под гаранцијом?

Popravka u servisu traje više od 75 dana

ма знам за нинку и златни круг, има неки лик који је био у слагалици исто неки ник сличан синђели

Sijalica. Bila je i neka sprdnja na tu temu ali mi je promakla.

а да тај лик... хтео сам нешто да питам, небитно онда

А јесте сад 75, имају законски рок да то поправе, а ако то не може, раде или замену или повраћај новца

Bekapujte sve bitno što imate, po prvi put sam sad video kod ćaletovog gazde na kompu takozvani ransomware - virus ucenjivač

instalirao čovek neko govno koje je enkriptovalo na kompu sve redom fajlove i povratka im nema, sem ako ne platiš bitcoinom 100-500 dolara da ti pošalju šifru

Meni se neato slicno desilo, ali nisam imao bitkoine sa sobom, pa sam pitao da li moze u dinarima.
Ne moze u dinarima

Brate mogu samo da mi nadju eksplicitne slike seksa vrhunskog i video klipove iste sadrzine tako da se ne cimam ko jos zeli da gleda moje dlakavo dupe ne mozes od njega da se koncentrises na prepicke u vidu top modela, starleta i manekenki koje karam beliv mi

Kako na Fb, u komentaru, linkovati na ovaj nacin ?