Prijava

Onda ovo, veliki disk i grafika od 2GB, ne može bolje za te pare
http://m.gigatron.rs/laptop_racunari/lenovo_b50-80_-_80ew02a2ya-68531

Ne veruj puno celtiku, on je lenovo-pristrasan. Ove pozitivne komentare sa linka je možda on ostavio.
Čuvaj se

Prvenstveno mu ne veruj jer je iz Bosne.

I ne peče ćevape na ćumuru.

Ko je bosanac ja nisam

nije brate, prikacis monitor sa strane na port namenjen za to i radis sve kao i na obicnom kompu

nikad zenu ne bih ostavio sa ovim malim kompom, plasio bih se da je on ne izjebe

AXaxxaxaxa tura ga u pičku

Imaju ova mala gomna koriste po prodavnicama i mesarama, eksterno napajanje, a on se zakači pozadi na ekran na primer i to tako radi.
Ima i jačih mašina, ne gejmerskih, ali kao ofis-multimedija to je ok.
Excel mnogo dobro radi na njima.

70-100e ova kutijica sa android i windows sistemom, paralelno, gled'o sam za sebe, jako prijatna stvar.

Jel bi mogli Dota2 i Youtube paralelno da rade na tom malom kompu?

je l su vam ovi mali kompjuteri kompenzacija za veliki kurac, a ? ;)

Mali komp (koji sam ja vid'o) ima kvad procesor 1.66, 2gb rama, i win10 mu radi neuporedivo brže nego na mom laptopu koji ima 6gb rama i Intelov i3 2.2 procesor, perverzija jedna, pušta 4k bez problema, pri premotavanju filma npr. nema ni delić sekunde čekanja, praktično istovremeno pusti, bruka, baš sam se zagrejao da ga uzmem i nakačim na tv.

Ima i daljinski za njega, oko 25€ mu je cena, mada može da radi s tastaturom i mišem.

Kolika bi bila carina ako je preko aliekspresa 70€?

Ima i ulaz za sd karticu, a njegova sama memorija mala, negde oko 2-4 gb, ne sećam se.

јесте видели онај нови Radeon RX480 што треба да изађе, бесне перформансе за 200 долара, оће да уваљују људима по две за кросфајер јер је јефтиније од GTX 1080 a сличне перформансе, нвидиа око 700 долара, ово 400

aleksandar ajde daj link od tog, ali milsim da nije ovo isto sto si video

Zašto bacati pare na te male kurce kad Raspberry Pi 3 košta 35$