Prijava

Mlatoni, daj detaljnije, sličnosti i razlike, ne znam ni šta je raspberry pi 3.

Rozberi - ogoljeni mini-komp za seerotinju. :D Budžiš mini-pc, budžiš kontrolere razne zajebancije, praviš ruter itd.
Jbg, može rozberi, ali:
- ogoljen dibidus, treba dodati štošta
- po-slab procesor

Pa ako hoće da ga poveže na tv i napravi neki media centar ne trebaju mu nikakvi dodaci osim kablova, neće raketu da lansira s njim. A za to sigurno može da posluži ok, jedino ne znam kakav je kad tera 4K

Ljudi, pomoć!
Imam fotoaparat. I kad ga prikačim otvori mi se folder sa slikama koje su thumbnail, male slike onako. I tu sam pronašao 2 slike sa moje mature iz srednje škole, koje su mi nekako slučajno nestale u originalu, ali ima ih tako umanjeno. Ne vredi mi ništa tako umanjeno, ali da li mogu nekako da ih konvertujem u pravu veličinu, pravu fajl, mnogo bi mi značilo.
Ili slučajno može da se preko nekog programa vide sve slike koje sam slikao na memorijskoj kartici fotoaparata, pa da tako nađem te dve slike.

To su izgleda samo thumbnail sličice, ne možeš da vratiš original iz njih.
https://www.piriform.com/recuva

evo skinuo sam taj program sad, plašim se da neće pronaći iz te memorijske

sta da radim ako mi je riknula zvucna kartica, koliko kosta to i mogu li sam zameniti, ja guglao ima neki spejsatl od 8000, a ostalo su neki usbeovi koji kurac

Možeš zamijeniti, Armine, i ova je dovoljna,
http://gigatronshop.com/zvucne_kartice/asus_pci_sound_card_xonar_dg_-65127
ne moraš uzimati one skupe. Ima milion tutorijala kako se mijenja.

sad sam otvorio komp, meni je neka kutijica bas premala ne znam ni kako da joj pridjem daje izvadim bukvalno je mozda 4cm dugacka metalna sa svih strana nimalo ne lici ovoj gore...
da l mi je uopste crkla, jebavao sam se sa zvucnicima pa sam nabijao onaj dzek prejako pa mislim da sam sjebao tako, posto zvucnici rade sa telefonom npr. a na kompu ne

Armin lepi.

Ta kutijica od 4cm je integrisana zvucna kartica..
To se ne vadi to ostaje..

Nova zvucna kartica ide na PCI slot, svaka maticna treba da ima bar 2 PCI slota (Jedan za grafiku drugi za zvucnu ili neki kontroler)

A KO OVOG SALETA VIŠE DRŽI NA SAJTU U PIČKU MATERINU
AJDE MARŠ MAJMUNE NERVIRAŠ ME

hahahah fala sale ko i uvek

sta god treba, ako os u PVT cu ti pojasniti

Ponovo mi je potrebna pomoć. Google disk ili kako već bez mog znanja je sve slike prebacio na računar, na moj nalog google. Dovoljno je da neko sedne na moj kompjuter i klikne na "slike" i sve će se prikazati, svaka slika sa moje memorijske kartice sa telefona. Ima li neko rešenje, kako da obrišem sve to, odvratni su.

selektuj slike koje oces da obrises pa odaberi opciju "obrisi". ako nije dostupna, potrazi opciju "delete" koja vrlo slicno radi.