Prijava

МАКИНУ БЕСНУ СА ЧАК 3 ГИГАБАЈТ РАМА ЕЕЕЕЕЕЕ

Ма, треба ту нова графичка свакако, ова интегрисана поједе раме, а тај комп не служи низашта друго него за интернет и писање текстова, табела и слично

Pa rejalno ako za to sluzi onda je okej
Vazno da radi..
Za razliki od pokojne askone

Ako je za net i pisnje nek vidi neki linuks manje ce mu jesti performance od win-a.

Свакако ће узети и већи хард диск, него му је сад било битно да спаси хрпу Ворд докумената, Ексел табела и тога што му треба за посао- то ће он себи да пребаци на екстерни хард, па онда иде комплет реновација

Jankela bauljaš li pjan po ovim vrelim danima?

Bauljanje. Isto jedna od jacih reci srpskih.

Jankela bauljaš li pjan po ovim vrelim danima?

Чувам се за викенд следећи кад сви оду на Егзит

Jankela u top 5 gospodina Vukajlije. Najozbiljnije.

Slazem se. Najozbiljnije.

jankela nekadašnji bog porte

Изашо сам одавно из Порте, нема шта више да тражим ту, сад сам прешао или на тргић код Рибље или се уваљујем по кућама, или нисам у НС уопште.

Да не скрећем с теме- да ли негде може да се набави адаптер који би повезао АТА хард диск на матичну плочу која подржава само SАТА дискове? Нашао сам овде неки мој стари диск из старог екстерног харда који је увенуо кад се разбио, па оћу да видим шта имам све на њему

Е свака ти дала, идем ових дана да купим то

Nadam se da cete biti od koristi.

Ovako, upao mi je neki kurac, neki malwer, ne znm ni ja sam, uglavnom, kada sam na pretrazivacu, odjednom mi se samo u novom prozoru otvori stranica, koja je reklama neka...nekoliko puta dnevno, medjutim,, od danas mi se, kada pokrenem novi prozor, sam otvara kurac neki, i ne dozvoljava mi da pretrazim sto sam naumio...

1. skeniraj sistem antivirusom

2. odeš na podešavanja browsera ''on startup'' -> ''open specific page'' -> kucaš www.google.com (garant ti sad u tom polju stoji url tog sajta koji ti otvara)

3. ako ono ne pomogne deinstaliraš browser i instaliraš ponovo.

reci mi samo koji je browser u pitanju i da li ti to isto radi i na drugim ?

2. odeš na podešavanja browsera ''on startup'' -> ''open specific page'' -> kucaš www.google.com (garant ti sad u tom polju stoji url tog sajta koji ti otvara)

Nee, ne stoji druga stranica, stoji onako kako sam namestio ja...
Sad skeniram sistem.

Koristim Gogle Chrome

Ruse za 7 min ces dobiti pvt resenje tvojih muka

e jbg onda, verovatno ćeš morati da obrišeš pa da opet instaliraš, ili ovo da probaš

https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/

a nisi mi rekao, jel ti i na drugom pretraživaču isto izbacuje?

Nem druge pretrazivaceee, probacu sutra da reinstaliram, ybg