Prijava

Na šta liči to kad si namazao kremu? Mislim, dosta su te kreme masne.

Ma samo utrljas, nisam nesto previse stavio, utrljao u to je to

Kako da sredim ping jebeni?
Imam telekomov adsl, 20mb/s i ping mi varira tokom dana, nekad je 10, a evo sad npr. ide i do 150. Isti kurac i sa uključenim i sa isključenim wifijem. Proveravao sam kablove, sve mi ok deluje. Uzrujl sam se puno, pomozite mi pls...

Batali kanter jesi normalan jbt

a ne, nego treba da se kockam...

Ovako izgleda kad ne živiš u Stajkovce XD
https://imgur.com/WnEDsXa.jpg

Šomi, nije do tebe i tvojih kablova. Operateri zasnivanju svoju poslovnu politiku na tome da nećeš ceo dan proveravati koliki ti je (ping). Ono što kupiš kao protok nije zagarantovana brzina, nego je više informativnog karaktera. Jbg, nema kome da se žališ :(

smrdi mi štampač (laserski) dok radi, prejako smrdi na crkotinu paljevinu neki tropikal miks. dragi bravo šta da radim?

Jako cesta boljka. Laserski stampaci u principu pale odnosno tope, miris paljevine je normalna stvar. Ako si skoro menjala toner, verovatno je zbog toga. Nekvalitetni toneri su opasni po zdravlje, pazi se tih govana

zahvaljujem na odgovoru o/

vid sad ovo
treba mi štampač skoro pa često a ovaj što imam inkdžet je somun teški a i kertridži su pušikana. Kkad se preračunam, izađu me novi kertridži kao nov štampač. razlika 200dinala

odlučio sam da se kurtališem tog govneta i da kupim laserski al mi mnogo skup.
ne treba mi u boji ili tako nešto. bitno samo da štampa i da imam gde da nabavim toner ako mi skikne i da nije skup toner.
napominjem, štampam tekst pa mi kvalitet nije nešto bitan.

Ima li predloga?
al nemoj sad neke miki maus štampače od 100e i tako to. to znam i ja da nađem.

nešto jeftino a da šljaka

Polovan nađeš. Recimo, u prodavnici / servisu koji se bave novim, ovek imaju i polovnih koje prodaju, dobre su cene, a realno, služiće ti tome za šta ti treba. Moja firma se bavi kopir aparatima i recimo da imaš 2 godine star, skroz ispravan za 1/2 ili 1/3 cene novog.

http://www.printerservis.rs/prodaja-polovnih-stampaca

Tipa ovih.

a kako npr da znam da su im ti toneri još uvek dostupni u prodaji?
da se ne desi da kupim neki štampač pa da posle ne mogu da ga dopunim-menjam toner ili šta se već radi sa njim

našao sam neki za jeftine pare hp 1010 al na poleđini piše da je proizveden 2003. uklapa se sa cenom ali ne znam da li se to može dopunjavati još uvek

Imaš na linku prodaju novih tonera ili dopunu kasete tonera, raspitaš se za cenu i trajnost svega toga. U principu, ako ti dobro odrade, miran si dugo.

Haha tako ja imam skener, štampač, faks, svašta nešto, što stoji a da me jebeš ne znam ni gde bih našao da kupim tonere, rolnu i sl.

Važno da se kupilo jbg.

(ne znam da li mogu ketridži/toneri kako se već zovu da se dopunjavaju, ili tripujem, da imaju oni što servisiraju kanc. opremu, da oni mogu da ti napune, možda tripujem godinama nisam koristio svoj štampač)

Ja ti kažem da može sve da se dopuni, cena ti je 15-30 evra, zavisi od modela itd. Za ove skuplje kopir aparate ide i više.

inkjet tehnologiju dobro poznajem. punio, sprdao se sa njima. popravljao rasklapao dopunjavao za lovu

al ove lasere me bole kurac a i mator sam više za te eksperiment

mickey993
poslao sam mail ovima sa linka i njima postavio pitanja
čekam odgovor