Prijava

Tablet ili laptop?

Da se bleji ovako po netu, gleda YT i filmovi...

Preporučujem da negde probaš i jedno i drugo, pa ćeš sam znati šta ti odgovara

Pozdrav

Laptop jbg može da se šuri dota mada se ne razumen u tablete jbg uža specijalnost su mi pojačala i zvučnici.

Zavisi od budžeta. Tipa tablet možeš neki da uzmeš i za 150-200 evra, a za laptop ti treba 300 minimum. Moja preporuke ide za laptop.

Ako si neodlučan uzmi ovako nešto xd.

http://www.winwin.rs/laptop-i-tablet-racunari/2-u-1-uredaji/cube-iwork-10-ultimate-10-1-fhd-x5-z8300-4gb-64gb-dualcam-bt-mhdmi-andr5-1-win10-6804740.html

Kako se uopste gledaju filmovi na tabletu dok lezim u toploj postelji? Moram da ga (tablet loli) drzim u rukama?

Imam sad neki laptop al pocinje jako da mi ide na kurac jer ne ispunjava moja ocekivanja a i baatetija mu je dosta oslabila za ove 3 godine...

Dosao ti sistem odmah kupujes laptop da im ne vratis pare? Xd pametno, pametno

Imam neku semicu za laptop ako oces duguju mi lovu oni iz vinvina mozes proci jeftinije a meni trebaju zive pare

Laptop ne uzimaj ispod soma evra moja preporuka

Купи мајксофтов флегшип сурфејс уређај и имај и једно и друго

za filmove u sobi je svakako preporuka normalan glomazan monitor ili smart tv i bežična tastatura

Tablet je za ljude koji su ugledni twiteraši, vole duge šetnje yućubom i od mesnih prerađevina kurac presan preferiraju. Ili za žene a žene nisu ljudi i nije ih žao i šta im jebem mater.

EDIT za Bohora: preferiraju = vole

Hvala, al iz vin vina ipak ne xd

Kupio sam telefon kod njih nekad davno, od prvog dana je zakucavo pa sam ga vratio (ima fora ako vratis u prvih 7 dana dobijes pare nazad), cekao sam preko 2 meseca.

I brdo ljudi koje znam bas imaju losa iskustva sa njima. Najjeftiniji su pa se ljudi zalete jbg.

EDIT za Bohora: preferiraju = vole

hahaha

A razmisljao sam i o opciji sa kompom i tv-om. Mogao bi i igrice da igram i filmove da gledam i sve al za to sam kratak.

Jaoj istucicu te ocijumi

Adsense kako funkcioniše, ima li leba otoga?

Ne mogu nokti da se prodaju ako si to planirao xd

Adsense sve najbolje o tome matori preporuka 10/10

tegle prodajem za entuzijaste za nokte

kad kupujes motor, oces da se skucis prvo tablet pa motor

slažem se, adsense - odličan je

još u kombinaciji sa hrono ishranom baš razbija