Prijava

nekako sam škrt dati 50 eura na kurvu. jednom nas drug stariji kada smo bili klinci častio kurvom da nam puši, to ispalo nešto spontano. čujem i priče za neke koje se trse za 10-20 eura, ja ne znam za takvu, iako iskren da budem nisam ih ni tražio. kontam da su ove što na nešto liče skuplje.

Slažem se da je 50 eura velika cifra, pristao bi na nekih 20 eura... A interesuje me jedna stvar, kad vec pominjemo novac, da li se nekom desilo da je bio sa kurvom i da joj nije platio..?

terba jednom isćeifiti sa nekom kurvom, da kasnije možeš reći da si to jednom u životu uradio.

ili ne biti nijednom,pa pricati kako mos da jebes,a da ne platis.

Ka da je to nešto zajebano ako izjebeš kurvu. Pa plaćaš je da je jebeš, šta tu ima ko da ti se divi?

to si u pravu,nema zbog toga niko da ti se divi.

nisam rekao da mi se neko treba diviti zbog toga.

Takav se utisak stiče. :)

To u Nišu ne postoji, ololo

Meśa
Takav se utisak stiče. :)

jebati kurvu je kao tetovirati prije JNA na ruci u vojsci, jes sranje tetovaža, ali red da se uradi :)

jebati kurvu je kao tetovirati prije JNA na ruci u vojsci, jes sranje tetovaža, ali red da se uradi :)

http://www.plus1clothing.com/images/designs/plus1.png

Jedina žalost mi je što nikad nisam jebao prostituku, a kurve sam jebavao redovno.

Slažem se da je 50 eura velika cifra, pristao bi na nekih 20 eura.

Prilično si jeftin...

Kolega pre par meseci, stao pored puta da telefonira, završava razgovor, a pored prozora stoji cura i kaže " 20 - 50".

Ja i dalje ne znam zašto mi je bilo zabranjeno postovanje na ovoj temi.

Ja sam jednom jebao a nisam platio, hoćete l mi ikad oprostit?