Prijava

Mislim da bi to usporilo širenje čopora duplih naloga pojedinih autora. Verovatno bi smanjilo i priliv novih autora, ali možda je tako bolje za sajt- od 50 000 autora samo desetak k imaju po 1,2 poena a ovi ostali jebem li ga za šta služe. A i Kaizen bi uz'o možda neki dinar. Mišljenja?

Ma jok, dovoljni su ovih 343624 ktitora

Za, al da moraju da odslušaju neki narodnjak preko fona prilikom uplate! Drugačije nikako!

Последњи!

Дај бре шта је следеће, мораћемо да плаћамо порез да задржимо налоге? Непотребно уопште, јесте да има превише дуплих али ако је неко толико пуко да отвара милион дуплих да се лајкује онда му није проблем да плати 100 динара за десет дуплих налога...

a kako bi recimo ja iz irske otvorio nalog da ovo postoji?

pa recimo, morao bi da teleportuješ do Srbije pa da onda uplatiš, ili samo ruku sa telefonom teleportuješ do Subotice npr i ukucaš sms...

toliko je nepromisljen predlog, da mi vredja zdrav razum. aj sto bi lepo dijaspori i svima van srbije uskratio sajt, nego dal ce neko cima da ne aktivira za 10din ako je resio da otvori dupli nalog?

a kako bi recimo ja iz irske otvorio nalog da ovo postoji?

Kaizen bi našao način, kao i za uplatu ktitora iz inostranstva. :D

predlog je frapantno glup, ne vidim šta nekom znači da nema duplih i da se slabije otvaraju novi nalozi na sajtu.... nema poente

da, unosio bi broj sa kartice da platim nesto sto kosta 10 centi...

koja budala ovaj cara xD
protiv za temu, odavno nisam čuo ovakvu glupost. :(

To je samo predlog, ne morate da penite. Ajde lokuj je i to je to.