Prijava

Ja nisam primetio neke promene, osim da nema više onih golova kad Inside Forward predribla pola odbrane i da gol iz mrtvog ugla.

Igram s Vulverhemptonom, prve sezone sam bio prvi u trećoj ligi, druge sezone peti, ispao u polufinalu plej-ofa od Barnlija. Sad sam na polovini treće sezone, drugi sam trenutno, bod manje od Noriča. Nadam se promociji pošto sam u ozbiljnim problemima finansijskim i ako sad ne upadnem, moraću da prodam tri najbolja igrača.

Kakutu sam doveo prošle sezone na free transfer, lik poludeo ove godine - trenutno 11g i 11as na dvadesetak utakmica, prosečna ocena 7.52. Deni Bat i Dejvid Dejvis takođe odlični ove godine, a otkrovenje mi je Zeli Ismail, potomak šiptarskih gastarbajtera, koga sam forsirao od početka i odličan je.

Čekaj, mister no, čitao sam tamo šta popravlja i ako sam dobro skapirao, ne mora da se pokreće nova igra, već će ispravke raditi i na postojećim sejvovima?

Užasno je lagan menadžer. Evo sa zvezdom 4 LŠ i jedna LE za 11 sezona. Jebeš ti to. A u 12oj nisam ispunio finansijski fer plej i ne igram evropu. Bravo za mene. Inače, užasno me nervira bag što svi igrači imaju free kicks 20 i što su mi štoperi uvek među najboljim strelcima. Često efikasniji od špica. A igram sa jednim špicem

Ja juče nabudžio sve i krenuo da se oprobam sa Fulamom, nisam mogao da se sastavim da jebeš boga, a smatram da sam doktor menadžera. Vi što skidate taktike, treninge i skauting aplikacije ili visite po editoru pušite kurac, niste trve menadžeri. Saću probam ovaj novi peč sa vošom, možda bude šta bolje.

Editor ne koristim, taktike imam 2 koje cepam već godinama unazad. Instrukcije menjam povremeno, zavisi od meča, trening na ovom ne znači toliko koliko sam uspeo da primetim. Igrači napreduju pa napreduju. A fm scout 14 ne postoji još uvek koliko sam upućen :)

Da, i još jedna stvar me užasno nervira. Skauti mi kažu da neko ima potencijal 4,4ipo zvezdice, ja ga dovedem a on kurac. I to nije da pogreši jednom, dva puta. U 90 posto slučajeva. A ima se para za dobre skaute

Da, i još jedna stvar me užasno nervira. Skauti mi kažu da neko ima potencijal 4,4ipo zvezdice, ja ga dovedem a on kurac. I to nije da pogreši jednom, dva puta. U 90 posto slučajeva. A ima se para za dobre skaute

pa to, ne zna čovek više čemu da veruje, zvezdicama ili ocenama

A koja je fora sa tim free kick ocenama? Toga kod mene nije bilo.

I na skaut riporte ne mogu da se žalim, mada su kod mene oni uvek second opinion i ne igraju bitnu ulogu. Skoro nikad ne dovodim igrače koje skauti sami pronađu.

Čekaj, mister no, čitao sam tamo šta popravlja i ako sam dobro skapirao, ne mora da se pokreće nova igra, već će ispravke raditi i na postojećim sejvovima?

Ne moraš da počinješ novu, vazda je tako.

Ja nisam primetio neke promene, osim da nema više onih golova kad Inside Forward predribla pola odbrane i da gol iz mrtvog ugla.

Odbrana se mnogo bolje postavlja, mnogo manje golova pada kad se igrač zatrči sa loptom i prođe ko vreo nož kroz puter.
I ima mnogo manje šuteva iz daljine, što mi se mnogo sviđa, sada igrač kada dođe do 16 češće da pas u prostor kolegi koji utrčava na primer.
Tolko za sada sam vido.

to su mi štoperi uvek među najboljim strelcima. Često efikasniji od špica.

Korner na prvu stativu keva.

Igram dvanaesticu sa Hartsom i bole me rac.

A koja je fora sa tim free kick ocenama? Toga kod mene nije bilo.

Ma bre napreduju im ocene za slobodnjake samo tako. 60 posto tima mi ima 20 free kicks. I kornere i penale

Korner na prvu stativu keva.

Kad videh da su to popravili bi mi žao što mi štoper neće opet postići 26 golova u sezoni :)

E boleće me uvce da ubacujem novi peč samo zbog toga što dajem brdo golova iz kornera na prvu stativu. :)

Ma još se daju golovi iz kornera ako centriraš na prvu na dobrog glavonju, to je fora X godina unazad, samo je ispravljen bag kad kratko izvedeš korner tvom igraču:
http://www.youtube.com/watch?v=WT94oI-yPO8

Ma bre napreduju im ocene za slobodnjake samo tako. 60 posto tima mi ima 20 free kicks. I kornere i penale

To je popravljeno, ja vidim da mi Sigurdsen ima free kicks 19 a nisam mu trenirao, al kurac, prodado ga Realu.

Zna li neko koje godine ulazimo u EU, gusti soče, vidim da si ti to terao malo duže, trebalo bi da znaš?

Zna li neko koje godine ulazimo u EU, gusti soče, vidim da si ti to terao malo duže, trebalo bi da znaš?

jul 2018.

Uh, dobro je, ja sam mislio da nije pre 2020-e,već u trećoj sezoni imam više od pola stranaca u ekipi.

Ljudi, koji je ovo kurac? Konačno sam upao u Premijer ligu i pomislio da su moje finansijske muke okončane. I onda je pisalo da sam dobio 52 miliona tamo negde sredinom juna, al mi pare nisu uračunate u prihod, tako da mi je balanas i dalje u minusu. I sad nemam budžet, sa platama sam knap, tako da ne mogu ni na free transfer nikog da dovedem, a u prvom timu trenutno imam 17 igrača, od toga je samo jedan špic.

Hoće li se ta 52 miliona postepeno sliti u budžet ili sam ispušio?

Postepeno. Ta 52M su ti prihod od tv prava, i ona se mesecno uplacuju.

Jebeš ti ovo, u drugoj sezoni polufinale, a u trećoj finale lige Evrope sa Zvezdom, ekipa daleko bilo, regeni pucaju sa ocenama, doveo vonderkidove na pozajmice, na free uzeo vrh igrače kao što su Kastainjos, Ozjakup, Berahino, Ravel Morison, i još neki manje poznati, ali odlično ocenjeni. Došao sam u situaciju da moram da prodajem igrače sa preporukom 3 i 3 i po zvezdice jer skoro svi imaju 4 i po i 5, što me mnogo nervira, bre na 2012 menadžeru, a da ne govorim o ovim prošlim ako si imao igrača 4 zvezdice mogao si da pevaš. Definitivno bataljujem.

Je l' još nekom onaj Balanta kiksa mnogo? Mislim jebeš ti sve one ocene kad igra ko kurac, džaba što je po ocenama u 5 najboljih štopera na svetu kad ne igra kako treba. Doria 2 puta bolji štoper od njega. Casasola isto mnogo jebe iako su mu ocene goli kurac.
MVila i Vanajama i nema bolje sredine. Prvi ball winning drugi box to box.

Je l' ne krešuje sa ovim 14.1.4 fiksom ako se instalira pošto sam čuo da sa onim zadnjih patchom 14.2 krešuje samo tako?

Meni je Balanta bolji od Dorie. Doria cini mi se da se sporije razvija, mada ne sumnjam da moze da igra bar isto kao Balanta. Casasola nemam.
Ni Mvilu nemam, ali Vanjama jebe. Doduse meni je on ball winning.

14.1.4 ne kresuje.

Jel igra neko sa nasim timovima, preciznije sa partizanom. Koga ste dovodili a da se dobro pokazao?

Doria ima treću i srednju kolonu bolju od Balante prvu ima lošiju i to prilično al njegova prosečna ocena mi je 7.3 a Balantina 6,7 uz mnogo kiksanja. Doria igra kao zmaj i tu nema greške. Evo Balanta završio na transfer listi jer traži da igra a mnogo kiksa.