Prijava

Danas izlazi, zagledam torente, nema još ništa. Kažu da će da ga opet zaštite kao što su trinaesticu, ali da će pirat da izađe ranije, tipa negde januar/februar, videćemo...

šta se dešava? oćel skoro dobar torent? upućen neko?

napokon možemo videti i svoje ocene kao menadžera

Jel izasao na torentima?

nasao sam neki, komentari su podeljeni ali ima 8 negativnih ocena i 8 pozitivnih.

ja sa piratbeja, beta verzija, da se upoznamo čisto :3

team talk i za vreme same tekme, do jaja
msm za vreme igre

sta je fora sa betom? Sta joj fali u odnosu na finalnu verziju?

evo npr. imena nisu ista kod nekih igrača i ne možeš da igraš sve mod-ove, a i crashovaće u jednom momentu, još ne znam kad haha

iz tekme u tekmu se menjaju imena hahaha

Izasla 15ica na kickassu, 3DM odradio, sad instaliram pa cu javiti da l radi, ali po ocenama bih rekao da je to to.

Ja pre 2,3 dana skidao neki torent sa dobrim ocenama ali nije radio. Aj javi za 3DM da znam dal da skidam.

Radi, full je igra, nije beta. Sad sam ukljucio par liga i otisao na odmor samo da vidim da ne puca igra negde (kao ono 14ica 9og septembra ili kad vec).

Football Manager 2015 v15.1.3 Cracked-3DM je naziv torrenta, meni je sve ok instaliralo, ali vidim da se neki likovi koji imaju antiviruse zale, pa procitaj ove top komentare ako te nesto bude drkalo kod instalacije

Radi odlično, nikakvih problema nisam imao i nema pucanja igre.

Kako je moguće da tako malo zauzima?

Šaljivdžijo hvala, svaka ti dala!
Malo me jebo antivirus i mene, ali evo radi.
Sad je pitanje samo sa kime početi, definitivno uzimam repku našu odma, da lečim frustracije.
Larry pa menadžer nikada nije bio veći od 3-4 gb kad se instalira, tek kasnije možeš da mu nabacaš 10-15 gb facepakova, logoa i tih zajebancija.