Prijava

Meni se ne kupuje original jer me svake godine drugacije ''radi'' FM. Nekad kao mutav igram mesecima, a nekad me smara prezestoko.

Baš to, nekako me sve više boli kurac. I kad se naložim kraće me drži nego ranije.

Kad ste nerasni.
Ja naručio preko https://serbian-fm.net , 3600 din.

e ljudi, ako može neko da mi uploaduje 14.2.2. patch ili da linkuje dobar link, nemam original fm14

Meni je kupovanje igrica nebuloza.

Hay-ho, hay-ho, to the bay we go..

daj neko patch ljubim vas

ako me ljubneš u glavić dajem peč.

Ako kupis igricu nakon izlaska kad kosta oko 4000, to mu dodje svaki dan da odvajas po 11din. Jeste da sam do sad bio protivnik kupovanja igrica, jer sam morao da potrosim tudje pare. A sad kad krenes da radis i zaradjujes to mi ne predstavlja neku prepreku, jeste das kintu, ali se barem ne mlatis sa pitanjem da li ce raditi i da li ce ti izbaciti u sred igre... Tu je i internet poslic, odradis 2-3 poslica i eto kinte. Ne mislim na klikanje...

Ma nemam ja para za normalan net, a kamoli da kupujem igrice... Zato igram igrice iz devedesetih koje su besplatne (pokemon red, call of cthulhu, sensible world of soccer, civilization 1..)
Mada mozda si u pravu, kad pocnem da zaradjujem mozda nece biti problem.

kupiću ga i ja ovih dana, nek ide život

*samo rejv i debele žene*

hahahahha koji ste retardi ne verujem ahhahah, pa za 500 orginal igrica imam semu, kojih 3.600 koje 4.000, o ludaka naopako

call of cthulhu

Nije ovo iz devedesetih.

ko hoce za 500 original fm nek se javi meni u inbox

За 500 могу да ти јебем жену, али одмах да ми платиш цео износ, главоњо банијски.

oflajn mod samo da napomenem

Слушај, Рихо, балавче ретардирани! Научи, пизда ти материна глупа и неваспитана, да поштујеш старије (мене у овом случају, идиоте), а онда и оне који се мало баве и познају и баве се музиком (опет мене, идиоте). Којим случајем свирам гитару дуго, познајем музичку теорију, бавим се и сам помало писањем и компоновањем и слушам разноразну музику. Све у свему, познајем музику не 100 него 1 000 000 пута боље од тебе.

Врати се,у ту рупу из које си измилео и машатај од девојчицама са друге стране јастука јер ти је туга велика к'о Русија због чега до поднева мрзиш себе, а од поднева мрзиш цео свет и зато и желиш да цео свемир чује твој немир док небо пева са нама.

је л' ово фендер? баш звучи к'о фендер.

има он тај карактеристичан књижевни стил менталног богаља који лако препозна човек.