Prijava

frustriraju me ljudi koji ya svako rešenje pronađu problem i koji obožavaju da se valjaju u sopstvenom samosažaljenju. a još više me frustrira što smaraju ljude svojim problemima znajući da ne žele rešenje...

Imam frustracija. Ne znam još uvek koje su, za sad samo nagađam.

obično rešenje samo jednog problema dovodi do toga da te ostale stari prestanu frustriraju.
ja imam pun kurac frustracija, aj da se malo:
Nervira me što sam mrtva lenčuga, bio sam najbolji golman u ligi a sad sam batalio rukomet. Frustrira me što sam dosta za kompom, pa onda izađem uveče sa drugarima i glupiramo se i deremo, al meni lepo što budimo jadne ljude koji sutra šljakaju, šta ću. Frustrira me što slabo znam engleski pa moram da slušam samo domaći rep jer američki koji je najbolji neću moću da razumem kako treba. Frustrirao me je spor komp do pre neki dan, ali to sam sad rešio. Frustrira me što smo dobili raspust od 15 dana, kao nikad a ja se taman zaljubio. Frustrira me što me mrzi da odem do teretane da skinem neku kilu, ali valjda ću to da rešim ovih dana. Frustrira me što nemam živce za gledanje filmova, ili se uspavam ili ne mogu do kraja da odgledam film, a možda je to zato što nisam izabrao dobra film. Nekad me frustriraju roditelji, ali dobro, šta da im radim stalno se trude oko mene iako sam izrod. Frustrira me i to najviše što sam jebeno inteligentan i pametan a sutra ću da radim nešto za 200 eura u vr' glave zato što me mrzi da učim, zato što neću ni da stignem do faxa ako ovako nastavim.Frustriraju me likovi koji su veoma glupi i ja hoću da im pomognem, da ih naučim, a oni me jebavaju. Frustira me što sam se posvađao oko cure sa najboljim drugarom prošlog leta, pomirili smo se davno al šta ćeš kad smo stoke pa nije to to. Frustrira me nekad sestra što neće da ustane sa kompa, ali ne baš tolko mnogo. Eto, to su moje frustracije. A ne, imam još jednu a to je što nikad neću da idem da malo putujem i vidim sveta što se nadovezuje na mojih 200 eura plate, jer bih voleo malo da vidim kako je to u Španiji, gore dole, jel njima bleja i banja kao nama, ali bih se uvek vratio ođe. eto, al kao što rekoh moje frustrcije su nikakve, kakve neki ljudi imaju pa opet žive kako valja.

toliki mrznja prema domovini

Don't mix frogs and grandmothers. Mržnja prema "mojoj domovini" (kako to patetično zvuči) ima ISKLJUČIVO veze sa tim što je "moja domovina" EKSTREMNO JADNA i zaostala zemlja trećeg sveta u kojoj živi 60 posto funkcionalno nepismenih ljudi.

A upravo sam se setio šta me još frustrira:
-Frustrira me bespogovorni patriotzam. Mrzim ga. Jedino što više mrzim od patriotizma, to je lokal-patriotizam, to me užasno frustrira.
-Frustrira me religija i sujeverni ljudi.
-Frustrira me što sam imao tako velike planove za sebe kad sam bio mali, a sa dvadeset godina sam luzer sa tendencijom da to ostanem do kraja svog bednog života.
-Frustrira me što sam emocionalno nezreo i što verovatno imam neki oblik visokofunkcionalnog autizma.
-Frustrira me što su ljudi glupi.
-Frustrira me što ne znam da koristim svoje slobodno vreme.
-Frustrira me što me trenutno mrzi da učim i visim na jebenoj Vukajliji, a posle kada zagusti ću morati kampanjski da bubam.

Valsinarb90, realno ja kontam da bi najbolje bilo da se ti ubiješ. Mislim, čemu tolika patnja i bol.

"moja domovina" EKSTEREMNO JADNA i zaostala zemlja trećeg sveta u kojoj živi 60 posto funkcionalno nepismenih ljudi.

80%, али слажем се с констатацијом да је јадна и заостала земља трећег света.

Haha, bravo Frenki, upravo sam htela i ja da mu to predložim. Mada, i kad bi odlučio da to uradi, opet bi bio frustriran. Ne bi znao na koji način da se ubije.

Delim frustracije sa Valsom, osim onog za zaostalu zemlju.
Jbg. kad nismo imali Švabe ili Maršalov plan da nas opravi....

Valsinarb,ako se budeš odlučio za harakiri,zaleti se sa nekim avionom na skupštinu,živim blizu aerodroma,sredićemo za avion. :)

Људи, непотребно сте сурови према човеку.

Валсинарб фрустрира присутне чланове, све у духу теме...
:)))

"moja domovina" EKSTEREMNO JADNA i zaostala zemlja trećeg sveta u kojoj živi 60 posto funkcionalno nepismenih ljudi.
80%, али слажем се с констатацијом да је јадна и заостала земља трећег света.

Važi, ali onda bi 70 procenata svetskog stanovništva trebalo da bude frustrirano i da sedi i da kuka, ili da se ubije, ili da emigrira kod one jedne srećne trećine? Ili da možda nešto i da radi povodom svog bednog stanja. Zemlje u kojima je lepo živeti dokaz su da je iz bednog stanja moguće izaći, ali ne kukanjem.

Nego, šta ono beše drugi svet? Jel ono kad umreš, pa putuješ kroz tunel, i sačekaju te baba i deda u svetlosti?

Harikiri valjda podrazumeva mač kroz creva, a ne avione?

Ko je za to da nadjemo neku kuravu za valsinarba?

Lepo rečeno druže Staljine,jbg u svakoj zemlji je gomila ljudi u kanalu,negde više negde manje,najlakše je sesti i kukati,predati se,pravi karakter će se uvek boriti...

Valdemare ja mislim da je to ono kad sedneš u raketu, odletiš u drugu galaksiju a tamo te čekaju Rusi i pitaju "Jel' si doneo vodku ? Čekamo već 50 godina."

@ Alien C Koliko znam,Japanci su se avionima zaletali na američke razarače u drugom svetskom,to je moderni harakiri... :)

FRUSTRIRA me net koji samo nestane na sekund i vrati se a ja skidam film i onda moram od početka. :( skidao sam film i stao mi na 650 mb a zauzima 700 mb. ajde što moram ponovo da ga skidam nego će opet da mi nestane na sekundu. to su frustracije a ne debeli prsti i maljave grudi, imaš devojke koje se lože na to.

Људи, непотребно сте сурови према човеку.

Psihologija 101. Osećaju potrebu da se izdignu iznad nekog. Ok je to, svi to radimo, ja to stalno radim. To je u ljudskoj prirodi.
To je kao kad svi pljuju po silovatelju ili ubici (ili čak nešto benignije, npr. Hrvatica koja se jebala u VB, A IMA DETE I MUŽA, c, c, c... Zamisli!), jer imaju potrebu da se izignu moralno iznad nekog; ukazujući na socijalnog "bauka" osećaju se bolje povodom sebe i tako se nesvesno brane od potencijalnih loših impulsa koji dolaze iz njih samih.

Eto, i to me frustrira - lažni moral u svim svojim oblicima i formama.
Kao na primer ovaj:
"Pare nisu najvažnije, njanjanja." Pali, naravno da jesu i to dobro znaš.

To su valjda kamikaze ? Što da se zoveš "prosipač creva" kad možeš "božanski vetar"...