Prijava

jer je to jedini način da dobiju pažnju i izazovu reakcije drugih,jer ne poseduju,ili se plaše da ne poseduju druge kvalitete.strah je u korenu.i neprihvaćenost.

Zato što su suviše mala da bi procenila šta je etički, a šta ne. Tako da je pitanje da li su zla.
Govna mala!

Постоје и деца која су природно зла, која ће повредити некога без икаквог разлога. Нека ме демантује неки педијатар ако нисам у праву, али ја сматрам да је то због тога што је природно стање човека да напада чланове свог окружења у тежњи да успостави поредак, а одређена деца немају инхибиције у виду васпитања од стране родитеља, па се не устручавају да буду ''зла''.

Nisam nikakav dr mr ali mogu reći da sam bio takav klinac, to je zbog gena ili mnogo svađa u porodici koje dete uvek čuje htelo- ne htelo, neka deca su onako nepopravljivo zla jer im se tako sviđa i to im prelazi u naviku pa je onda teško promeniti.

možda je off topic, al ovde u NS u srednjoj elektrotehničkoj školi, profesor koji ima 27-8 godina, je liku iz prve godine pripretio da će ga olešiti od batina i zaključiti mu keca ako mu klinac ne dozvoli da mu ovaj ispuši karu, haha možda ima veze sa temom jer je profa mislio da će moći da ga kontroliše i da će ovaj da ćuti u vezi toga, al ovaj ga pustio da mu profa izdudla i otišao i rekao ćaletu

Edit: ustvari nema veze sa temom, jbg...

profesor koji ima 27-8 godina, je liku iz prve godine pripretio da će ga olešiti od batina i zaključiti mu keca ako mu klinac ne dozvoli da mu ovaj ispuši karu, haha možda ima veze sa temom jer je profa mislio da će moći da ga kontroliše i da će ovaj da ćuti u vezi toga, al ovaj ga pustio da mu profa izdudla i otišao i rekao ćaletu

ne zna se ko je više zagazio u šašu,mali,il' profa...

pitanje i da li je tačna priča ili je izmišljena...možda je mali samo zlo dete...

pitanje i da li je tačna priča ili je izmišljena...možda je mali samo zlo dete...

Ako hoćeš ja mogu da proverim kod par radio mileva iz te škole...

pa da, baš mu ide u prilog da se hvali i izmišlja kako mu je profa iscedio crevo...sad su mu sva vrata u gradu otvorena

Све би ја то излемао

ne moraš...a i postavlja se pitanje koliko bi i te priče bile tačne...ne kažem da ih nema, pedofila, al nekako kao epidemija, svaki 5-ti klinac koji zaglavi keca, zaglavio ga zato što profa hteo da mu puši...još nije hteo profa da on puši profi nego baš profa njemu...eto tolko je vruć...

pa,on je još luđi što mu je dao "crevo",bilo je dovoljno da ga snimi na diktafon.ali,očigledno je i on pervertido.ako priča uopće ima oslonac u reali...

Ljudi, malo zalazite u oftopik, ja još nisam video da je otvarač ove teme nešto rekao skoro...

koja vrata Petre?..ima raznih vrata....

Meni nije jasno zašto se postavlja pitanje "zašto su neka deca zla". Možda bi trebalo pitati zašto bi deca bila dobra? Kad se pita zašto su zla, to nekako zvuči kao da je dobro neka urođena čovekova osobina, pa se sad čudimo kako odjednom te osobine nema. Ili, na primer, zašto neke ljude boli glava? Pa, neko ima migrenu, neko je mamuran, a neko je dobio pendrekom po njušci, eto.

Meni je benzinska pumpa odmah pored gajbe, tako da ja tamo nabavljam kondome po povoljnoj ceni od 200 dinara za tri komada sa šmekom po želji, pa samim tim nemam problema što se toga tiče. E sad to što mi matorci redovno kenjaju kako hoće unuče, to je već drugi problem koji spada u oftopik ove teme. :P

Рођени су као потенцијално зло, после су фактори окружења одрадили своје.

ја ћу своје дете васпитати да буде борац на тату! нема зла код Шомија, може само да брани друге од злостављача.

Meni nije jasno zašto se postavlja pitanje "zašto su neka deca zla". Možda bi trebalo pitati zašto bi deca bila dobra? Kad se pita zašto su zla, to nekako zvuči kao da je dobro neka urođena čovekova osobina, pa se sad čudimo kako odjednom te osobine nema. Ili, na primer, zašto neke ljude boli glava? Pa, neko ima migrenu, neko je mamuran, a neko je dobio pendrekom po njušci, eto.

Dzankee
Зауставља се тако што се лупе 2 шамара.

Ja mislim da bez tri - četiri neće upaliti.

Ja znam jednog zlog dečaka što širi kladioničarske dezinformacije lolo