Prijava

Nema jebanja, nema jebanja, nema jebanja???! Ajooj, može bar pusa za laku noć?

Daj Marice, ajde da lomimo krevete!

Јебе ми се за злу децу. Уш'о ђаво у њих! Ђаво је крив за све! Извор свег зла је ђаво!
Катанац

http://vukajlija.com/forum/teme/24681-zasto-su-neka-deca-zla?strana=6#post_1228843

Ja sam u osnovnoj imao jednu pičketinu koja je volela da bije slabije od sebe, pravi spletke, seje nacionalnu u versku mržnju još u petom osnovne, ucenjuje dobre učenike da će ih prebiti posle škole ako mu ne budu napisali domaći itd. Na kraju kada je najzad u osmom razredu dobio po pički od četvorice huligana iz susednog odeljenja, niko od dečaka nije hteo da ga odbrani, već nekoliko glupačica koje su se sažalile nad njegovom sudbinom i zadržale napadače da ga ne linčuju. Što se mene lično tiče, nisam bio jači od njega i bilo mi je drago što se najzad našao neko ko mu je naplatio za sva sranja koja je pravio po školi.

nemo, ti si bila fino djevojče, šta ti je ovaj sajt napravio?

Eee upravo sam saznao da sam zao i crn u dusi i da se hranim tako sto spustam druge ljude pod zemlju svojim smrdljivim poganim komentarima. Valjda i jest tako. Mozda sam lud, a mozda lud/

Ajde Slobice, kad za bolje nisi.
Odvešću te na neki otpad, pa ti udri.
Taman da zaradiš neki cent i kupiš sebi lutku sa rupicom.
Bog voli svoju decu, te je tim proizvodom mislio i na tvoju vrstu.
Over and out od mene.
Slab si protivnik, i svrbi me jajo da ti posvećujem svoje visokointelektualne postove, koje svakako ne razumeš.

Dakle,neko me razume.
Doduše,ovog su tukli naknadno,u srednjoj,a ja nisam bio tu da to vidim.
Takođe sam imao kretena(družio se sa malopre pomenutim) koji je stvarno bio bizgov(drugi u evropi u taekvondou) koji je svim nabijao prst u rč, a jednom je mom ortaku uvalio kitu u ruku na sred časa fizičkog.

EDIT:Slobu mi ne dirajte. Kad naučite da podjebavate široke narodne mase tako kvalitetno, jav'te mi se.

Izvini maro, upravo si me promijenila.

Slab si protivnik, i svrbi me jajo da ti posvećujem svoje visokointelektualne postove, koje svakako ne razumeš.

Ahahahahahahahaha, i još hahahahahaha i još malo ahahahahaha, ajoj ne mogu stati buahahahahahaha... Joj maruška, krv mu mladu, lakše malo.

Hujo, dok su tamburali pomenutog kretena iz moje osnovne, imao sam tu čast da sedim za to vreme u prvoj klupi i hasam užinu. Pa ti vidi... Imao sam direktan prenos egzekucije i sedeo u prvom redu uz klopu onako uzgred. :P

Дуб, ђаво уш'о у мене. :)

Ajde marice, opusteno, pobijedila si u internet raspravi i sta? Leci ces, spavati, hrkati, sanjati, sutra se probuditi i dalje, a tako i ja. Tako da ti sad ova pobjeda dodje kao privremeno rusenje ugleda za koji ti mislis da je stecen ovim. Jebat ga, nije nam sudjeno da razmijenimo sustinu u koju ti neces da udjes i u koju drugi nece da udju. Krajnost kao sto sam i napisao na prafilu. Sve je 200% kod mene, a za neke je to puno previse i ne mogu da prate. Onda izbiva sta biva, al boze moj. Bice jedan dan neko hrabar da slijedi put i da ukrstimo burme protiv sebe.

Ovo je ponajblize http://vukajlija.com/zavisnik-od-strasti/312554. Vi me definisite dalje.

nemo, zajebano je to ;)

over end aut od mene
hshshshsshshshshshshhshshshshshshshshshshshshshshsshshshhshshshs
ti si jedna genijalna osoba koja me uvek nasmeje jebote maro!!!!

Ljubim te Jano, okce moje lepo :