Prijava

А и Валдемар што каже. Ми да смо неке добре особе ми би размишљали "Јао нису они зли, они су само сиротани којима је потребна помоћ...".
Шта бре помоћ два зеца три зеца, одма батине и у мардељ сви ти проблематични, на челу са професорима и ђацима пешованима.

Sve je to do vaspitanja. Kao mali se ponašaju onako kako vide od drugih, ne znaju za bolje.
U prvom osnovne me je neko derište ošamarilo iz čista mira, ja nju i dan danas mrzim zbog toga. I nju i njenu sestru blizankinju jer ih ne razlikujem. Ali se ona promijenila. Neko je to vaspitao i sad su fina đeca. Treba đecu dok su još na vrijeme vaspitat' i lupit' im koju vaspitnu.
Al' mogu shvatit' đecu koja maltretiraju druge ali 'odrasli' su mi neshvatljivi. Zapravo, oni prividno imaju sve a zapravo im ono nešto fali i onda se iživljavaju. Moj drug je pun para, ima i kola i odjeću, ali nema pravo društvo. Uglavnom poltrončine i ribe koje luče vlagu na njega. I ovo par 'pravih' drugova ga iskorišćavaju. E sad, pošto je logično da on kao takav u dubini duše vene onda dođe i pokušava da ponižava obične smrtnike. I tako za sobom povuče par drugova koji misle da su svemogući jer se druže sa njim, a on ima kreditnu karticu. Vau. I tako se ja u srednjoj, ne samo ja nego svi, nagledah njegovog kurca jer on jebe i osjeća potrebu da reklamira svoj razdjevičeni kurac. I tako se skine pred svima u bokserice a nekad skine i njih. Što će dalje reći da su te osobe na neki način nezadovoljne sobom, koliko god oni bili puni sebe i djelovali ispunjeni, i pokušavaju na neki način da popune praznine u njihovim jadnim dušama. Nisi ih lemali na vrijeme i sad su oni postali ono što su postali.
Zaključak- batina je iz raja izašla i treba đecu vaspitati dok su još na vijeme.

Kakvo proseravanje.

Није просеравање, ово је као потресна прича из поправног дома за богаташе.
:))))

Dva šamara pa da vidiš kako nisu zla. Puknem šamar da se puši. lolo

Gambi, otkad si tako radikalan? :))

Ja bih svoj toj zloćudnoj deci jebao mater!

Није просеравање, ово је као потресна прича из поправног дома за богаташе.
:))))

Taman bi takav dom za njega bio. :D Da ga civilizuje malo. A on je nesretnik sav potresan. Samo što to niko ne vidi. Jedino što vide su njegove Kavali krzneno-lakovane cipelice i uske farmerice koje mu naglašavaju dupe. Lažni sjaj. U suštini nije loš, umije baš da bude normalan i dobar. Ali je to baš, baš rijetko. Ja bih to sve lemala.

Кика финчује!
:)))

Милице то је форевр алоун тип људи...

Jedan mali komšija je bio 3-4 razred osnovne škole. Igrali smo fudbal i počeo sam da pijem vodu. On je počeo da se smeje. Pitao sam ga za razlog. Rekao je da je pljunuo u flašu.

Jebao sam mu mater kako sam ga izgazio.

Sad mi svaki put kad me sretne kaže dobar dan.

Jesam mudonja, tučem desetogodišnjake.

Milice, ti si izgleda latentno zaljubljena u njega!

I tako se ja u srednjoj, ne samo ja nego svi, nagledah njegovog kurca jer on jebe i osjeća potrebu da reklamira svoj razdjevičeni kurac. I tako se skine pred svima u bokserice a nekad skine i njih.

Ja bih rekao da je jednostavno mentol.

Милице то је форевр алоун тип људи...

Da. Al' uz gomilu poltrona koji mu podižu trenutno samopuzdanje što sve to čini još tužnijim.

Petar Pan Pezo$
mMilice, ti si izgleda latentno zaljubljena u njega!

'Ajde ne.

Edit:

Ja bih rekao da je jednostavno mentol.

Ne znam šta je al' je dosadan. Još ponekad u sred učionice i nemaš đe da pobjegneš jer je čas u toku a neprijatno ti.

ispravio, izvinjavam se.

Милице не учиш ваљда за браварку?
:)))

E tako. Izvinjenje prihvaćeno.

Baš volim što nisam bogat.

E al ovo za vađenje falusa na sred časa barem u mom okruženju u osnovnoj je bila najnormalnija stvar. Uopšte to nije bio sport samo bogatih, nego smo se njime svi bavili.

Урош
Милице не учиш ваљда за браварку?
:)))

lololololo Ne, Gimnazija, što je najtužnije. :D

Baš volim što nisam bogat.

Amin.

Kod mene samo neka dva retarda par puta. Dok u drugim školama je bilo grupno. Meni je to prilično odvratno.

Код нас је било у основној, касније не.
Хахаха Милице шта ћеш, поремећена ситуација у друштву. Зато мој претходни пост није коректан, јер болида има свуда.
Но тема су зли болиди...