Prijava

Zla su jer je demon u njih ušao. To može samo pop da razbije i izbaci iz deteta.

nisu samo neka deca zla. svako dete će biti zlo samo ako mu daš priliku, deca su IZVOR zla! neke od njih sistem uspe da slomi, a neki se izbore za svoje bogomdano pravo da budu zla!

kul je biti zao, ako si ti taj koji je zao a zajebano je ako si dobar i glup a neko pored tebe pametan i zao

zasto glupi ljudi en mogu da budu zči?
dakle inteligencija je preduslov zaloće?

Deca mogu biti zla samo iz tri razloga:
1. Zato što im je život do jaja i ponašaju se bahato. Primer su deca bogatih roditelja, okruženje koje im sve dozvoljava, sebičnost i potreba da sve bude njihovo...
2. Zato što imaju težak život i njihova zloba predstavlja mehanizam odbrane. To su obično žrtve nasilja u porodici, siledžija u školi, deca koje društvo ne prihvata takve kakvi jesu, deca izbeglica i ljudi koji su stradali u ratu...
3. Zato što imaju urođen neki težak psihički poremećaj.

Tako da, kada se sve sabere i oduzme, "zdravo" dete zapravo predstavlja ogledalo okruženja u kom se nalazi. Ukoliko ono pokazuje znake zla, onda to znači da nešto nije u redu sa nekom od sredina (porodicom, školom, društvom...) u kojima boravi i u tome treba videti ključni problem, a ne u samom detetu i njegovom ponašanju.

Ih zla deca nisu problem. Problem je sto se fino vaspitana i slatka deca pretvore u cudne, zle i tesko poremecene ljude.

Ha ha, kako si to skontala Jano, svaki ti trazio? Pa ako zli nisu problem sto je problem kad su zli nastali zli, a ne rodjeni kao zli nego kao normalni.

Pa ako zli nisu problem sto je problem kad su zli nastali zli, a ne rodjeni kao zli nego kao normalni.

Uopste nije problem sta god da si hteo da kazes. Problem je sto si bio nevaljalo dete i bezao sa casova gramatike.
Svoju fasciniranost mojim likom i delom Slob@ mozes zadrzati za sebe. Nema potrebe da me uhodis na forumu kao kakva utvara i bacas nebulozne komentare ispod mojih. Bice nam svima lakse ako poslusas.

Ajde odo baciti svrs na tvoju ruzicu i spavati kao beba, ciao.

Vidis kako ti je zivot prost kad si drkaros? Idi sreco ali zahvati je maramicom da se mama posle ne bi mucila sa iskuvavanjem posteljine.
Svako dobro!

Mwa mwa Janice bananice.

pusa pusa slobo.
e da... Onaj pvt sto si mi pisao pa pokusao da obrises. Pokusaj ponovo ili se izloguj pa uloguj ponovo. Posto mi i dalje stoji u porukama. A bas tvoje glupavo ime da gledam svaki put kad se ulogujem :) nije mi u interesu.
Ajd brzo sad. Sapunjaj macora i da te nisam vise videla.
Sikter

из истог разлога из којег су неки људи зли. апсурдно је расправљати о овоме, не знам како сте попунили 5 страна, вероватно спемчина

Ништа што атомска бомба не може да реши.

Deca su zla jer su kreteni.

Slobo, levelovao si jbt.
Dizao ti se na Stefana, a sad na ružu.
Ja ti se divim.

Sta oces maro i tebi se dize na ruzu!
Ne dozivaj slobu. Taman oterah sismise ti ih dozivas.
Jebote rodjena si da mi kontriras a znas da te ne bijem cetvrtkom nikad

Saću da se bičujem bršljenom za oprost

Glupost kompromituje dobrotu.

Jana> pusa pusa slobo.
e da... Onaj pvt sto si mi pisao pa pokusao da obrises. Pokusaj ponovo ili se izloguj pa uloguj ponovo. Posto mi i dalje stoji u porukama. A bas tvoje glupavo ime da gledam svaki put kad se ulogujem :) nije mi u interesu.
Ajd brzo sad. Sapunjaj macora i da te nisam vise videla.
Sikter

Ha ha, koja si ti paljevina jebote. Ovaj, to sam ti slao kako si car i kako si me nasmijala jer sam mislio da je ona tema lock. Nemoj se gubiti, znas da me volis.

EDIT: Ne mogu srediti to sto si trazila, tako da ces morati da se ubijes. lolo