Prijava

kakav sam car ja... Nasmejala sam tupavog slobu.

Znam gomilu glupe i zle dece.

Mamu im jebem zbog takvih sam išao kući krvavih koljena, ali sam im vraćao sa kamenjem, ovaj, sa kamatom.

deca uopšte nisu zla u poređenju sa odraslim ljudima, samo što su nezrela pa ne umeju da sakriju tu svoju zlobu. kad porastu, postaju lukaviji ali ne i dobri.

Djecu treba praviti u velikim količinama.

Kakav si ti car samo jos da se objesis Jano i da nam upotpunis vece. Ubij se djevojcice zato sto previ nisi za zivota. Ajde cao. Ne bi niko ni plakao za tobom koliko si poprzena. lolo

Ne bi niko ni plakao za tobom koliko si poprzena. lolo

Sigurno bi ih više plakalo za njom nego za tobom.

Možda im je to genetski predodređeno, ali na to utiče i niz drugih faktora.

Sigurno bi ih više plakalo za njom nego za tobom.

+1
SLobo, zašto si loš dechko?
Nemoj biti zlo jajo. Porasti dechache mali. Mali veseljače, čeka te okean na Dunavu.
Plovi, i otplovi negde daleko, dalekoooooo, srce mi je ostaloo, ostalo za sva vremena...... ju, ja se zapevala.

Maro munjo, ti si se zarakijala pomalo prije prvog maja, ha? Nije ti bas sve sjelo al dobra si jos. Ma ja prcam malo Janicu, dobri smo mi ovaok za vopsa.

Slobice, kapiram da ti se opako diže na Janicu, ali jedino što možeš da prcaš a da je vezano za nju, je njen avatar, te udri dechko, samo pazi da ne polomiš jajo.

Nećeš se ti razmnožiti u ovom životu, mali veseljače.

ja mislim da je slobic@ bio jako zlo dete

Ajde Marice, evo i za tebe pjesmica da se malo opustis i odmoris

http://www.youtube.com/watch?v=IfQGVrA_fFE

Ocigledno ti ne sjeda kad razmisljas, ha? Ljubi te mali veseljak puno puno :)))!!!

Хаха Маро, природа то сама све регулише, кад види да је потребно. Онеспособи репродуктивни орган, такозвано јајо и мош се сликаш

A joj sto su vukajlijasice udarile po meni. Taman da ih popalim sve da im se oznoje vagine pa u krevetak :).

Taman da ih popalim sve da im se oznoje vagine pa u krevetak :).

Shvatio si, konačno. Naravno da ćeš ići u krevetak.
Nećeš jebati, mali veseljače. JAJO je uz tebe.

Zla deca su zla zato što znaju da su društveni paraziti, a dobra deca su dobra zato što su samo stereotip. :P

Sloba trolina,a vi se primate.

Nego,čitam ja vaše postove i vidim decu koja tuku decu,ili koja privlače pažnju.

Ja sam u osnovnoj imao kretena,koji je gde god da se pojavi,izazivao svađe.
Krene on na male čarke,potpali jednog,potpali drugog,i na kraju bude tuča od nas desetoro, a on bleji negde i cepa se. I posle bio kul sa svima,što da ih ne bi jebao, što da oni njega ne bi jeb'li. E to je čisto zlo. A ne kapiram ga nikako.