Prijava

Ja znam jednog zlog bolida. Ima neke sitne crne oči i sedi iza mene. Stalno psihotično grize prste i nokte, a kada ga pogledam u oči osetim takvo zlo da me preseče u stomaku nešto.

Но тема су зли болиди...

Da, udaljismo se s teme. :D
Nego svejedno pričamo o budali koja nije na vrijeme vaspitana.

U osnovnoj tih ispada nije bilo u mom odjeljenju ali jeste u nekih starijm generacijama. Jedan nam je dupe reklamirao.
A recimo, na jednom predmetu imamo grupe i on i ja smo u istoj i tamo on skine farmerice i da ne pričam dalje. I još mi se profesor čudo što gledam napolje i slažem bolesne face!
Ja tvrdim da je on mučenik neiživljen.

Dobro, Milice, skidaće ih dok mu ne pohvališ penis.

NikaT. Ionako to očekuje od ove drugarice koju će neđe zaskočit' na sred ulice.

Бар знаш шта да му купиш за рођендан, мантил је очито прави избор.

Ипак, неваспитани и зли нје исто. Чак и ја у своји постовима, пдо "злом децом" више подразумевам проблематичне, са којима је комуникација скоро немогућа јер увек све покваре и уживају у томе.

Dobro, dosta više o tom kretenu. Hajde da pričamo o mom zlom bolidu.

Mi smo bili u dobrim odnosima prve godine našeg poznanstva i bilo je ok. Kasnije sam se družio sa njim pola godine i jebavao sam ga, jer ima sklonost da slaže kao i niz drugih negativnih osobina. Nakon toga smo se posvađali i zamalo potukli. Sad se samo mrko gledamo, a ja se ponekad nasmejem, da svojom dobrotom pokušam da neutrališem to zlo koje izvira iz njegovih očiju pod obrvom.

ee vi ste išli svi u neke soft škole onda.
ja sam uvek izbegavao to grupno vađenje falusa na času pred svima, al bukvalno od 6 časova u toku dana, na svih 6 časova se vadilo...dvoica su bukvalno svaki čas, svaki dan..a ostatak kako kad, mada često su i ostali....dva druga i ja smo jedini kulirali uglavnom to (UGLAVNOM). Jedan od te dvoice što su svaki čas bambusali je izbačen u 8 razredu jer je na sred časa izvadio i uperio ga u englezaru, (a imao kulenčinu i onda u osnovnoj pozamašnu). A ovaj drugi je drugarici izbacao u rukav od jakne...msm, to je ipak bilo malo preterivanje

Бар знаш шта да му купиш за рођендан, мантил је очито прави избор.

I onda se može pridružiti nekom manijaku Đurđevcu koji je poznat po mantilu i ničemu ispod.

hahahah "malo preterivanje" hahaha

Ja imam ortaka koji ga je izvadio pred nastavnikom fizičkog, a ovaj pogledao i ućutao kad je video koliku kitu je imao petnaestogodišnjak, sem toga ništa specijalno.

Jebiga, ne možemo svi da budemo iz Petrovaradina koliko mi se čini.

koji je poznat po mantilu i ničemu ispod.

Pa kad je tako poznat mora da ima NEŠTO ispod tog mantila.

Петре где си ти то школовао, у Црној Реци?
Бло је сличних ствари и код нас, знам и за случајеве у другим школама, изгледа да је то део одрастања. Болида.
:))

Ja imam veliku debelu srećnu i veselu tetku koja ima plavu kosu.

Radi kao vaspitačica i dete od 5 godina joj kaže:

"Obuj me, mala slatka plavušice."

haha da da Petrovaradin :D koji god nastavnik da dobije otkaz u gradu ili ne može da se zaposli negde, pošalju ga u Pezos u osnovnu da predaje. Ne znam kakva je sad situacija pošto sam je davno završio, al stvarno je bila kaubojska škola....jedina gora, sa kojom nijedna nije mogla da se meri je škola u Bukovcu, e tamo one koje izbace iz naše škole ili ako neko dobije otkaz kod nas, onda šalju tamo.

a i taj tvoj našo da ga vadi na profesora msm stvarno...O.o

Imali mi fizičko, a on bio retardiran (profesor) isto kao i učenik.

Pa je bilo malo:"EVO TI GA!"

Moj ćale je završio OŠ "Đura Daničić".

Pa kad je tako poznat mora da ima NEŠTO ispod tog mantila.

Jeste, imao je ono nešto. :D

Kod nas da su ga izvadili na profesora ne bi tog učenika ni Obama vratio u školu.

Sa ove stranputice, teško je vratiti se na prvobitnu temu.

AVAAAJ (nisam siguran dal' sam konačno ub'o kad da iskoristim tu reč)

Idem da spavam!

Mir s tobom i nek te Isuska čuva.

A nek neko posle nas vrati temu na pravi put, ili tako nešto.

forget-me-not

Gambi, otkad si tako radikalan? :))

Samo wadikalno. lolo

ЗАТО што их бију мама и татко

zla su jer su genetski preodređena. POstoje jednsotavno dobri i lošiji geni. Deca koja pokupe lošije gene jednsotavno su zla jer imaju gen za ZALO.

Tako da, mama i tata tu imaju namanju ulogu...