Prijava

Tražila je 20, nisam imao sitno pa bacih sto evra na sto, dok je pokušavala da uđe u lik neke arapske ninfo sluškinje iscrtah srce vizom i onom stotkom napuderisah se dsom. Bila je daleko od potencijala za harem ali sve što je trebala da ima bilo je tu, vlažna pička, razvaljena donja vilica i tragovi nade da možda joj se ovaj put svidi. Pri pogledu na britku sablju naježih se od pomisli koliko mu se svidja čergarska krv, posuh ga prahom koji je za tili čas našao put do njenog trećeg krajnika, druga dva su limfom vlažila duboko zariven ud. Okrenuo sam je grubo i još grublje joj satero u rč, bez zejtina ili paštete. Vrištala je. Zabacio sam joj glavu i natrpao brus u usta, dohvatio glomaznu upaljenu sveću i kapao joj vreli vosak po sisama i vratu. Zahvatio sam prstima još droge i namazao palamar, u pičku je ušao kao da me voli i volela me je, savijala se oko kurca jecajući dok je svršavala u grčevima. Zapalio sam pljugu, uzeo novčanicu slepljenu slinama i pogledao je, bila je prvi put odrađena po svom ukusu, da nije overavala verovatno bi me ispratila.
Nevaspitana kučka.

Seo sam u kola, krenuo svakodnevnom putanjom ka radnom mestu. Primetio sam da mi je gorivo na rezervi, reših da svratim do pumpe. Kada sam stigao, devojka je bila u pripravnosti da mi napuni rezervoar. Prišla je prozoru i upitala me "koliko?" sexy glasom koji mi je govorio da ću je jebati. Otišao sam unutra da platim i u povratku sam je video kako se sagla radi provere mojih guma. Preko svojih farmerki sam diskretno protrljao kurac gledajući je požudno. Iznenada se okrenula i uhvatila me je na delu. Blago se nasmešila, lagano trepnula i ustala. Ušao sam u kola i dok sam vezivao pojas prišla je na prozor, tiho i jebozovno mi je rekla "napalio si se, a?" Sputila ruku do mog kurca i blago prešla preko njega. Ćutke sam uživao u tome i gledao je kako pravi krug oko auta i ulazi unutra. Kada je ušla, uhvatila je moj kaiš i polako ga, gledajući me sa blagim osmehom otkopčavala. Spustio sam sedište, naslonio se i gledao kako ga liže polako i nežno. Spustio sam ruku na njenu glavu i zabacio svoju...
Uzdigla se, prebacila jednu nogu preko mene, nagla se i počela da me ljubi. Leva mi je ruka držala njenu sisu, a desnom sam joj otkopčao dugmiće i krenuo da joj ubacujem prste u pičku. Skinula je farmerke, bila je u polučučećem položaju, uhvatila je moj kurac, namestila ga i polako sedala. Podigla je glavu, zatvorila oči i tiho počela da stenje. Stavila je ruke na moje grudi i počela da ubrzava... Stavio sam joj do znanja da hoću da se naguzi...to je i učinila... Uhvatio sam svoj debeli i dugačak kurac, pljunuo na njega i sa namerom da je boli, naglo ga ubacio u njen čmar. Rekla je "Polako, boli me.". Iskulirao sam njene reči i nastavio da cepam njene unutrašnje organe sevajući je u dupe. Kako bih sprečio prerano svršavanje, okrenuo sam je na leđa, gurnuo svoj jezik i vrteo ga unutra...ma...zadovoljavao je. Istovremeno sam mazio svoj kurac desnom rukom. Vratio sam je u prethodni položaj i nastavio da joj pravim obilne bolove gurajući joj kurčinu u njenu slbao razrađenu i vlažnu pičku. Kada sam osetio da je vreme da izbacim gomilu svoje muževnosti okrenuo sam je, uhvatio za kosu i nastavio da je punim u usta. Davila se, razmazala joj se maskara, a ja sam nastavio. Počelo je prskanje.... izbacio sam sve po njenoj faci i nakon toga razmazao kurcem. Obukli smo se, izašla je i ja sam otišao bez namere da ostanem u kontaktu.

Na putu za Smederevo, pred kraj Grocke.

Могу неке измишљене приче у ово ? :)

E jbt, a taman sam se ponadao da je i natnat napisala nešto.

Кекеккекек да испробам мало.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Како мрзим сунчеву светлост, мрзим све што асоцира на живот, на срећу, на радост. Мрзим сунце, а оно као да намерно улази у моју собу и буди ме, буди ме да уђем у још један усран дан. Па добро, што се мора – мора се. Звук полицијске сирене ме подсети на оно славно „Устај сине очи мајкине дошла мурија да те води. Јој да, који флешбек. Знао сам да смо претерали синоћ у граду, глупи Јовица! који курац провоцира кад је слабији. Вероватно је и знао да ће попити батине и да ће провокацијом мене навући у затвор. Ко га јебе, шта ми могу... Јесу љубазни ови керови, један се чак потрудио да ми не сломи руку миииица, а други ми није остављао модрице на видном месту. Углавном ишли су само коментари типа: „Стоко једна, па куд баш на начелниковог сина. Удари си где не треба, најебао си клинац знаш ?“ Довели су ме у станицу која није била ништа посебно. Највећа бувара мог „села“, како смрди на повраћку и устајалу ракију, дође ми да више никад не пијем. Ал' отом-потом. Ту сам провео добра четири сата сам, ваљда су се сажали на мене па ми нису пружили додатни третман, уствари јесу курац. Моја кева их је тол'ко пута пустила да купе иако нису имали пара, нешто и од ње паметно. Док сам мислио то догодило се нешто невероватно. Појава која је ушла у собу натерала би ме без проблема да заволим сунце, сунце које мрзим више од свега. Секси полицајка... жена у униформи, сан сваког мушкарца. Поступила је према мени фер и коректно, педагошки што би се рекло, знао сам да није одавде. Водили смо дугу конверзацију, претежно о мом акту ради ког' сам завршио у овој бувари. Смејала се читаво време, али то није био онај охоли, типичан керовски смех...то је био искрени смех, прави девојачки. Прешли смо на ти, звала се Мина. Сазнао сам да је дошла из суседне селендре у програму размене, а она је сазнала све о мени, мом проблему са алкохолом, тучама и мом темпераменту. Створила је праву слику о мени али и даље се смејала девојачки, искрено и заљубљено. Рекла ме је пустити ал' да јој обећам да нећу барем месец дана правити срања. 'љеб ти јебем за такву женску би и са ћуприје скако. „Добро“ рекох то пун самопоуздања решивши да се променим. Препознала је то у мени и уз мало већи смешак тихим гласом изговорила „Знаш, ниси лош дечко као што се сви мисле“. Само сам се насмејао. Пошао сам вани, позвала ме к себи, наравно да сам пришао. Стиснула се уз мене, узбудио сам се, пошла је својом руком према мом курцу, нисам знао где се налазим. Наивно пођох да је пољубим ал она испусти звуке негирања. „Не овде, није ни време ни место за то“ и убаци ми спретно цедуљицу у џеп. Изашао сам, јебено сунце и даље греје, сад ми толико и не смета. Уђох у моју гарсоњеру, пођох да се окупам и сконтах за цедуљицу. На њој је стајао њен број и кратко и јасно „Позови ме Мина“. Нека језа прође кроз мене, одлучих да се доведем мало у ред...то и учиних. Нисам смрдио на повраћку и затвор, фала Богу. Био је ред да уредим стан ако се то тако може назвати, и њега сам средио. Као да сам заборавио на њу у том силном сређивању, али цедуљица која је стајала на столу ме подсетила на њу. Мало сам размислио и утувио себи у главу да је зовнем. Чим је прихватила позив као да је знала да сам ја, само је рекла тихо „Кад и где ?“ све сам јој рекао и објаснио. Рекла је да неће каснити и да се мало уредим. Човече божији, ко зна шта ће бити вечерас. Све је било сређено као што сам и обећао, дрхтао сам од нервозе...“Ухх, шта ли ме сада чека?“ питао сам стално сам себе. Позвонила је на врата, када сам видио њено лице кроз шпијунку доживео сам благи срчани удар, ушла је. Није била у униформи али опет је била прелепа. Утегла се у црне латекс панталоне а горе је имала неку розе кошуљицу, коса јој је била сређена. Човек би рекао да је Адриана Лима а нека полицајка која је пукла на олоша. Покушао сам са неком квази романтиком, ваљда од страха. Осетила је то, оставила је јефтино вино које сам купио на сто и директно ми рекла: „Добро знамо да ниси тај тип, а и добро знамо да нисам ради тога овде, јел' да ?“. Паде ми камен са срца, пробила је лед. Забава је могла почети. Свукла је моју једину чисту мајицу са мене и љубила ме, узвратио сам истом мером скинувши јој кошуљу и благом игром са њеним набреклим сисама. Боже, никад боље сисе нисам видио, а камоли опипао. Одгурнула ме благо на кревет, почела је скидати уске панталоне, остала је само у чипкастим гаћицама и дечијим чарапицама у дугиним бојама. Учиних исто, скинух фармерке и остадох у гаћама. Пришла ми је, извукла мој курац из гаћа и почела га дркати, дркам дваестри године ал боље дркање никада нисам имао. Пошла је да га попуши, на тренутак сам се нећкао...било ми је глупо да тако лепа девојка пуши некоме курац, то је за мене понижење, ал ко га јебе, јесмо дошли да се јебемо ко стока или нисмо ? Дудлала ми је курац скоро минуту. Било је доста предигре, одвојих јој главу од мог курца и окренух је на леђа. Инстинктивно је подигла дупе од земље. Убацио сам га, имам осећај да сам је јебао као међед, ваљда ради моје босанске крви. Вриштала је, вриштала је јако и болно. Два три пута сам је ударио по дупету, онако порнићарски, а и она је као искусна порнићарка испуштала крике. Извадих га, ухватио сам је за косу и привукавши њену главу нагео сам се према њој и пољубио је. Затим сам је повукао јако док није вриснула, пустио сам је и још је два три пута ударио по дупету, касније сам пољубио оба гуза. Дош'о је ред да јој утерам у пичку, то и учиних. Улазио сам толико јако као да преда мном не стоји најљепше биће које је икада крочило у мој живот него врећа брашна. Вриштала је као и прошли пут али ја нисам стајао. Био сам к'о оне чамуге у порничима, разарач. Извадио сам га, левом руком сам је повукао према себи док сам десном благо дркао курац – чисто да остане у форми. Љубио сам је, љубио сам је слатко. Доста романтике, пустио сам јој главу да падне и свршио по њој, испрскао сам јој целу фацу. Нисам могао препознати оног анђела. Устала је и питала где је купатило да се среди, показао сам јој прстом на онај ћумез од купатила. Кренула је тамо покупивши гардеробу са пода. Исцрпљен сам посматрао њен ход. Обукао сам се, посматрао сам њу како излази из купатила сређена, није изгледала исто као и кад је дошла али је била природно лепа. Мислио сам да сам претерао и да је никада нећу више видети, бар не приватно. Службено ће ми јебати матер након првог мог пијанства. Али пришла ми је на опште изненађење и пољубила ме страсно, тражила ми је телефон. Дао сам јој моју циглу, укуцала је свој број. И рекла је да је назовем кад год хоћу, и да можда можемо да пређемо на нешто озбиљније. Био сам изненађен, испратио сам је. „Ух каква ноћ“ помислих у себи, таман што је она изашла неко ми опет покуца на врата, био је то онај стари досадни кућни савет који је доводио мурију мени на врата, али за дивно чудно нисам се издерао на ћелавог комшију ког из миља зовем Травоња, рекао сам му да је све у реду и да нема чега да се плаши и зове мурију. Легао сам у кревет срећан и уморан. Ноћ је била дуга, пробудило ме оно исто сунце, о како волим сунце. Сећа ме на живот!

Aj ne foliraj se, kopirao si odnekle :D

Е то је већ увреда брате :D долазим из Андрићграда јбт :P

šta ti ga ja znam, ja jednom probao kruškovaču. odlična za selektovno brisanje pamćenja. jadna Petra, više ne priča sa mnom, a ja se ne sjećam zašto. znam samo da su mi ruke mirisale na Petrinu trešnju. i da mi je faca bila deformisana i mirisala na šljivovaču koju je pio Petrin ćale. A bio sam fin, pozvao sam i njega da se pridruži