Prijava

Ja ne otvaram teme da pokažem koliko vrijedim, nego zato što mi se otvaraju. Ionako znam da za većinu ovakvih tema ne dobijam nikakve posebne pozitivne poene u smislu popularnosti ili nekog vukajlijaškog prestiža, čak je možda i obrnuto. Ali, kopka me nešto, pa oću da otvorim. A i dosada je gadna stvar, od nje kreću svi poroci. Ajd valjda ove teme i nisu tako zajeban porok.

Forum ovog tipa nije za ovu raspravu, generalno ni internet i samo se ljudi kojima je stvarno dosadno upustaju u ovako opsirne rasprave. Npr, vidim da imas dobre prijedloge za rasprave. Zasto na Pravnom ne organizujes neke debate i te fore. Da se ljudi malo za to pripreme pa da debatisu. Jer opet, lakse je pricati nego kuckati po dana. Tako ces dobiti i vise misljenja, a i vise ce ljudi znati za tebe i imaces neku titulu. lolo, mwa

Wau koji zaključak. Sada mogu na dnevnik jebeni da idem da pričam o globalnim problemima! Nego šta nego ljudi, ljudi su govna. Da nije ljudi sve bi bilo do jaja, ali šta konkretno kod ljudi???

A majmunovski? Šta konkretno? Nemoj da prokenjavaš nego lepo reci šta je to problem kod ljudi?

Naravno da su ljudi,i njihove karakteristicne osobine koje genetski nose u sebi,da uniste nesto lepo,da oskrnave itd. svaki narod ima nesto specificno 2 primera:
Ameri-Umisljeni i glup narod koji je tolko zeljan moci,tipicni makijavelisti
Srbi-Narod koji kroz svoju vlast ispoljava sebe,tj kakva vlast takav i narod, uostalom lepo je jzma reko

Bože sveti, podrži nam Kralja,
zdrava, krepka, ohola i slavna,
jer na zemlji nit je katkad bilo,
niti će mu ikad biti ravna.

Ovaj narod vrlo dobro znade
da je stvoren samo Kralja radi,
da Mu daje poreze i hvale,
da Ga dvori i ponizno kadi.

Bože silni s visoka žilišta,
saslušaj nam nasu želju staru,
Bože silni, ne daj nikom ništa,
da što više ostane Vladaru.

Radi Njega sva stvorenja žive,
radi Njega sunce greje s neba,
a taj narod, a tu zemlju našu,
podrži je-ako Kralju treba.

Oduzmi nam i želje i glasa,
oduzmi nam mudrovanja kleta,
da Njegovu nameru ne preči,
da Njegovoj mudrosti ne smeta.

Daj Mu s neba najsvetlije dare,
policije špicle i žandare,
ako neće da dušmana svali,
bar na svome nek srce iskali.

Nek narodi našu slavu znadu,
a nas puste čmavati u hladu,
al’ i onda nek je straža jaka,
jera ima sana svakojaka.

Ово је главни проблем у свету
http://www.youtube.com/watch?v=vVpGlKPA0JI

Neki ljudi, kada ustanu, prvo odu u wc.

Neki ljudi prvo skuvaju i popiju kafu.

Jovičić, prvo otvori novu temu na forumu.

Preporučujem onima koje smaram da ne učestvuju na mojim temama, ne zato što imam nešto protiv njih, već radi njihovog vlastitog dobra, da ne bi, jelte, bili smoreni.

Eto i to je jedan od glavnih problema. Ljudsko iracionalno ponašanje. Ljudi rade stvari koje ih smaraju i ne čine ih srećnim. Bolje se od takvih stvari uzdržavati. Ne učestvujte u onome što vas smara i nervira. Time ne sjebete samo sebe, nego narušite atmosferu na temi i onima koje ovakve teme ne smaraju.

A ako ove teme smaraju SVE, onda treba da se zaključaju. A i ja bi u tom slučaju prestao otvarati teme, eventualno mogu učestvovati na temama koje drugi otvaraju.

ГЛАВНИ проблем на планети је што ЈЕБАЊЕ није више у активним.

ГЛАВНИ проблем на планети је што ЈЕБАЊЕ није више у активним.

АМИН!!!!!!!!!!

Eto vidite kako i ove teme mogu biti zanimljive kad ih okrenete na zajebanciju. I humoristički doprinos temi se poštuje.

slobo,taj gospodin sa tvog avatara je problem

Ova tema je plagijat - . Salim se. Izvinite zbog spama. Cao.
Ali spamovao je i Burzum. Pozdrav.

Хахаха, Супер Марко кара међ' очи красне!

to sto Kejt ima male sise!
Silikonima

to sto su se konacno razveli daca i natasa :( smrc kako BWEEEEEEEEE

Židovi. Jedan Žid je pretnja za svet, a kamoli više. Ali Migza (smajli za Hitler brčićima) i ja ćemo ih zaustaviti. Ne boj te se. Imamo plan koji ne može da omane, a imamo i plan B.

Preporučujem onima koje smaram da ne učestvuju na mojim temama, ne zato što imam nešto protiv njih, već radi njihovog vlastitog dobra, da ne bi, jelte, bili smoreni.

Jesam ja rek'o da me smara? JESAM REK'O!?

Zajebavam se bre ;))
Samo otvaraj :D

Главни проблем данас у свету је краљевско венчање. У сваком погледу.

Jes vala, kad takvu glupost prenose sve stanice diljem svijeta i gleda 3 milijarde ljudi, onda smo stvarno u problemu.

Jedan od problema je u oligarhiji - malo ljudi ima mnogo (a pitanje je kako su došli do toga), a mnogo ljudi ima malo.

Problem su ŽENE ! 'Oće neka prava a ne kuvaju ručak ! Mrš' nazad u kujnu !