Prijava

Seung rođaci Seung. Imao je procenat šuta 32 od 57, pa vi vidite kako se jebe Amerika. To je heroj, a ne neki tamo Ulemek.

Pa realno i nije, jer naređenje se ne odbija. Bilo da je miniranje pruge ili paljenje škole, naređenje je svetinja. E sad što naređenja izdaju psihopate, to je već druga stvar.
Ja njegovu sliku držim kao ikonu već godinama i niko je neće skinuti.

Pa ti si onda ličnost vrlo poremećenih vrednosti mogu ti reći.Tebi neko da naredi da rokneš kevu,ti bi je roknuo jer eto,naređenje je svetinja?Izvini,ali ti si psihopata,kao i tvoj heroj Ulemek.

Najveći kompliment koji sam dobio u poslednje vreme.

Inače samo te LOŽIM, opušteno.

Ok,jako sam osetljiv na tu temu,brzo se popalim :D

Vidim, zato i pišem ovo. Al stvarno bio mi je idol kad sam bio malo mlađi. I onog vuka stvarno imam na zidu i stvarno ne nameravam da ga skidam.

Јес' заболе ме за папино канонизовање. Ш'а је бре с нашим Пајом???

Ajde Vuka još i nekako da svarim :D

Paja je bio pravoslavac i dobar čovek, lako ćemo mi za njega. Nego hajde da mi vidimo šta ćemo sa Holy Shitom Jovanom Pavlom Drugim... :)

Šteta što neću moći duznem slavu: sveti Pavao d poljski Jovan d sekndovani
Zbudžila bih je oko prvog maja. Ionako su Beograđani otišli kućama, pa da napravim malko gužve.
Papa je bio car. Ne dirajte papu riplija.

saučešće porodici preminulog Jovana.

Pezose, on nije imao porodicu zato što je bio katolički pop.

pa mislim konacno, bio je dobar covek, to znam jer je bio u krvnom srodstvu sa mojom komsinicom(ona mu prenela sidu)

E to mi je drago cuti, on je proglasen za najboljeg papu u istoriji. A i bio je dobar covjek totalno. Naprijed Jovane, pandanises i iz bagro!

JPII je bio najharizmatičnija ličnost na čelu RKC i pravi čovek u pravo vreme, sa pravim potezima.
Pozdravljam to što je proglašen blaženim, ali to je interna stvar RKC, i to važi samo za katoličke vernike, drugih se to i ne tiče.
Razlog kanonizacije je taj da su katolički vernici u njemu videli neosporiva dela božje ljubavi.

Što se tiče našeg naroda, ja bi Đinđića proglasio blaženim.

Ako je Alojzije Stepinac blažen,što ne bi mogao i Jovan Pavle drugi :P Al' iskreno,zabole me đoka za crkvena posla,pogotovo katolička...

Позвао свет да бомбардује Србију 1998.
Бетификовао НДХ надбискупа Алојзија Степинца.
Трпао под тепих педофилију у својој цркви.
.
.
.
Довољно не за светог, већма за пресветог. Бар по стандардима РКЦ.
Увек сам био мишљења да су се кроз историју жешћи антихристи налазили на високим положајима у црквама, али ово је много.
Да ли је у ствари? Сачекајмо да нас неки будући "викаријус Фили Деи" још нечим изненади.

Ripli, to si pročitao u Šešeljevim knjigama??