Prijava

Palac dole za predlog. Sad jos treba i da gledam jel mi profil dovoljno kul za komentarisanje, i da gledam tudje profile a ne definicije. Pored toga, ne vidim neko drasticno povecanje zabave uvodjenjem ovog predloga.

Није лоша идеја, али сам ја пре за то да се направи да искачу поп-ап обавештења кад примиш ПМ или кад ти неко прокоментарише дефку.
Баш би било фенси. :) А? А? А?

Ja sam sa Džimijem :) To bi bilo super.

Pizda materina... uglavnom... U nekim kontekstima i Private Message, ali retko.

Makse, neću više da se oglašavam na ovu temu, svi me zajebavaju. :)

Ја сам за МОЛИМ ТЕ КАИЗЕНЕ могућност додавање позадине односно волпејпера на профил да ми не блеји онако чамац сам а около бело.

a ja da se vratim na dzimijev post. dobra ideja, ako bi mogla da se napravi. isto, da iskacu popupovi i kad neko komentarisao neku definiciju koju si i ti komentarisao (doduse, onda bi bila malo guzva tu, al valjda moze da se smisli nesto interesantno)

Ne mora nista da iskace. Turi neku zvezdicu na profil, pored komentara. A na vr'u obavestenje o PVT-u.

Ухухуху ја волим кад искаче!
И за то сам!!!

Hutersi stvarn imaju do ja jo pesme.

Ja mislim da je sve ovo namestaljka. Sve sami Mito i Korupcija...strahota...

Није лоша идеја, али сам ја пре за то да се направи да искачу поп-ап обавештења кад примиш ПМ или кад ти неко прокоментарише дефку. bravo jimy, pa nije kajzen u slobodno vreme majkrosoft manijak i x box mejker :)

Тјах, шта је пар редова кода за Кајзена. :)

iako redovno pratim diskusije sa predlozima trenutno sam u gužvi i nemam vremena za unapređenja barem narednih mesec dana.

eto jesam li ti rekao :) znam kajzena u dushu axaxaxa

Ja imam najbolji predlog, neka nam Kaizen preda Vukajliju na mjesec dana, pa da sami pravimo šta 'oćemo. Kako bi to jako bilo. :)

kod bellog sve moze...sta god da se dogovorite... ja sam za...voleo bih da komentarisem profil neke zenske...da kazem sta bih joj sve radio

Winston_100_S i ja bi sine ( zbog tebe i mene sigurno nece uvoditi ovo hahahaha) Zezam se naravno (nadam se i da se i ti zezas) nego super je predlog ja sam ZA ZA ZA!