Prijava

Јовичићу, као што рекох, све је то срећа у несрећи. А у неким случајевима ни то.

А Пешићка је лицимурка тешка. А ни Биља није далеко.

Jovičić: E i Čeda je zanimljiva pojava,

Valdemar: Hehe, kakvu crnu harizmu...

E, kad je reč o Čedi, ja uvek balansiram između ova dva stanovišta o njemu, mada i dalje mislim da on MOŽE da postane neki političar, ali da li će, ne znam...Ako ništa drugo, bar je svestan da je svaki marketing, dobar marketing.

Jebeš ga, većinu ovih gore narod pamti i po nečemu dobrom, a meni kad bi neko prislonio cev na potiljak i rekao mi: Ajde brzo, imaš tri minuta da se setiš tri dobre stvari koje su učinili političari u poslednjih 20 godina, ja bih momentalno rekao: Pucaj ti brate odmah.

Što bi se reklo: +1

Mene stvarno ponekad zanima šta je ko nekad bio na toj sceni, ali me mrzi da čitam po vikipedijama, retko, retko kad mi padne na pamet da čitam o njima...

Vesnu Pešić

Au, nju sam zaboravio, ona može da prođe...

5. oktobar
Stvaranje Republike Srpske
Potpisivanje sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju
Poneke privatizacije i strane investicije
Bijeli Šengen

Oduzmi 5. oktobar i potpisivanja, kao i ovo četvrto i može da se kaže da je ostalo donekle dobro.

Kakva potpisivanja i "poneke" trebalo je da bude: "članstvo" i "sve".

Pa jasno je da smo se načisto sjebali, ali ove stvari koje sam naveo su u takvoj situaciji dobre, jer predstavljaju bar nekakvo vađenje iz govana.

I onaj kome se uspješno operiše rak, zaista je hepi. I ne mora svaki rak da se vrati.

Jedina UBER dobra stvar bi bila da je cijelo sranje spriječeno, ali se tu nije samo nas pitalo, tako da sranje možda nismo mogli ni izbjeći.

Dok sam pisao ono, pomenute su i "gaće" (u odličnom kontekstu), ja samo da napomenem, da sam pristalica enormne privatizacije uz poneke izuzetke.

Зна да препозна добру јебуљу.
http://www.pravda.rs/wp-content/uploads/2010/09/14-_-vendi.jpg
Реално, заслужио је да се међу понуђеним опцијама из наслова теме нађе и ЈЕБАЧ.

и ЈЕБАЧ.

Iako se slažem s tobom, moram da napomenem da su ovu Vendi (bar se tako priča) jebali raznorazni i mnogobrojni, nije mu to neki uspeh...jedino ako je bio među prvih deset, dvajes.

Какав Чеда? Лдп практикује најсофистициранији популизам овде. Јеботе, успели су да повежу неолиберализам и социјалну правду, радикални секуларизам и демохришћанску опцију, капитализам и комунизам... Такав бућкуриш пре њих нисмо видели.

Idi, beži, znači vojvodi je nosurda onakva od sifilisa, a ne od prirodne ružnoće!

... пацифизам и НАТО.

Какав Чеда? Лдп практикује најсофистициранији популизам овде. Јеботе, успели су да повежу неолиберализам и социјалну правду, радикални секуларизам и демохришћанску опцију, капитализам и комунизам... Такав бућкуриш пре њих нисмо видели.

pa zato će i da postane političar (u pijačarskom smislu reči, ne u onom pravom - čovek koji radi za opšte dobro), jer je narod glup ko ćuskija.

Ал зато зна знање, Грофе. Сад што је можда мало више разрађена... Валдемаре, Воја ишо носем тамо где други нису без кондома смели...

Какав Чеда? Лдп практикује најсофистициранији популизам овде. Јеботе, успели су да повежу неолиберализам и социјалну правду, радикални секуларизам и демохришћанску опцију, капитализам и комунизам... Такав бућкуриш пре њих нисмо видели.

Sve si u pravu, osim jedne reči. A reč je uspeli.

Sudeći po ovome, možda i neće tako brzo doći iz Haga:

http://www.youtube.com/watch?v=PfHZNVJf6ms

Ал зато зна знање, Грофе. Сад што је можда мало више разрађена...

I to što kažeš :)

Валдемаре, Воја ишо носем тамо где други нису без кондома смели...

Au, i ovo je dobar argument :) ...stavi Jovičiću u naslov i DIV JUNAK.

Sve si u pravu, osim jedne reči. A reč je uspeli.

Па пази, колико год ја био саркастичан код те речи, успели су са таквом причом да уђу у скупштину.

Шешељ се примио био. Превише. Сад је љубазан.

Au, i ovo je dobar argument :) ...stavi Jovičiću u naslov i DIV JUNAK.

Стави Грофе. Див јунак и СРБСКИ ХЕРОЈ.
http://www.mondo.rs/s232180/Info/Srbija/Lekari-_Seselj_lose_moguc_fatalan_ishod.html
Оће да га убију! Стоп хашкој тиранији!

добру јебуљу.

Koi lol:) Vendi:)))

Vojislav Šešelj - ludak, genije, običan pokvareni političar, kombinacija svega toga ili nešto peto?

Klovn?