Prijava

Рече страни плаћеник :)
Треба да му се обезбеди болничка нега и најбољи лекари ма какав да је он.

Бутт ти си као боља од Венди?

Бутт ти си као боља од Венди?

Nisam, priznajem, Vendina sisa je tri lige ispred moje:)))

Ћути онда, гаји сисе и реци нешто о Шешељу. Ово је тема њему у част.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=28&nav_id=577843

Dala bi mu pičke, jer opovrgava stereotipe i idiotluke preplaćene naučničke marve!

Jel dobro ovako?:p

Voleo bih da sam u njegovoj kozi.
Nikad ne kudi konja kog jahala nisi.

Brate, što mi sjeban link? Bila je neka retardirana vest tipa naučno dokazano da su rasisti glupi na b92. Sad mi sjeban ceo post. Mnjah.

Nikad ne kudi konja kog jahala nisi.

Ne kudim ja Šešelja, naprotiv. Čak mi se čini da je bio bačje u mladosti.

То стоји, али ја мислим да стоји да и ти њега "јахала ниси" па не можеш да процениш његову величину. Мушкарци га цене због србства то је друго.
Прочитао сам тај чланак одмах, претпоставио сам да си на то мислила.

па не можеш да процениш његову величин

Koješta, naravno da mogu, obično je veličina penisa obrnuto proporcionalna veličini srpstva/hrvatstva/bošnjaštva itd.

Da ne ulazimo u to kakav je bio dok je bio u zemlji, sigurno ce u vekovima koji dolaze biti upamcen kao covek koji je unistio reputaciju i raskrinkao hasku tamnicu.

Не причамо о пенису већ о људској величини!
Проста девојко само ти је пенис у мислима!
Пенис, пенис, пенис... Има нешто и у србовању.

Haze

Da ne ulazimo u to kakav je bio dok je bio u zemlji, sigurno ce u vekovima koji dolaze biti upamcen kao covek koji je unistio reputaciju i raskrinkao hasku tamnicu.

Najmutaviji argument u korist šešelja. Šta je rskrinkao? kome? Pa mi o načinu fukcionisanja suda u Hagu znamo i prije šešeljeva odlaska. Strancima? Bole njih kurac.

Проста девојко само ти је пенис у мислима!

Da...Samo u mislima.

Brate, jel se vi zaista ložite na ovog pajaca ili je ovo neki kolektivan trip nalik radeizmu?

I to jedan groteskan i opasan pajac (ne sam po sebi opasan, ali opasan po ljude koji se priklonjaju njegovom nesumnjivom, ali trulom intelektu).

Vojvodo trebo si sve da ih koljes dok si mogo, ionako sad pricaju d si klao.
Da je ova drzava normalna pola vas bi bilo vec u logorima zbog klevete i antisrpstva. Jebes coveka kad mu je sve njegovo najgore, a sve tudje vrednije i bolje.

trebo si sve da ih koljes dok si mogo

Znaš, neki likovi to isto kažu za Jovu Kapičića. Ne zvučite mnogo drugačije.

Natprosečno inteligentan, koji bi bio poštovan širom sveta kao sjajan pravnik, da nije počeo da se bavi politikom.

Pa lik je barem sposoban da nešo duradi. Nije kao ova govnad što samo besramno kradu pare.
Mislim da bi bio dobar ministar ili tako nešto, samo da mu moć i politika nije udarila u glavu.

МОДОВИ ЗАКЉУЧАЈТЕ ТЕМУ ДЕЦХКО