Prijava

Ili jednostavno napravite dil sa moderatorom, ja sam svoj napravio sa Pekijem d dzemom, ja njemu saljem neke stvari on meni mece definicije u odabrane i svima super :D

Remac
Ili jednostavno napravite dil sa moderatorom, ja sam svoj napravio sa Pekijem d dzemom, ja njemu saljem neke stvari on meni mece definicije u odabrane i svima super :D

Ето, јел видите како се снаш'о човек?

Вукајлија се врти око једног аутора - каизена. Помири се са тим. Којих 20?
Читај редом и допринеси коментарима, како би остали видели и те друге. И не празнословите више о већ ипричајној теми по стоти пут.

Ето, јел видите како се снаш'о човек?

Пеки имаш ПВТ :Д

Ne more to tako LOLe, peki je u dilu samnom, nadji nekog drugog ko je spreman za posao : )

Пример једног аутора, чије писање ОДМА' препознам. Има такав стил, да га је врло лако препознати. По мени, стил писања је најбитнија ствар. Мо'ш ти да напишеш 56 редова, а опет је срање, а можеш и да напишеш 5-6 речи и да то буде до јаја.

То што Буксна каже мени је најважнији стил - И по мени цео Џимијев опус треба да буде на насловоној колико су добро написане дефиниције, и Фергусонов такође...

Ремац, врбујем Лулу видећемо како ће проћи то ;)

Ja sam na sajtu bio 18 meseci pre nego što sam dobio odabranu. Sad imam tri. I sad sam presrećan kad mi defku oceni 35 ljudi, a sa 50 ocena (bilo kakvih) padam u ekstazu. Nije sasvim tačno da se Vuka vrti oko 20 ili 40 ili 60 autora. Ima onih koji imaju bolju prođu od drugih jer vrlo često pišu dobre defke pa je lako naći odličnu, ali je to statistički zanemarivo.

Čitam skoro sve defke, pogledaj moje komentare pa proceni. Ako naletim na novog autora koji obećava to mu i kažem, pa ga čak donekle i gurkam pozitivnim komentarima. Ako naletim na sranje ili plagijat - ne libim se da to nabodem na nos autoru zbog čega sam par puta i hejtovan. Vidim da sam tebe nekako propustio, imaš svega nekoliko ocena od mene. To ćemo ispraviti u narednih par dana.

Ako pažljivo pogledaš moj profil videćeš da ne pratim nikoga. To nije sasvim tačno jer neke autore sistematski tražim da vidim šta novo rade. Koristio sam opciju praćenja nekoliko dana i čak sam je i hvalio ali sam primetio da dolazim u situaciju o kojoj ti pričaš - otvorim Vuku, ocenim autore koje pratim, napišem moje defke i nemam vremena više da čitam dalje. Zato sam sebe ograničio da čitam defke redom kad se nađem na sajtu, pa tek onda pogledam ljude koje cenim. I, da se razumemo, ako su napisali govno dobiju minus kao i bilo koji autor.

Izvinite svi koje sam prinudio da čitaju ovo silno kenjanje, ali valjda ima neko zrno mudrosti i u njemu. To je samo moje mišljenje - radite s njim šta hoćete. Vuka je zakon za sve.

E, da, postere ne gledam. Posteri su, uglavnom, govno.

EDIT: Ovo sam zaboravio: gde se u ovu priču uklapa Straja? Čovek došao na Vuku i pojeo sve autore za pola godine - nov autor...

Пеки д џем

Ето, јел видите како се снаш'о човек?

Пеки НИЈЕ У РЕДУ, ЈА САМ ТИ СЛАО ПЕВЕТЕОВЕ И НИСИ НИ НА ЈЕДАН ОДГОВОРИЈО А МОЛИЈО САМ ТЕ ДА МИ СТАВИШ 24 ДЕФИНИЦИЈЕ У ОДАБРАНЕ.

Ne, sad ozbiljno: Ja pratim nekih četrdesetak ljudi, nabiću to do 60 - mislim da je to optimalna cifra definicija koje mogu da pročitam u toku dana. Osim nekih kultnih autora, pratim i mnoge novajlije, kontam da će neki biti otkrovenja. Recimo, ja sam među prvima primetio i predlagao definicije Agilnog za naslovnu - on je već sada priznat autor i piše dobro (i pomalo prečesto, ali jbg). Sada imam nove favorite.

Takođe, neke sam skinuo sa liste za praćenje jer su mi dosadni iako su dobro plasirani. Nervira me kada neko piše 1000 defki dnevno po sistemu plus tamo plus ovde - nakupi se. Takođe, mene prate i Kurta i Murta i Kajzen i neki koji su tek došli na sajt i Peki d Džem. Mislim da teza iz uvodnog posta ne stoji.

Марко, претерано сереш. Ко добро пише, њега ће и приметити.
Дакле пишеш добре дефиниције, и то доста њих, и нема теорије да нећеш имати гомилу пратилаца, а пре и касније ће ти завршити која дефка на насловној.
Да ли има аутора чије су дефиниције више цењене и чешће се стављају на насловну ?
Наравно да има. (обожавам себи да поставим питање и онда да одговорим на њега)
Али има их не зато што су то кумови, сестре од тетке модератора, већ зато што добро пишу. Узмем да читам дефиниције и смучи ми се живот после 5. стране. Не могу даље каквих глупости има. Тако да модови вероватно лове дефиниције код бољих аутора, уместо да копају по смећу. Дневно изађе око 40 страна дефиниција. Можда кад би се ангажовала 2 модератора за читање. Један 20, други 20 страна и да се ишчитају све дефке које су написана за тај дан. Можда се то већ и ради, али ми се не чини да је тако. Брже би се рефрешовала листа одабраних дефиниција, мање би плусева добијале те дефке, па тако аутор чија дефка је отишла на насловну неће прећи 500 места на ранку за једно поподне.

To što kaže Ox, s tim da sam i ja među prvima pratio Agilnog, a pišem samo tri ili manje defki dnevno jer nemam para za klitora :))))

Узмем да читам дефиниције и смучи ми се живот после 5. стране

amin.
tamo u novembru ili tako nesto znao sam da procitam po 25-30 strana defki dnevno. sad, pa jbg ko sto Bond kaze ni ne pokusavam bas, a kad uzmem ne mogu da prebacim 5 strana. Cak ni uz pomoc kalendara.
kontam da je sita stvar i sa modovima, jbg i oni su ljudi....valjda

Ovim putem javno prozivam sve "oštećene" koji su se našli van "20 najboljih" da se lepo organizuju i počnu da pišu dobre definicije, šta više, neka sastave spisak i dostave mi ga na PVT, koji ću odmah proslediti na MOD forum na analiziranje. Nikakav problem.

Lično nikada ne gledam ni da li je autor neaktivan od 2007 , ako je defka super, odabiram je. Kao što ni ne propuištam priliku da tek napisanu defku bacim u odabrane kao što sam juče uradio sa Uroševom (Gosti iznenađenja).

Pristrasnosti nema bar sa moje strane, svi ste mi isti. Drugima u mozak ne mogu da uđem, ali garantujem da ste nam ovde koliko toliko svi isti. Ali ne zaboravite, "pristrasnost" i simpatije moderatora se stiču dobrim vladanjem i pisanjem kvalitetnih definicija.

Uglavnom su vec sve rekli autori iznad mene, muka mi je od ovih sto mole da im se neko govno stavi na naslovnu, jeste da sam se lajkovao i predlozio svoju defku za odabrane na onoj temi ali cisto da vidim da li deluje. Ako je neka moja defka za naslovnu onda je red da je neko prepozna i predlozi je iako je sad tema za to zakljucana.

jbg i oni su ljudi....valjda

Енергија и МрМун су људи сигурно, а за ове друге не знам. Њих сам упознао.

Evo vam svima objašnjeno, Korleone je sročio ono što sam ja hteo da kažem.

Ево ти нови аутори, мислим да је њих 10 данас ставило дефиницију

Јапанке
Радиоактивне папуче

Прво што је фора са ФБ, друго што је очајно, треће што је ОЧАЈНО. И после 10 таквих покушаја како може било ко, а не само модератор да чита нове ауторе. Час' изузецима.

Е да. Мрзим када дође неки лик који се регистровао пре недељу дана и крене да кења по форуму као да зна све.

@Korle Матори, а ако је мени у ТОП20 20 огромних буксни, шта да радим?