Prijava

A jeste zvucalo uvlakacki da ga jebes :)

Pa š'a znam....onu najvažniju osobu sam upoznala...pa da...i onda smo se našli na sred onog parka kod ljualjaške...pa smo krenuli levo niz ulicu...meni je ispao upaljač... Da, dobro, okej, neću više...

Volela bih upoznati blentavog Caru, da se napušavamo malo ;) A znam ja da on mene voli, negde u dubini svog srca lololo (Carimire, ako pročitaš ovo, pročitaj samo "lololo"), samo to još neće da prizna sebi. A dobar je sa mojim Đonijem, pa ću ja tu kao nešto na emocije da se prišljamčim ;DDD

Ma nem' pojma, ima mnogo dobrih likova na sajtu...Bruce, Agilni, Kosmo (ona će mi u crno-belom dresu đuskati na svadbi) :)

Неке које сам хтео сам упознао скоро, а листа тренутно гласи овако.

Џафтара, Стаклена, Ела, Мариа Ди, Аурора, Космополита, Лулаби, Чрч Паб би волео да упознам пошто никад нисам имао НИКАКАВ контакт са њом, има ту још, само док се сетим. То је женски део. За сад.

Резервоар Дог, Цара, Предражињо (Никако да се нађем с'човеком и поред силних договора :))), ФејзМанијак, Балдур, Ареи, Брус. и има још сигурно САМО ДОК СЕ СЕТИМ. Стао ми мозак. То је од мушких. За сад.

Биће допуњавања ове листе.

Букснетина, ЏониБК и Ела. Капирам да су готивна екипица. :))

Jašta brate!!!! Da citiram ja ovo još jednom, a? lolololo

E pa Arei, ta tvoja gotivna ekipica će da ispija neku kafurdaču u petak...i da ne zaboravim Džaftaru, koja nam se prišljamčila za taj ivent lololo

Arei, već smo Đoni i ja pregovarali oko toga da bi bio red da te upoznamo, ali stvarno, ne zezam se, majke mi...ću izađem na internet?! ;D

Nisam se lepo izrazio pri postavljanju teme. Više me je zanimalo koga bi najviše voleli da upoznate od osoba koje vas nerviraju. Da se uverite da li su i u stvarnosti smarači, ili da vas liše predrasuda.

Što se tiče gotivnih likova, podosta ih ima, da se ne ulizujem sada...

Mislio sam na one koji provociraju.

ELLA, КУРВО ПРЕСКУПА!!! Ти се се прилепила мени и Буксни и онда си прилепила и Џонија. Ооооххххх, Вукајлијо проклета!

Ти се се прилепила мени и Буксни и онда си прилепила и Џонија.

Као неке СЛИЧИЦЕ се приЉЕПИЛИ!

hahahhahahahahah Džaftaro....i ja tebe volim!!! Budalo! ;DDDD

Волела бих да упознам Џимија јер ме је он од самог почетка до краја нервирао. Никада са човеком нисам причала ал' баш ми иде на живац и волела бих да видим на шта личи.

Ја бих волео да упознам МОГШУ.

Елла пије само скупу кафу.

Što se tiče gotivnih likova, podosta ih ima, da se ne ulizujem sada...

JA SE ULIZUJEM!!!! ;D

Ok, ček da vidim koga ne gotivim....hmm onaj Talentovano glup mi nešto skače po klići, baš bih volela da vidim kakav je NAživo ;D
E da...i Milisav! Milisav pod obavezno!

A gde je red za upisivanje, i ja bih da ti skacem po klici? :D

Arei, već smo Đoni i ja
pregovarali oko toga da bi
bio red da te upoznamo, ali
stvarno, ne zezam se, majke
mi... ću izađem na
internet?! ;D

Па био би ред, после тоолико коментара по мојим дефиницијама. :р

Доџите у Сомбор, да вам покажем најбоље кафане а и град. :) Вероватно ћу на лето доћи до БГ-а, па ако ви не навратите у међувремену, тада ћемо се сконтати. ;)

Заборавих још људи: Јавио (!!), Фејз. Има их још али никако да се сетим.

Jericho, prostačino!!! ;DDD
Jel ti i to rekla žena da napišeš? lolololo

Ја бих волео да упознам МОГШУ.

PA TO BRE!!!!

JA SE ULIZUJEM!!!! ;D

Ćuti, sad se femkam, pa kad krenem... :))

ja bih da ti skacem po klici?

Па ту се не скаче мајка му стара... Где иде данашња МЛАДЕЖ..

НИКОГ. Могуће је да су сви добри људи овде у стварном животу говна. И обратно. И који ће ми курац уопште?! Вероватно бих се само разочарао када бих схватио да није све онако како сам замишљао. Људи су говна, и то је чињеница. Ја сам говно.

'ајд' овако. Редом. Од мушких:
Фејсбукманијака и Цару. Од мушких. Ето, да бих доказао себи да су то скроз обични ликови, који су овде прерасли у легенде. Делују готивно.
Фацуфацуу и Френкија, најбоље ауторе на сајту.
Бурзума. Хтедох да га метнем са оном првом двојицом, али... Не иде.
Суровог. Да се уверим да је и надимак само виртуелан.

Од ових између:
Сијалицу. Да ошинем неком шамар како одавно нисам. Егоистично говно.
Едит: Џанкија. Разлог сличан.

Од женки:
У принципу никог. Ал' 'ајде, да не будем шовиниста... чрч паб, допиу, и... не знам, ни са ким више нисам остваривао неки бољи контакт на основу кога бих рекао да ли желим или не. А и да их не упознам - свеједно. Допиа је добар лик (а можда само тако делује виртуелно, можда је размажено дериште, јебемлига). А Чрч... Па, сигурно није онаква каква се представља аватарима. Ето, у то сам сигуран.

Биће допуне, мада и не мора.

ja bih da ti skacem po klici?

Па ту се не скаче мајка му стара... Где иде данашња МЛАДЕЖ..

Lez matori, lez..