Prijava

Па био би ред, после тоолико коментара по мојим дефиницијама. :р

Доџите у Сомбор, да вам покажем најбоље кафане а и град. :) Вероватно ћу на лето доћи до БГ-а, па ако ви не навратите у међувремену, тада ћемо се сконтати. ;)

Može Arei...možda ti i banemo jednom. Mi smo uvek za akcije, što ŠveCke, što ove 'vake....samo nek su akcije! ;) I one što se naplaćuju po šalterima, nji' zaboravih :)

seljaka veseljaka definitivno i ne bi se odvajao od njega

ВОЛЕО БИ ДА УПОЗНАМ КАИЈЕЗЕНА!!!!!!!!!!!!!!!111

Iš'o bih u pauzi s Džerijem i Fejdom na ćevape. Ne bi smetalo da se pridruži i Louprofajl.

Može Arei...možda ti i
banemo jednom. Mi smo
uvek za akcije, što ŠveCke,
što ove 'vake....samo nek su
akcije! ;) I one što se
naplaćuju po šalterima, nji'
zaboravih :)

Баните. :) Само јавите пре тога и нема проблема. ;)

Jericho, prostačino!!! ;DDD
Jel ti i to rekla žena da napišeš? lolololo

Jeste, ona mi je rekla, i onaj prvi post na temi je po njenoj direktivi. Ja sam inace miran i povucen, a nadasve stidljiv.

Iš'o bih u pauzi s Džerijem i Fejdom na ćevape. Ne bi smetalo da se pridruži i Louprofajl.

A moze i na burek sa pljeskavicom, ili burek sa pecenim prasetom.

Maksimilijan Morel

Uuuuuuu Doteru tebe sam zaboravio! I ti me opasno nerviraš u nekim situacijama, mada sam čuo da si totalna suprotnost uživo. Verovatno kenjaju.

Само сам благоглагољив, те их убедим да сам добар.

Moguće, moguće... Možda si nasledio glas Sarumanov, ko će ga znati...ko ćega čoveče...

Saruman je dobro ime za novorođeno ciganče.

Saruman je dobro ime za novorođeno ciganče.

I Avatar....lolololo

I Avatar....lolololo

Samo ako je dijete 3D.

Pa š'a znam....onu najvažniju osobu sam upoznala...pa da...i onda smo se našli na sred onog parka kod ljualjaške...pa smo krenuli levo niz ulicu...meni je ispao upaljač... Da, dobro, okej, neću više...

Isto i kod mene, da sam najbitniju i osobu koju sam najviše želeo da upoznam, upoznao....
A meni bila torbica okačena na klupu pa minut nisam mogao da je skinem :))))))
i jeli smo čokoladu :)))).....

Jeste, ona mi je rekla, i onaj prvi post na temi je po njenoj direktivi. Ja sam inace miran i povucen, a nadasve stidljiv.

Ooooooukej! Onda bih ja da se upoznam sa tvojom ženom! lololo
Ti si mLogo fin ;DDD

Samo ako je dijete 3D.

To mu dođe neki napredni 3D Rom....al ide ova tehnologija...

Isto i kod mene, da sam najbitniju i osobu koju sam najviše želeo da upoznam, upoznao....

I tu je kraj, nemaš ti više šta koga da upoznaješ, ŠKK!!! Nemoj da radi oklagija ;DDDD

I tu je kraj, nemaš ti više šta koga da upoznaješ, ŠKK!!! Nemoj da radi oklagija ;DDDD

Čuvaj oklagiju bejbe, biće ti potrebnija za odbranu nego za napad :))))

Vi to nešto sa onom mojom oklagijom? Će biti slatkiša? :)

E jebiga, odosmo u spem, nije u redu....
Dajte pišite koga biste voleli da upoznate... :)

Pa ajde ovako. Ima mnogo ljudi koje bih voleo da upoznam odavde...
Cara recimo prvi....i kada bi se dogovorili da se nađemo, ja bi prvo iskopao adresu od Milisava i onda bi se našli, popili po vops i otišli da ga olupamo, slikamo i napravimo poster...
"Milisave sada imaš i šljive pored penisa na posteru" lololololololololo