Prijava

Zasad bi naveo samo serije:
Seinfeld
How I Met Your Mother
Weeds
Spartacus: Blood and Sand
Spartacus: Gods of the Arena

onaj sa onim fazonom AWESOME, dr Hu, seks i grad, dr Haus i šeherazada

avatar, montevideo i bilo koje govno koje se preterano reklamira

avatar definitivno

How I Met Your Mother

Нимало прецењена серија, реално серија ЈЕБЕ!

Weeds

Ааааааа да ли си ти дечко нормалан? Ово је најпрејебенија серија икад, најјачи црни хумор који је снимљен!

Avatar.
Najgluplje potrošenih 350 dinara u životu.

Монтевидео. Фејспалм фест.

Монтевидео, Форест Гамп (одличан је филм, али је узео оскар двама филмовина из 1994 - Шоушенку, а и Петпарачке приче су ми боље такође), Енглески пацијент, Титаник да не спомињем, Чикаго, Аватар...

А од серија, Лост ми је шитара и такво губљење времена, Хаус је океј серија и Хју Лори је цар, али су епизоде шаблонске и после 6 одгледаних сезона, изгубио сам вољу да гледам даље.

Прецењен филм? Кодак. АГФА је боља сто пута.

Монтевидео, (ГЛ)АВАТАР, Твајлат, углавном пола филмова последњих година..

Монтевидео, Доктор Хаус, сви они ЦСИ-ови... Кенгур ми је прецењен и потцењен у исто време. Углавном га људи, или превише уздижу, или пљују преко сваке мере. Муње.

Скоро све домаће серије које те терају на повраћање након пет минута гледања.

Uvod u anatomiju, ljudi sa Mentehtna i još tako neke gej fensi popularne serije čije ime ne znam. Nit su smešne, nit su tužne, nit su zanimljive...
I ovi Kenedijevi su žešće smaranje. Realno kome se jebe u Srbiji za to, ispričana priča milion puta. Jebe mi se za Kenedijeve i za ženu JEBENOG sajentologa!

How I Met Your Mother

Мене фасцинира како су у овој серији успели да комбинују незанимљив и крајње недуховит сценарио и глумачку екипу од које те сваких 5 минута хвата трансфер блама "а ла Деки Пантелић"(где се највише истиче она џинџерка), а да је људи ипак толико воле... Па ако ми се већ гледају Пријатељи, гледам јебене Пријатеље, а не смарачку бледу копију. Никада то нећу разумети...

http://www.youtube.com/watch?v=ozLMx1E_Oac
нелол.

Saw serijal. Teške šitine od filmova.

Strpao bih sve komentare u citat i rekao - takodje. Osim za Sajnfelda, nije on tako los. Malo je specifican humor, ali je ok. Besktvo iz zatvora bi bio ok kada bi bio parodija na serije i filmove sa temom bekstva iz zatvora.
Mamurluk u Vegasu je uzasno glup film. Drugi deo je prevazisao prvi.

Avatar je sranje precenjeno! Dosadan film.

Montevideo nije loš, meni je Avatar teško sranje. I Titanik je precenjen, mada mi se dopada.