Prijava

E i ja baš volim...
Luli, udaj se za mene... dajem tri džaka zlatnika i 40 hektara zemlje... :)

Za zlato se ne prodajem, a zemlju ne obrađujem.
Može doživotne karte za Exit? Dva sam propustila, ne bih da mi se ponovi... :))

Šalio sam se... da nema Jane na sajtu onda bi ti bila nambr van :)
Si bila ove godine? Ko te je najviše oduševio?

Егзит већ пет година не пропуштам, и не могу да скапирам како неко може да каже да је срање. Има понешто за свакога, а нагледаш се којекаквих којештарија. :)

Ove godine samo zadnji dan, nažalost, ne stigoh od posla... Pendulum su bili sjajni, a od Chemicalsa sam očekivala više.

Ja sam ove godine trebala da radim, al' sam se ispalila.
Prošle godine je drugar dobio propusnicu kao patolog piva, pa je hteo meni da udeli, jer on nije u tom fazonu i nije hteo da ide. Međutim, ja preko neke akcije dobijem od gradonačelnika propusnicu i nije mi trebala ta njegova, pa je on nije ni digao. A imala bih pivo za džabe. Samo što je meni tamo pivo bilo brljavo, ja sam tukla po rakiji koju je obezbeđenje imalo u šteku, 4 dana se nisam treznila.
Ako nekome treba da se sređuju jeftinije karte, smeštaj, javite se :)

Ako nekome treba da se sređuju jeftinije karte, smeštaj, javite se :)

Пази шта си рекла. :)

Ako nekome treba da se sređuju jeftinije karte, smeštaj, javite se :)

Пази шта си рекла. :)

I ja ti kažem da paziš. :)

Opušteno, samo se vi javite na vreme :)

Javljam se. Sad. :)

Ahaha, utefteriću te :)

To je za drogere i masne, rošave metalikaše. Fuj!

Како се ова Милица зајебала, кад јој се појави 100 човека следеће година на врата и траже да спавају код ње док траје егзит, и сама ће то да схвати. :)

Чуо сам од једног човека да тамо висе дрогераши али нисам веровао до сад.

Uroše, nevjerniče!

Ma kod mene možete svi đuture u suterenu da spavate, za džabe, što se mene tiče :) Imate dole kuhinju, kupatilo. Ali, ja sam 17km od Novog Sada :)

Ma da Uroše sve se ubadaju usput;)
Bila najbolja stvar u Srbiji, na svakom sam bila od prvog do ovog sem 2004. zbog smrtnog slučaja. Sad je sve podređeno isključivo Englezima i njihovom ukusu.
Najbolje je bilo prvi put na Prodidžiju i naravno Manu Chao. Odlična je stvar što te neki prijatno iznenade u neke se dibidus razočaraš, pu Suzan Vega, nikad više.
I sjebali su jedan od najboljih stejdževa Rege stejdž sad parking običan.
Pivo ne konzumirati, jer je otkako ga pakuju u čaše obična vodica pa se nacaburaš a wc je...pola sata pakla.
Nositi patike koje si mislio baciti jer ćeš ih ionako posle toga baciti.
Nije karta skupa ako kupuješ u pretprodaji a u Bosni i okolnim državama je jeftinija bila duplo, što je bio nonsens, al hajd, do ove godine mislim. Ali počinje da gubi oštricu, sve je to politika. Ionako će ga prodati Hrvatima kad tad;(