Prijava

pre bi pandura sutnuop nego kera,kerove gotivim pa cak i pandurske,njih panduri maltretiraju daju im drogu da se navuku i na taj nacin oni kad onjuse drogu skoce na nekog

Истина.

organizator je EXIT i obezbedjenje radi za njih i u interesu im je da stvaraju dobru sliku i ne prave probleme...ako se neko tretira drugacije na osnovu stvari koje nabrojao sam i ako im oduzimaju vreme koje su platili to ne odgovara organizatorima

Претрес раде припадници МУП, који раде за државу, и могу да раде шта хоће и како хоће, јер им је делегирана надлежност. Што се тиче тог наводног малтретирања и изгубљеног времена, већ сам рекао да никаква жалба, тужба, и слично, не би могла да прође чак ни на папиру, а камоли у пракси. За ово постоји више разлога. Један од разлога што су посетиоци фестивала по природи такви да су навикли на таква шиканирања, широм земљине кугле. Други разлог би био то што побуна против таквих ствари НЕ ПРОЛАЗИ, поготово после напада 11. септембра. Свет је већ деценију и по у хистерији, а хистерија у региону је посебно интензивирана последњих недеља због разних догађаја које не бих сад да набрајам. Кад кажеш људима "то је за вашу безбедност", прихватиће СВЕ. Притом не мислим само на ове фестивалске клошаре, него и на посланике који у свим државама доносе законе који све више допуштају безбедносним структурама. Дакле ово што ти кажеш може само у филмовима и серијама. И то снимљеним пре 2000тих.

ахахаххахахахаххахахахахахахахахаххахахахаххахахахах јеботе теби се усадила нека опасна параноја у главицу хахахаха

јел увек шаљеш друге људе да ти заврше кетпа хахахаха

Da, čak i lerdi mora preko 25 ruku da mu dostavi robu ;-)

Као што рекох, не конзумирам канабис. Нити било које друге психоактивне супстанце, for that matter. То смрди.

Službeni psi imaju status službenog lica.

Da im se nešto desi tebe bi dresirali dva meseca da njuškaš narkomane i tražiš drogu na Exitu umesto njih + krivična prijava.

http://vukajlija.com/forum/teme/2591-exit-festival?strana=32#post_3256984 nisam mislio na mup,nego bas na obezbedjenje exitovo...onda si u pravu mupovska govna to rade svugde...mada moze ih se sjebati,samo mnogi to ne rade...kad nalete na nekoga ko ce da ih pita ,,a cime ja to ugerozavam bezbednost?,, i uzvuce diskriminaciju iz njihovih usta i objavi to u nekim novinama i sjebe ih...

Da im se nešto desi tebe bi dresirali dva meseca da njuškaš narkomane i tražiš drogu na Exitu umesto njih + krivična prijava.

e ae ne lupaj plz...sto gledas na sebe tako nisko jbt...ne moze pandur da te bije+podnese prijavu,mora da bira ili jedno ili drugo

jedan moj ortak napiso se ljuto ishutirao i sjebao telefonsku govornicu,videli ga panduri neki,preubili preljuto od batina i otisli u kola i zapalili...mogli su da ga samo privedu,podnesu prijavu i ispadnu dobri panduri,u stvari su morali da se izzhive jbg,ali zato nista od dobro odradjenog posla

Povredi službenog psa, malog službenog psa.

e da prebili ga i lika sto je bio tu s njim i teraoli ih da se izvinjavaju govornici

Govornice, slupana nemoj bity

ne moze pandur da te bije+podnese prijavu,mora da bira ili jedno ili drugo

Teoretski. Mogu da te biju pa da kažu da si pružao otpor pri hapšenju, a onda stanica, prijava. Mogu da te peglaju malo i u stanici, ništa neobično, znaš i sam.

phh
nikad nisam priveden...to ,,znas i sam,, mi zvuci ko da mislis da imam ogromno iskustvo s tim...migoljim im se 8 godina,pretresali su me zilion puta,a ja sam zilion puta imao kod sebe vutre ahah i nikad se tih zilion i tih zilion nije poklopilo,smejem im se u facu

ali znam po pricama drugih ljudi i to ne bi tako trebalo biti nikako...treba se naci nacin da govna to vise ne rade---biju nekog kad ne treba da biju...npr da imas pravo da snimas svako privodjenje

ili jos bolje
da je OBAVEZNO snimanje svakog trenutka privodjenja/pretresa

gde zivis
kad su mi claeta hapsili 2009.(optuzili ga za neko sranje fazon vojna mafija,delio stanove koji su pripadali vojnim invalidimal hahaahhah drugim ljudima,fazon ortacki,lezao je godinu i po dana ali je dokazao da je nevin) upali su mi u gajbu,6,7 ujutru bilo uzeli fonove,kompove,laptop(jos nisu nista vratili od toga),lik sa kamerom,lik sa fotoaparatom,zilion njih,ja ih napusavam celavog spektora pogotovo,oni otvaraju nargilu gdledaju sta je unutra hahahh...