Prijava

Jel ste čuli da je neko poginuo na exit-u?

Da, neki lik pao sa tvrđave.

poznajem ja njegove
interesantno da o tome puno ne pričaju na tv-u

nije u interesu popularnosti manifestacije

svake godine neko sranje, pa to je dovoljno da se ukine ta vukojebina od manifestacije
kad nisu u stanju da obezbede sigurnost, onda ne treba ni da se održava

Jbg, ako je čovek imbecil, pijan ili drogiran, naći će načina da pogine, pao sa tvrđave ili podleteo pod kola. Moj drug je pao sa Kalemegdana, sam kriv, ali je preživeo jer je Bosanac (kome se ne sviđa reč Bosanac, Srbin iz Bosne). Tvrdo to. Ovaj je bio sigurno neki Lala, mekan.

Nije na Exitu, kod parkinga prema Kameničkom putu.

Grok`Grok
ко год иде, погинио дабог.
celtic
Jel ti to želiš da djeca i ja poginemo? Je li, budalo jedna?

AndjelkoNS cuva celtica i decu, mogu mirno da utonem u san.

A sinoć, kad je zagrmela Insomnia... baš nezaboravna eksplozija energije

interesantno da o tome puno ne pričaju na tv-u

nije ovo prvi put da je neko poginuo na ili oko festivala.kada bi potencirali to,vec bi ga ukinuli.sve u svemu,bude tu i jos nekih overavanja,al o tome se cuti.
opet kenjaju kako je ove godine bilo najbolje i kako je bilo najvise posetilaca.za 10 godina ce stati milijardu u jednom danu na djavu koja je ogranicena na 35-40 soma.
sve mi se nesto cini da ih nije bilo mnogo jer je grad bio pust. do pre par godina je svaki deo grada vrveo od strendzera.bilo ih ko govana...

кажу као ове године није било толико стрејнџера колико је наших било

Ultra festival je u isto vrijeme, ludnica je dole.

ae lagano svi mrs na sidens

идемо бази, нема бринеш

Aj ako neko bude imao dole na Jazu kvalitetnih opijata po pristupačnim cenama, neka se javi
Poyy

Živa istina. Mog druga je na savskoj obali malo dalje od luke uhapsila jebena rečna (eeeeeeeej, rečna!) policija dok je motao džoint, onda su ga malo tukli, pa ga priveli u stanicu, proveo noć u ćeliji, i na kraju ga pustili, valjda nisu hteli da se cimaju s njim dalje, al uzeli mu desetak grama. Verovatno su sami popušili, ili uvaljali dalje.

ВАЛДЕМАР УПО У ЛОШЕ ДРУШТВО ДРУЖИ СЕ СА ЉУДИМА КОЈИ КОНЗУМИРАЈУ МАРИХУАНА ЦИГАРЕТЕ И ДОБИЈАЈУ БАТИНА ОД БРКАТЕ НАРОДНЕ МИЛИЦИЈЕ

Ovaj je bio sigurno neki Lala, mekan.

АДИПОЗНО ТКИВО УБЛАЖАВА ТРАУМУ НАСТАЛУ НАГЛИМ УСПОРЕЊЕМ. ТВОЈ АРГУМЕНТ НИЈЕ ВАЛИДАН

Nisam upao, odrastao. A možda to salo zaista ublažava udarac, ali empirijski dokazano, baci jednog sa visine, baci drugog sa visine. Bosanci non-stop padaju sa drveća i stenja, Lale ne. Bosanac mršav i žilav, Lala debo i masan, masa puta gravitaciono ubrzanje, i splešššššš!

Туљан до малопре сунчао се, вечерас полвандајк а сутра креће пржење на сиденсу

Ко све иде на сиденс?

Заборавио сам да споменем да сам се оћелавио данас, туљан није хтео да ћелав на граници привлачи непотребне погледе цариника хехехехе