Prijava

Јесу те питали "gde zivis" ?

У вези са темом од пре неколико сати:

http://cdn.diply.com/img/6b781ce2-9749-43c5-b2ad-252a69db1916.jpg

Jel neko od vas ulazio na exit skoro ili samo lupetate random? Brate, u zadnje 3 godine, dakle 12 dana, jedan i po dan mi se samo desilo da ozbiljno cunjaju, da mi proverava ispod novčanica,miriše duvan i slične stvari. Sinoć je jebeno 50k ljudi protrčalo kroz ulaze, znači nisu imali ni minut po čoveku da priušte sebi. Ipak, ne unosim nikad ništa ilegalno gore, ne kockam se sa tim. Ali da može,može opušteno na kvadrat

Oll, jesi im vratio nargilu i robu? Pošto sva roba u državi potiče od njih ;-)

Panduri mogu da ti rade sta hoce sve dok nema kamera i nemojte serendati previse. Pogotovo interi koji ne samo da mogu da ti rade sta hoce nego i zele da ti rade sta hoce i zaposlili su se najvise iz razloga da ti rade sta hoce. Osim ako nemas na koga da se pozoves u recimo tri ujutru kad te nagaze na novobeogradskim dokovima.

A droga se uvek i svuda moze uneti samo treba imati mozga, para i muda.

to hevi pretresanje ide rendom i kada im je neko sumnjiv.i ima ih gore u civilu koji satro hoce da ti prodaju ili da kupe.nisu samo zajebani na vratima,kao i sto masa opijate unosi danima pre egzita.kada bi svakog skidali do cega,ne bi svi ni usli.
imam utisak da je ove godine bilo manje strendzera na egzitu,nisam ih se toliko nagledao po gradu.nije da mi je zao zbog toga.

Ma te spektore u civilu koji su se kao infiltrirali bi izvalio posle 10 dana na kombinaciji kser-mdma

ponekad im nije ni tesko nesto da navataju jer im masa prakticno nudi ono sto ima.nemaju oni od toga nista.sitnu ribu navataju,a strendzer odma puste.

u onim plasticnim pakovanjima eurokrema od 100-200 grama sam unosio milion puta jbt...ne samo na exit nego i na ne exit desavanja..nikad ne mogu da te provale naguras na dno i prekrijes...nmz da se oseti kerovi ne mogu kroz krem..

Pa nije sanitarni, slazem se, ali pricam ovako za normalne ljude

u onim plasticnim pakovanjima eurokrema od 100-200 grama sam unosio milion puta jbt...ne samo na exit nego i na ne exit desavanja..nikad ne mogu da te provale naguras na dno i prekrijes...nmz da se oseti kerovi ne mogu kroz krem..

hahahahahahaha

postoji hiljadu nacina kako da se nesto unese.mislim,k'o zeli.bile neke spike da su prodavali pokvarene eksere strendzerima ili tako neko sranje,pa su se useravali u cega.a redovna fora je sto im uvaljuju neke babine lekove kao zesce droze.

ima fora isto kad je bio LoveFest znam neke koji su tad stavljali u ona licidarska srca

e kad je guca onda je drugo, tad sve nabijemo u cmar i np

Sanitarni ne samo strancima. I nasi gutaju andole i kunu se da ih nista bolje radilo nije samo daj jos daj jos

Ima li ko snimak one ribe od jutros što je gurala flašu u pičku na livadi?

Ima li ko snimak one ribe od jutros što je gurala flašu u pičku na livadi?

ЖЕЛИМ ОВО ДА ВИДИМ ИНТЕНЗИВНО

Panduri mogu da ti rade sta hoce sve dok nema kamera i nemojte serendati previse. Pogotovo interi koji ne samo da mogu da ti rade sta hoce nego i zele da ti rade sta hoce i zaposlili su se najvise iz razloga da ti rade sta hoce. Osim ako nemas na koga da se pozoves u recimo tri ujutru kad te nagaze na novobeogradskim dokovima.

A droga se uvek i svuda moze uneti samo treba imati mozga, para i muda.

Živa istina. Mog druga je na savskoj obali malo dalje od luke uhapsila jebena rečna (eeeeeeeej, rečna!) policija dok je motao džoint, onda su ga malo tukli, pa ga priveli u stanicu, proveo noć u ćeliji, i na kraju ga pustili, valjda nisu hteli da se cimaju s njim dalje, al uzeli mu desetak grama. Verovatno su sami popušili, ili uvaljali dalje.