Prijava

Ne mislim na sexualna maštarenja, nego generano, da npr zažmurite, i možete da vozite dobra kola, i da vas ponese taj osećaj kao da je stvaran, da zamišljate da ste na plaži u zoru sa voljenom osobom ili sa nekom koja vam se sviđa, da uživate... Pitam vas zbog toga jer sam ja pokušala pre neko veče da maštam o nekom liku iz knjige, koja je ljubić, da sam ja ta koja je glavna ženska uloga, i da je on svete divne stvari radi za mene, i počela sam i stala, i opet pokušala, i nisam mogla... Ne znam šta mi se dešava, da li je to samo kod mene, ranije sam stalno maštala o čemu god, sada ne mogu, blokada, i ne znam način kako da je pokrenem, ali znam da sam lepše živela sa njom.....

Ljudi bez mašte i sanjarenja su piuni koji prvi nastradaju u okršaju sa večnošću.
Ivo Andrić

Pitam vas zbog toga jer sam ja pokušala pre neko veče da maštam o nekom liku iz knjige, koja je ljubić, da sam ja ta koja je glavna ženska uloga, i da je on svete divne stvari radi za mene, i počela sam i stala, i opet pokušala, i nisam mogla...Ne znam šta mi se dešava

Ја мислим да је проблем у овоме

Ne mislim na sexualna maštarenja,

ja maštam da nema foruma, onda bi ljudi imali više inspiracije za definicije, i svet bi bio lepši, i ne bi bilo svadje, i sve bi bilo jeeeeeej...

maštao sam dok nisam završio faks i zaposlio se lololO! otišla mi mašta u kurac...

Ja maštam i previše.

Nije da ne probavam, al ne mogu, izgubio sam moć maštanja odavno, sad se sve svodi na razmišljanje.

Машта је за педере и хипике!

JA MAŠTAM!!!2 ALI STVARNO! Ako ti ne maštaš, onda ne znam šta da ti kažem, dechko. :)

U filmu Secret kaže da kad o nečemu mnogo razmišljaš onda da privlačiš energiju da ti se to i desi. Tako da oni koji sebi stvore sliku da će biti uspešni. Tako da je maštanje ok, pogotovo kad nekoga ne vidite dugo, pa se to pretvori u san... Ja maštam da jebavam jednu već 2 meseca, ahahahaha. Ako je film tačan, tj detalji, to će i da se desi, valjda.

Maštam, i o malim i o velikim stvarima - da on neke oštete dobijem jedno 200 'iljada evra, da kupim najzajebaniji ThinkPad Lenovo laptop, da skinem ovo malo sala oko struka, da se sve ženske lože na mene, da se pojavim na komšijskoj svadbi sa neke 2 "zemlja-vazduh" cave, kakvih nema ni na televizor. Maštam da doživim brodolom i na ostanemo ja i 3 neke ekstra žeMske na pustom ostvru, koje će vremenom postati toliko napaljene, da će da se organizuju rvnanje u blatu i koja pobedi će biti sa mnom. Maštam da mi je najbolji drug živ, pa sa pričamo, sprdamo o svemu i svačemu i da se zezamo kao nekad što je bilo. Maštam da uđem na Vuki u 50 najboljih autora. Eto.

Kul je to maštanje.

Cesto zabodem i mastam o svemu i svacemu.

Скоро сваки дан, много! Здраво је маштање. Обично маштам успех.

Mastam da mi ljudi daju pluseve na definicije... :)

morfin, taj lik je izuzetno dobar prema njoj, sitnice i te munje, sex se ni ne spominje, a ja sam stvarno pokusala da stavim sebe u prvo lice, i muk, nista. Mozda sam previse realna, i bojim se mastarenja, jer je jos jedno razocarenje. A tako bih volela, kao nekada, ranije sam mogla da mastam kako putujem u svemir, i mogla sam da osetim to onako kako sam zamisljala da to izgleda, a sada ne mogu da mastam ni da se poljubim sa nekim. Ovaj zivot je sranje, i na kraju umres.

Ovaj zivot je sranje, i na kraju umres.

Ахахаха, колко јако!!!

Јбг. Јеси пробала са Маром?

Ухватим себе понекад.

Иначе, једна корејска пословица каже: "У кући ленштине, множе се само снови." Врло се слажем са том констатацијом.