Prijava

moderatori su GOVNA

OBICNA GOVNA

Može spem sad? Malčice o kurčini da divanimo i zaključavaj.

moderatori su GOVNA

OBICNA GOVNA

upravo tako, moderatori su sujetni sadisti

cim ste ih malo popljuvali vamo proradila im sujeta, i sad namerno nece da zakljucaju ovu temu, kako bi vas gledali kako se medjusobno prepucavate, i smejali vam se

i onda ce je odjednom zakljucati, da bi pokazali da su bas oni ti koji ustvari imaju moc!

Сос размишља онако како би размишљали модератори Гестапо форума, да је идеја заживела.
:))

Surovi, dzimi dzimi d dzemi frenki enerdziz, mesalica, poster poster, spem ban dzimi dzimi kelt.

Mirna NJemo, mirna.
Ne sikći na Auroru jer ti se diže na Đimija.
Za tebe sam faktor iznenađenja.
Plivaj Njemo dok još imaš vode.

Мани ме се.

ajde lok iako imam materijala za drkanje par moderatora nisam pisao u tom fazonu tema je otisla u kurac samim tim sto ljudi ovde nemaju konkretno muda da kazu sve sta misle...nego se posle 55 postova ohrabre necijom gluposcu......

Za ovih godinu i nesto aktivnog bitisanja na sajtu nisam usao (koliko se secam, jedino ako sam bio pijan) u ozbiljan konflikt ni sa jednom osobom. Sto ce reci, ni sa moderatorima. Jebi ga, verovatno klasican "Cukic" primer. Zato nemam neko misljenje o njima, ljudi valjda rade posao kako treba, te:

Vukajliju sam shvatio kao sajt zabavnog karaktera na kojem mozes ujedno i da malo razvijes mozdane vijuge. Toga se drzim i dan danas. Poenta svega ovoga je: Ljudi, preozbiljno shvatate sve ovo. Ok, iznervira vas neko. I mene je nerviralo tokom ovog boravka (a veoma mnogo vremena provodim dnevno), dosta napisanih gluposti. Zaboga, pa ovo je virtuelni svet. Ljudi se predstavljaju onako kako zele. Ne onakvim kakvi jesu. Zato i pisu kojekakve gluposti koje verovatno ne bi rekli oci u oci.

Sad, sve ovo je oftopik, ali, ne znam zasto, imao sam potrebu da napisem. Glupo mi nekako valjda da gledam kako se prepucavate. Udrite minuse. Udrite pluseve. Ostavite po neki komentar, a onda prosetajte devojku/decka ili kera. Tako. Znam da cete svejedno nastaviti, i da ce sve ovo sto pisem proci neprimetno, al jebi ga.

P.S. Izvinjavam se jos jednom na oftopiku i osisanoj. Vid' petak. Aj uzdravlje! :)

NaN

Čitam sve postove od početka.
Ne mogu da verujem koliko ste sranja ostavili ovde.

Črča je dobar i aktivan autor. Verujem da će se dobro pokazati i kao moderator.
E sad, pored toga što imam takvo mišljenje o njoj, mene ne interesuje kako je ona dospela tu i šta je radila. A ne bi trebalo ni vas.

Shvatite, ovo je kaizenov sajt. Može da dovede tim istreniranih majmuna da moderiše, vas se to ne tiče. Imate forum, imate čet, imate definicije i postere. Moderatori su tu da sankcionušu vaše pokrete kojima se krše osnovna pravila sajta.

Ukoliko vam to smeta, znate gde je dugme "ODJAVA".

Caro, ovo je najpre tebi upućeno, pa potom i ostalima koji imaju bilo kakve zamerke.
Ja znam da će sajtu biti teško da se oporavi ukoliko nas tvoja armija duplih napusti, ali mislim da ćemo se nekako snaći.

S ljubavlju,
Stefan Kostić

http://www.malasrpskaprodavnica.com/user/include/011/images/items/kandilo_mesing.jpg
Gospodi pooooomiluuuuuuuuuj

лололололо сабијо!

Za ovih godinu i nesto aktivnog bitisanja na sajtu nisam usao (koliko se secam, jedino ako sam bio pijan) u ozbiljan konflikt ni sa jednom osobom.

Vukajliju sam shvatio kao sajt zabavnog karaktera na kojem mozes ujedno i da malo razvijes mozdane vijuge. Toga se drzim i dan danas.

napisa covek svoj CV

mara munja
Mirna NJemo, mirna.
Ne sikći na Auroru jer ti se diže na Đimija.
Za tebe sam faktor iznenađenja.
Plivaj Njemo dok još imaš vode.

maro, ne seri

napisa covek svoj CV

To sto si citirao je upravo i poenta celog komentara. Iskulirajte malo i koristite sajt za zabavu. Neb vas vise zadrzavo.

Imam ja jednu zamerku moderatorima. Mlađani Stefan Kulen Kostić me je onako kurvinjski prijavio kod nekog moda preko pvt-a samo zato što sam kopirao link sa jedne teme na čet (slika našeg prelepog Novcoljupca koju je sam okačio na sajt) i pitao ga da li obrvice depilira voskom ili ih čupa pincetom. I to je bio razlog za trodnevni ban, smešno!
Stefane nećeš moderisati, ni sad, ni nikad! Džabe se uvlačiš svima a najviše Kaizenu. Činjenica je da imaš 100 duplih, a čak si na stubu srama zbog lajkovanja samog sebe, a o tome kako se ližeš sa nekim autorima a onda ih prijaviš sa duplog da ne govorim (jedan od primera jeste kada si Džerika prijavio sa duplog naloga Simulator i ćutao kad je ovaj mene napao kako je to moj dupli). Ti nekome da pričaš o duplim nalozima. Smešan si dechko!

Čista petica za moderatore! Vidimo se u sledećem ispitnom roku, sunce vam vaše neradničko.

Ova tema je sajam karakterne pičke i pederskog smajlija.

ajde lok iako imam materijala za drkanje par moderatora nisam pisao u tom fazonu tema je otisla u kurac samim tim sto ljudi ovde nemaju konkretno muda da kazu sve sta misle...nego se posle 55 postova ohrabre necijom gluposcu......

Ova tema je sajam karakterne pičke i pederskog smajlija.

poenta svega

Može spem sad? Malčice o kurčini da divanimo i zaključavaj.

kurac pička govno sisa