Prijava

ja i pajko mali i debeli, rumeni

ala jebu ovi sto im svinja "Ganja" jabuku ceo dan po dvoristu...i onda se otkotrlja kod komsije

Blek dokolenko, a ti smokiša?

A što ti i Pajko odmah okrećete na čovekov kurac? Znate nešto što ja ne znam?

Ne želim nikada da ti priđem tako blizu...ako me razumeš :)

Jasno, gadno vonjam kad sam nezapran. :)

Znate nešto što ja ne znam?

ti si rekao da znas neke tajne za blek hola :) izvadi lolipop i razvezi jezik :0

Moram vam zameriti to što su dve od 10 defki u odabranima jebeno sranje. Znam ljudi da je to stvar vašeg ličnog izbora i da ne trebaju autori da se mešaju, a i takođe znam da moje nisu u odabranima ali moram reći da su određene teško sranje. Kada napišem stotu definiciju, a vi mi ne stavite jednu od tih 100 u odabrane, e onda stvarno nije u redu.. Kada ih napišem, verujem da će 10 biti za odabrane pa vi vidite! I voleo bih da piše koji moderator je stavio defku odabrane, da znam kome da se čepim. Eto, poz! I želeo bih pre svega da pohvalim moderatora koji je stavio moju definiciju u odabranu. Hvala.

unapred

traveling........ to sajam narcisoidnosti

Voleo bih takođe nešto još da podelim sa svima koji čitaju ovu temu.
Upravo mi smrdi u sobi, toliko da jedva čekam da prdnem da se nadišem ko čovek. Evo sada sam otvorio da se malo izluftira, a i treba mi kiseonik da dobijem inspiraciju za novu definiciju.

ti si rekao da znas neke tajne za blek hola :) izvadi lolipop i razvezi jezik :0

Ne smem. Iz obzira prema trećim licima :)

E, a baš bi bila fora da Blek opet bude mod, a, a, a? :)

E, a baš bi bila fora da Blek opet bude mod, a, a, a? :)

Pa nije moguće da sam samo ja skontao dosad?!

Е, а баш би била фора да размодује кајзен ове шатро модове, а, а, а?

Blek se umorio od penzije. I ako je. Jes da nije najbolji odbojkaš među autorima, ali sada je ponovo najbolji odbojkaš među modovima :) Leto je tu, bičvolej, cupike, okupljanja...

baci mu hot na pvt :) posle masturbiraj na njegovu defku :)

KRISTINA BEBO VOLIM TE.OPROSTI MI ZA SVE :((((((( :* MAJA JE NAJBOLJA TREBA DA POBJEDI.FIRCI I MAJA OD POBJEDE.ADNAN IZ GORAZDA

I milim da tema treba do dobje novo ime, kao onda kada je bilo mišljenje o drugim autorima tj. koga bi ste upoznali. Dakle "koga bi ste jebali od moderatora", bar na lapo sata.

MILANE NADAM SE DA IZLAZIS BRZO.NEDOSTAJES DECI.MALI JE VEC DO STEKE PORASTO.VOLI TE I LJUBI TVOJA ANA :*

OVAJ MACA JE NAJVECI SELJAK.STVARNO JE GLUP.MILOS DO POBEDE.NE MOGU DA TE SLOMIJU KRALJUUUU.KRAGUJEVAC JE UZ TEBE...