Prijava

Пуца људима пимпек за то. :Д

Da...u sustini ima ljudi koje boli tuki za bodove.
Ali na primer ja...moram da odem na tajlandsku masazu sa aromaterapijom i pranayama-bramhapada yoga seanse da bi se smirio posle palca na dole...

Ne svidjaju mi se vasi komentari, pisete da bi samo nesto napisali i uplicete vase sitne zivotice u to.Ja zelim nesto spektakularno od vas.Hocu da mi neko kaze istinu.Ja ovde ne pricam o bodovanju.Ja pricam o sledecem...

definicije su loše zato što je sve očigledno manje više već definisano.
a sa druge strane, ima gomila odličnih defincija i danas.

mnogo je teže danas smisliti originalnu definiciju nego juče.
ako me razumete.

Севасте, а који курац је твој живот велики у односу на наше ситне? :)

Sta je uopste kriterijum za dobro i lose ovde.To je relativna stvar...
Uostalom sloboda govora i misljenja nam daje pravo da definisemo sta god ocemo,pa ako ja ocu da definisem plafon to ima i da uradim.

"Ne svidjaju mi se vasi komentari, pisete da bi samo nesto napisali i uplicete vase sitne zivotice u to"

Nije tebi dobro.

MOJ nacin za pisanje definicija- uvezbao sam sebe, posto se bavim i drugim stvarima u zivotu sto se ticu pisane reci, da upalim lampicu kada pored mene prodje definicija.To da li je dobra ili losa iskljucivo zavisi od dana.Pazljivi citalac mojih svakodnevnih definicija je i voajer, kao veliki brat, pa tako moze da zna sta se to sevastu danas dogadjalo.Ta lampica za definicije se ne pali tek tako lako, to je nacin zivota, nacin razmisljanja, pa ako svemu tome dodas jos koje zrnce uvrnutosti i osecaja senzibiliteta, a ne debiliteta, sta ces lepse.I svi se radujemo.Oni koji procitaju i oni koji su ocenjivani.Ja dugo nisam zeleo da citam definicije nepoznatih ljudi.Samo oni poznati su dobijali minus od mene na lose definicije samo zato sto sam ih vise voleo od ovih nebitnih.Posto vise necu tako da funkcionisem jer smo se Che i ja dogovorili(zahvaljujem mu ovom prilikom na izuzetnim kritikama) da to shteti sajtu.Ja sam resio da budem uporan i istrajan i da zapocnemo revoluciju.Svi oni koji su za to prepoznace se i pre svega procitace ceo ovaj tekst.Jer ja ne razmisljam za badava.Treba uvesti na sajt nameru da je prosto lepo kada nekome das minus da mu kazes zasto si mu taj minus i dao.To govorim samo iz razloga sto ce tada i autor koji pise lose definicije od pritiskom popustiti i dobro namerni komentari ce ga izvesti na pravi put.Ja odavno pisem komentare na minuse koje dajem, a ako vam nije stalo do vasih poena koje dobijate zelim da vidim i vas kako to radite.Jer stalno ponavljanje i pricha o losim definicijama ce prestati kada takvih definicija ne bude bilo.A nece ih biti kada prestanemo da ih pisemo, a prestacemo da ih pisemo kada svi zajedno budemo brinuli o tome.Lako je svu muku svaliti na jadne moderatore.Gde ste vi u tome?Ja se osecam kao neko ko je odgovoran za ovaj sajt isto kao i moderator tj. rukovodilac. Hvala na citanju i molim samo one koji imaju nesto pametno da kazu ili dodaju da to i urade bez sitnih pakosti i trovanja pocetne teme foruma.Hvala jos jednom :)

Vasi sitni zivotici su kada ne pisete o temi koja je zadata nego recenicu pocinjete sa npr. : Evo na primer JA, evo Ja, Ja sam ovo, Ja sam ono...kada izuzmete JA ne ostaje vam nista.Opet vas molim da prestanete sa vasim malim sujetama.

Ja te najlepše molim da pročitaš moj post od A do Š. Navela sam jednu od odlika loše definicije. Mislila sam da je to ovde tema. Ali, pošto nije, vraćam se svom sitnom životu.
Kao što rekoh, nije tebi dobro.

Ko prica o mojim definicijama, otvori temu JTU pa pricaj o njima koliko zelis, ovde se kidam da bih uradio nesto a ti na sve to sevastove definicije, sevast ovo sevast ono, ocekivao sam od tebe kao od plebejca mnogo vise

Insolent Defender imam utisak da se pronalazis u mojim recenicama a nijednom ti se nisam obratio.A nisam te ni upoznao tako da nema smisla da te dozivljavam kao ravnopravnog sagovornika.Ja cekam krupne ribe.Jeste surovo ali je tako.Nista licno.

ЈА МИСЛИМ да ти, Севасте, треба да одспаваш мало. Сигурно си уморан.

Reci mu Tihi, tebe poznaje.

Radikalne promene.Uvodjenje totalitarnog rezima.Extremna cenzura.Velike prome u vidu ovlascenja moderatorskog sistema.Brisanje 50 posto Vukajlije,ti jest "losih" definicija.
al gde je tu zabava...............

Sevaste, druže, nije tebi baš najbolje.

Vidim šta pokušavaš da kažeš, ali to jednostavno ne ide tako.

Ajde sta vidis da pokusavam da kazem?

Севасте, ајде слушај... Преспавај, сањај мене... Кад се пробудиш размисли још једном, дижете тензије безвезе.

Artemida samo ako mi posaljes neku golisavu sliku :) Salim se, ustvari se i ne salim kad malo bolje razmislim.Ne dizemo tenziju, bas ih lepo teram da razmisljaju i bore se za svoje stavove.A ti artemida sto si mi dizala "tenziju" sa onim hot chatom malopre.A? :all we need is love)

Ја никоме не дижем тензију, то ваш мозак ради...