Prijava

Е, то је већ тзв. екстринзична мотивација, то опет разумем. Али реално, тај који је спреман да буде с бабом ради пара, сигурно неће да јој буде сасвим веран.

Ја ни тад. Некако ми то превелика разлика јбг. Може до 5 година разлике, то је ок.

Не готивим млађе девојке. Само старије. Ал' не много старије, али старије.

Čojek objasniJo!

Све је у мозгу. Мозак једног клиње ти је ко надувана моја гузица која жуди за буксном која јој је недостижна. Жеља за старијим госпођама сасвим је прихватљива из угла неког клинца. Хормони раде итд. Нису се случајно правили порнићи са мулфарама у улози професорке, собарице или секретарице са цвикама.

Hm, ne znam šta je to toliki problem ako se ljudi vole? Realno, imamo taj problem jer se mešamo drugima u život. Kao da niko od vas nikad nije bio zaljubljen? Sad, drugo je kad se neki od 70 godina ''zaljubi'' u ovu od 20, a pun je keša. Ako se neko voli, razume, poštuje itd, zašto bi mu se neko mešao i pravio pametan, pa život je samo jedan, sad treba da se sklanja i ćuti zato što mu neko kaže da odma pati od edipovog kompleksa? Mislim, ja sam branim sebe, kad imadeh 15, došla neka Crnogorka, lepa bome, i imala 13. I onda meni svi rekoše, mojne s njom, ona je klinka, i ja kurcopaćenik se zajebem i ispičkaram je. Mislim, to jeste 2 godine razlike, ali u pubertetskim godinama to je mnogo.

prevelika razlika u godinama svakako ne valja. generalno, ne valja nista sto je okstremno. narocito ne valja ako neko svesno i ciljano trazi osobu koja je mnooogooo starija. ako decko/devojka od 20 iskljucivo trazi devojku/momka od preko 40, onda sa tom osobom nesto ozbiljno nije u redu. jer na kraju krajeva, to mu dodje kao kada neko gleda isljcivo maetrijalni status ili fizicki izgled. jbg, ipak je na kraju dana najvaznije sta je iznutra.

e sad, iz mog iskustva mogu da kazem da je mladje sladje ;) mladji tip ima energije, volje, zelje, strasti za zivotom, radoznao je, zeli da uci (na svim poljima) citav zivot je pred njim, nije kao moji vrsnjaci smoren, istrosen, umoran od zivota, prepun kompleksa, i dzangrizav.

ovo sto dzimi kaze za ribe, to vazi i za matorije tipove i to nema veze sa polom. neki ljudi jednostavno dzabe zive, trose vazduh. sa trideset se ponasaju kao da im je 60, potpuno se ugase i cekaju da umru. to su prazni, dosadni ljudi, koji nemaju zelju za zivotom, i koji nemaju elementarno kucno vaspitanje, u smislu da ih roditelji nisu ucili da svoje telo i duh treba negovati, hraniti, unapredjivati, u svakom smislu. a nisu ih ucili jer su i oni sami takvi luzeri...

@Murinjo: Хм... Па, баш ако неког волиш, не би требало то да радиш. Рецимо, жена си од 45 година и волиш клинца од 25 и форсираш га да остане с тобом. То је јако себично, ма колика била љубав. Ако стварно волиш неког, понекад треба да га пустиш да оде. (боже, како је емо била ова реченица, али то је то, у сваком случају)

Ne znam, batac, ja ti imam 17 godina pa ono, sigurno imam manje iskustva od većine ovde.

Ако стварно волиш неког, понекад треба да га пустиш да оде.

:'(

Ја сам веома опасна фигура. Ја завршавам гудру од пандура.

Нашли смо решење, све преко 15 година је већ претеривање. До 15 је океј, ако неће да се жене једно за друго, а ако 'оће брак, онда је 5 највећа могућа разлика!

Па, познајем парове, жена старија 7 година. Један срећан брак, један развод. Наш'о млађу. 'Бем ли га, може она диде на операције, курце палце, ал' кад дотера до 55, 60...

ал' кад дотера до 55, 60...

Као да возиш југа и после 500 000 пређених километара решиш да му промениш гуму.

Реално, он шмекер, 40 и кусур, просед, најбоље године. Она? Климакс, старачке пеге, КЛИМАКС.

МАКСКЛИ!
Ал' добро, ако се воле деца, нека те! :))

MLADJE JE DOSADNO KO PROLIV!

Ма, све кул. Рекох већ, ок ми је то. Знам и "рибе" које су по 10 година старије. И то, као, функционише. Тако да, то је то.

Ако стварно волиш неког, понекад треба да га пустиш да оде.

:*
pogotovo ako drtina ima 50 godina, dvojicu sinova u srednjoj školi pa sprca još jedno dete nekoj konobarici od 20 i sad mu sinovi ne izlaze iz kuće jer ih je sramota da sretnu oca u gradu kako voda dvoje dece- svoju novu ženu i bebu u kolicima.

Знам и "рибе" које су по 10 година старије.

Imena i prezimena! Nije za mene, za mog tatu. lolo
INače, slabo znam o ovo Edipovom kompleksu, pa sad. Ako je neko vezan za tatu, hoće li juriti starije muškarce, il jok? Brinem se...

Haha, ovaj grafit blizu mene.