Prijava

i mene me interesuje kadD bi bio termin okvirno jer se vraćam u Niš za desetak dana :-/ pa ako uskočim, vaj not :-)

banini jos je sve mlado..bez oblika i plana...sad smo u fazi prikupljanja ljudstva i resursa.

Javljam se povodom oglasa.

Pa zdrao, zdrao. Dobrodošao.
Ajde neka neko baci jednu prostu pretpostavku kad bi bilo, da imamo za šta da se u'vatimo pa da spemujemo :)

zapata je tvorac, nek se izjasni a mi ćemo da prodiskutujemo.

pa.. ja sam za to da bude za nedelju, dve.

nisam ja tvorac (mada mnogo dobro zvuci)...i ja sam za to da bude za nedelju dve, samo da nije neki ponedeljak, nedelja...

i da nije sreda il' petak.. 'oću da pijem!

obratite paznju na to da vam niko nece doci ako ne obezbedite kakav smestaj ili nesto slicno...

Ljudi, ako vam nesto znaci neka bude nedelja.. Posto ovako ja radim, i ne bih mogao da dodjem, a inace bih. Da se druzimo, i ako se ne znamo.

sad ne idem u školu.. može.. nedelja je kul.
samo što je niš mrtav nedeljom.

Неје мртав, има млого свашта да се види и уради :)
Еве ја се добровољно јављам да угостим све жеМске које би преспавале (ил остале будне ал да буду безобразне) куде нас :)
Него децо, који сте ви? Све сте нови, слабо ве препознавам, од кад ме Џома бановао пред педерску параду, баталио сам да редовно читам и прегледам Вукајлију...

am.. ništa lično, al' ti meni kažeš da sam nova? hahaha. ok :D

A ja? a ja? Oću i ja breeee...
Dolazim iz Leskovac sas autobus, samo kažite kad i gde!

dobro, računamo i tebe.. pa ja glasam da bude u narednu nedelju, ne ovu sad, nego tam'.. nekog maja.
je l' može? :)

Evo, bar imam sas kuga i ja da dodjem, sas Bojanaa!

ja si iz aleksinac sama dolazim.. jer se još niki nije javio da će si ide :)

uuuuu mlogo ti pa dalekoooo, sama ci dojes.. koe da ti kazemm! :D

more, ako treba i s traktor ima da dođem xD

dobro, računamo i tebe.. pa ja glasam da bude u narednu nedelju, ne ovu sad, nego tam'.. nekog maja.

Usvaja se predlog, trebaju nam Nišlije za organizaciju, kako mi da organizujemo okupljanje kod nji?