Prijava

ma zapata je nišlija, peki živi u niš, samo ne znam koj se moj ne oglašava.. hm..

Christine, teško da je 2. nedelja odavde još u maju :) pre će biti da je jun. I to 5. jun :) to je fin datum. Pretpostavljam da bi meni odgovaralo.

joj, bre, zajeba' se.. :D
nekako ne želim da se pomirim sa činjenicom da će mi prijemni biti kroz svega mesec dana.. fak.

Može 5 jun ako svima odgovara, ja ću zamenim dežurstvo ako radim, sve za alkoholisanje i jebačinu...

Ahaha, prijemni. Baš fak. :) dobro eto neka bude to početni datum za razmatranje 5. Jun ! Izjašnjavanje može da počne. :)

kakva jebačina? ja nešto nisam upućena dobro.. :D

elem, pogledajte moj prvi post :)

Podvuci crtu dole i kaži : Organizacija jebi ga u dupe.

:) šalu na stranu, pa dobro neka to budu neki preliminarni dogovori.

Ja cetvrtog idem da guram valjak po tvrdjavi, ako budem u stanju, mog' da navratim, tako da Kirs, moraces izgleda sama iz Al. :P

Ај после дваестог, жив ви ја.

5.6. a gde se okupljamo? :P

ne, menjamo datum zbog pekija! dakle.. posle 20.

Kako god :) taman da mi prođu ispiti :P i dođu novi :P

oket ;)))
da te upišem na listu? :)

Kad se odlučite za tačan datum, onda ćemo i upisivanje ;) može?

Upiši je, ja garantujem za Maju, i ispite ću joj sredim, Majo položila si, ae pali :)

Prvo, bojanče, crno na belo :P pa onda :P

Moze i meni bi vise odgovaralo posle 20og.. Mada imam jedan predlog da to bude 7.7 taman vremena da se pripremimo, organizujemo ujedno i praznik..

Ja sam se javija još na početak temu, al' me neje upisaja Kristina. Eve po drugi put kazujem, UPISUJ I MENE(da ne bude posle da sama dolaziš iz L.A.)

Dobro, posle 20. odgovara i to, meni :) Chris prepravi prvi post ži' ti sve, da ne bunimo ljudi :)