Prijava

Чињеница је да су мушкарци више фокусирани на саобраћај и имају бољу пажњу.
Да не помињем праву вожњу, на дуже стазе. Мислим да рееетко која жена може сести у кола и возити одавлен до Њемачке, без спавања и са минималним пиш-паузама.

Кад неко оће да дочара како нека девојка лоше вози, обично мене наведу као пример.

Ја брате свако мало огребем ауто, ударим, одвалим нешто, направим прекршај и тако. Није да ја не познајем правила, или не умем да се снађем, него сам јако слабо сконцентрисана. Дрндам телефон, шминкам се, зверлам около и онда се престројим из једне у другу траку не гледајућу у ретровизор и навучем гнев осталих учесника у саобраћају. Најмање размишљам о вожњи док возим.
Плус, нисам способна да се оријентишем и проценим где могу да се паркирам. Тата је морао да излије бетонску плочу широку 6 метара да бих могла да уђем аутом у двориште, јер сам претходно качила канале.
Пробали смо са разним типовима возила, мањи, већи, краћи, теренски и не знам шта је горе. Џип ми је лакше да возим јер је прегледније и некако владам ситуацијом, али се тешко паркирам.

Све је то ипак индивидуално.

uništila si temu devojko shvataš to??? niko mi više ne postuje na temu otkad si se ti izasrala ovde!

Дефиниција камиказе:

Девојка, југо, панчево табле а она из Руме, жури негде, а није стигла да се нашминка.

Petar pan pezos - ajde malo kulturnijeg rečnika.... nije na odmet. A i džentlmenstvo ti je otišlo u crveno...

a ovi sa tablicama Rume što su katastrofa vozači....oni su u saobraćaju jedino gori od žena

cinjenica je da muskarci odrastaju sa ogromnom zeljom da voze i cinjenica je da je auto produzetak muskog polnog organa... ajde ako se ne slazete sa tim, cinjenica je da je automobil za muskarca puno vise od prevoznog sredstva. Muskarci jedva cekaju da voze i vole da voze i od njih se ocekuje da to dobro rade pa se oni i trude da to dobro nauce.
A zenama je stvarno svejedno, njima je bitno da nauce da voze da bi mogle da se prevezu sa jednog mjesta na drugo, njim je auto modni dodatak koji uz to ima i neku svrhu i vecina zena ne voli bas nesto da vozi dok vecina muskaraca uziva u tome.
Jednostavno je to da momci uce da voze dobro a zene uce da voze, ali one zene koje su naucile da voze dobro, koje su jedva cekale da sjednu u auto i koje vole to da rade, one voze punooooo bolje od prosjecnog muskarca....
to govorim iz svog primjera jer ja vozim bolje od ijednog muskarca kojeg znam !!! ali ja sam ucila sa velikom zeljom tu voznju i moje prve godine voznje su bile jako odgovorne jer sam uglavnom vozala svoju malu bracu tako da se nisam bahanalisala. vozim 7 god i ni jednom nisam ni ocesala auto a kamo li ga cuknula ili nesto drugo....

Индивидуално, али много више жена слабо вози, првенствено због страха ја мислим....

Рајка моја лети, вози жена, разбија што се тога тиче... Имала је два удеса, али није она била крива, једном је стала на семафор, а ГОСПОЂИЦА иза је причала на телефон и лупила је отпозади, а други пут је лик испред ње скретао, она закочила наравно, и неки је спичио отпозади...
Све у свему стварно је добар возач...

Моја цурица је исто добар возач, не стреца, није испрепадана... Она вози и упада у кривину, ја јој дигнем ручну, она лагано исконтролише, без стрецања, и то ми се јако свиђа код ње...
Док за остатак жена... е то је сад већ посебна прича, ево имам чак и постер, жена у пг што је успјела http://vukajlija.com/var/products/posters/201007/16786/pitate-se-kako.jpg?1301801493

a jbteeee...
koja generalizacija, esencijalizacija, stereotipizacija roda, da ja nemam reči.
fuj.

gde god se žensko pomene u lošijem svetlu od nadmoćnijih muškaraca, žene odmah to nazivaju šovinističkim generalizacijama, stereotipima itd....

petre, opet me ti ne kapiraš.
ja samo govorim da sve to krajnje nepotrebno i netačno. nijedan pol nije inferioran u odnosu na drugi. kapiš? zato ni rodovi ne bi trebalo da budu. aman.

Jeste, inferioran je. Tačka.

Jeste, inferioran je. Tačka.

Хахахха :Д

o Gospode moj...
sve latentni gejevi oko mene.

što to? eto...čim ne misliš kao ona, odma si latentni pederčina...ccc

Gejevi, negejevi, nemate pooooooooooooojma o vožnji.

Већина жена које возе су несигурне за воланом. Мала гужва и цврц.
Мноооого су сигурније на задњем седишту, такорећи свој на своме су ту

ma, šta žene rade u kolima uopšte?? koj su moj van kuće?? što su van kuhinje???

ma, šta žene rade u kolima uopšte?? koj su moj van kuće?? što su van kuhinje???

То се и ја питам сваки дан кад идем до факса... Дође ми да их побијем јер ме нервирају кад изађу ван куће... Уствари, ја бих њима кревет у кухињУ ставио, да не излазе одатле