Prijava

Уствари, ја бих њима кревет у кухињУ ставио, да не излазе одатле

taj rad!

LOL Smarko :D

Generalizacija je jedna od stvari od kojih mi se najviše okreće želudac na ovom svetu. Sve je moguće, svako je sposoban (Ili nesposoban) za bilo šta nezavisno od rase, nacionalnosti ili RODA. Bilo koja količina boljih vozača u muškom ili ženskom svetu je ili puka slučajnost ili posledica srednjovekovnog shvatanja muško-ženskih odnosa. Ende.

Има добрих, релативно добрих ....а остало је сачувај боже, још ако је из Панчева...

знам за ситуацију где је лик ушао риби да испаркира кола јер је закрчила целу улицу, сео унутра и угледао себе у ретровизору........девојка се правда како то тако треба.

NE, NE i NE!

Žene su lošiji vozači zato što misle da je to neka viša filozofija pa se razmišlja, pa se misli, pa se premišlja umjesto da sjedne i vozi na ciljano odredište.

ja npr kad vozim kola koristim samo retrovizore sa strane, jbga.. navika :D

Само да додам да је ђевојка једна на полагању питала друга ОЋЕ ЛИ МЕ ОБОРИТ АКО МИ СЕ НЕ ЧУЈЕ ОНО КРРРК КАД ДИГНЕМ РУЧНУ

Има добрих, релативно добрих ....а остало је сачувај боже, још ако је из Панчева...

Пошаст!

Не знам ни који је мозак и кад дозволио женама да седају у кола? Ево им бицикле нека тренирају на њему или нека пешаче, здраво је

NE, NE i NE!

Žene su lošiji vozači zato što misle da je to neka viša filozofija pa se razmišlja, pa se misli, pa se premišlja umjesto da sjedne i vozi na ciljano odredište.

Ako na sekundu u svim raspravama ovde zamenite izrace ''Muško'', ''žensko'' sa ''osoba'', dobijaju se interesantni rezultati...

ja npr kad vozim kola koristim samo retrovizore sa strane, jbga.. navika :D

Ja koristim samo onaj na sredini :D

ma, unfawkable, ja još ne vozim kola kako treba.. sela sam nekol'ko puta za volan.. :D

Море, знају оне да возају

Znaju šaltati brzine.

Знају да шалтају што вели Скочимиш....
Знају бицикло да возе кад макну $едиште

Blek je u pravu štos tiče bezbednosti. Barem ja nisam video ribu da šiba bulaverom 120 ili da vozi mrtva pijana. S druge strane, ima i toga da su malo smotane i zbunjene, pa malo prave zastoj. Ne sve, naravno.

Ne bih rekao da su baš katastrofa vozači. Smotane jesu, jebiga. :)

Mene, kao mačo muškarčinu, gradska vožnja opako smara. Uvek idem peške, ako je toplo, ili zovnem taksi, pošto ću skoro sigurno da pijem, gde god da odem. Jebiga, takav mi horoskop.

znam jednu ženu koja sabija kako vozi, bez zezanja,zna i da driftuje svojim golfom, startuje (iako je dizelaš čak hahah)!

ma, unfawkable, ja još ne vozim kola kako treba.. sela sam nekol'ko puta za volan.. :D

Pa dobro sad, nisam ni ja neko čudo, al se i ne trudim posebno :-)

Ja mislim da su žene neuporedivo bolji vozači, a mi muškarcii smo govna! -_-

Никад нисам возио кола, у аутомобил улазим у просеку 3 до 4 пута годишње, ни ћале ми не вози од 99те, али кад сам ишао као клинац са дедом за село југићем, он ми је причао да женама треба забранити да возе. Ја верујем деди.

MA JA VOZIM KO ZMAJ !!!

ja kad god napravim neko sranje u saobraćaju, napravim glupavu facu i vadim se na to što sam žensko :)
ali sam sposobnija dok vozim nego peške kad idem