Prijava

Neka se ništa ne sređuje. I tiše tamo da vam ne dodam još kojeg.

Obriši kukije i celu istoriju u browseru i restartuj browser, pa se onda zakači...

Nece da mi promjeni boju vukajlije. Bila je plava i onda se jednom vratila na zelenu. Na bilo koju da promjenim sad stalno je zeleno?

Ne da mi da promenim avatar!

Ne da mi da promenim avatar!

ni ne treba, taj ti je kvlt

Nece da mi promjeni boju vukajlije. Bila je plava i onda se jednom vratila na zelenu. Na bilo koju da promjenim sad stalno je zeleno?

а ти покушај ово:

- у претрази укуцаш "chrome://plugins/" (без апострофа, наравно)
- кликнеш на "детаљи" са десне стране у горњем углу
- кад ти отвори детаљно све те флешеве и шта већ, тражиш да се у локацији помиње "PepperFlash"
- кад нађеш, кликнеш "disable" и то је то.

мени се средило и сад ми је Вукајлија љубичанствен :3

Jupi, uspeo sam. Hombre, fali li ovoj nešto? :)

само цепај :)

Meni ovo "K" u nazivu sajta stoji naopako.

Ne da mi da promenim avatar!

Uh! Zamislite da se meni to desi! Ježim se od pomisli...

paninaro

Meni ovo "K" u nazivu sajta stoji naopako.

Hehe jesi budala, pa to namerno tako stoji xd

Gazdu i dalje boli kurac da sredi pratioce.

Да пријавим да опет постоји баг са пратиоцима, сличан као пре. Пре је клик на "прати" повећавао број пратилаца за 2, а клик на "престани да пратиш" смањивао за један. Сада када се кликне на "прати" повећа се нормално за један, али се не смањује уопште кад се кликне на "престани да пратиш".

Smanjuje sa zakašnjenjem. Posle nekih 5-10 minuta skine to.

Аха. Па добро онда.

Не знам да ли сам на правом месту, нити да ли има лека. Десило ми се да ми у року од минут збир оцена падне за 30-ак, а самим тим и позиција са 1889 на 1921, а притом није ми обрисана ни једна дефка. Знам то јер сам имао више табова са Вуком. Јел зна неко шта се ту дешава?

Hejtovao te neko ili ti skinuli lajk.

Црвени, прегледао сам сад оцене, немам баш много дефки и знам како стојим са оценама. Поприлично сам сигуран да није то. А да ли постоји могућност да се у случају да ми неко полупа 20 и кусур минуса у року од одма пронађе починилац?

ma onaj tvoj kompanjeros te lajkovo što je banovan mordoss koll