Prijava

Aman ljudi nisam kamara neko Mara!!!!!

Moj deda je zvao neku našu rođaku Tamaru - Kamara!
KAMARAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Ja nijesam Kamara govana!!!!!

Ko mi tebe uze, KAMARAAAA

ИМАШ КАМАРУ ГОВАНА У СВОМ ДВОРИШТУ!!!

lololololo
Šta je Kamara uopšte?

Gomilica :)

EDIT odgovor na tvoje pitanje sa teme o Kosovu! Mara ima pišu, to jest oseća se kao žensko a u stvari je muško!

Роки Билбао™

@AJAX

Mladicu cetnici zaklali porodicu?Ajde batali trolovanje.

Ок, проучи његову неидеализовану биографију. Он је био обичан металостругар у Сарајеву који је на основу чланства у комунистичкој партији напредовао до положаја до кога је стигао. Не кажем да није био талентован за војну служу.
Младић је био члан Савеза комуниста и носилац Ордена за војне заслуге са сребрним мачевима, Ордена Народне армије са сребрном звездом, Ордена за војне заслуге са златним мачевима и Ордена братства и јединства са сребрним венцем.
Рођаци и ујаци су му настрадали директно или индиретно од четничке руке.
Мајци су му четници плетеницу везивали за рог од краве и хтели да је спале, он је то и у рату истицао. Причате о њему, а посматрате га само из једног угла који вам медији намећу.

On jeste bio veliki Jugosloven i skidao je kokarde ljudima i terao ih da stave petokrake. Ali velikosrBstvo je gadna boljka. Kad te stegne jednom, ne pušta.

Ja ne verujem da su ga bacili u more, Srbija nema more.

Ja ne verujem da su ga bacili u more, Srbija nema more.

Kako nema? IMA SRBIJA TRI MORA!! TRI SRBSKA MORAA!!! SRBIJAAAAAAAA!! MOREEEUUUU!!!!!!

ima panonsko breee

AUTONOMAŠU!!! ČANKOV PRATIOČE!!!

SRbija ima mora kolko oćeš gledaj i plači!!!!!!!!!!!!!!!!

http://guskova.ru/~mladich/zakonik/img/Mapa.jpg

Hrvati su uvek bili pod Srbima!!! aŠiptari eno ih tamo skroz desno zajedno sa Iberima to jest Špancima..... KArta je iz vremena Karla Velikog!

http://www.emersonkent.com/images/maps/europe_814.jpg

Karta jeste iz vremena Karla Velikog ali ovo ne označava Srbiju nego Slovene.21 slovensko pleme se doselilo na Balkan.

Roki naturi naocare, lepo pise SRBIJA XD
A donja karta... Svejedno. xD

dobar dan...

samo da još jednom kažem, pošto sam pročitao neke postove, da nisam klinac...da sam tad, kad se dešavalo to u Bosni i kad sam bio tamo, imao 22 godine...

i Roki, nije Mladić klao i peko decu nego Naser Orić i njegovi zlikovci...

i Roki, nije Mladić klao i peko decu nego Naser Orić i njegovi zlikovci...

Baš tako.
Mamicu mu jebem. Žene i decu.
Kada su ga pustili iz tog smrdljivog Haga i kada je bio onaj snimak kako izlazi iz aviona i dočekuju ga.......ne znam.....ako nekom nije bilo jasno šta je Hag, tada je sve bilo jasno.

Mislim da je Roki u stvari Naser Orić!