Prijava

Добро. Не знам шта бих вам рекао о тренутној политичкој ситуацији у земљи а да већ не знате.
Државна политика нам је у расулу. Што је по мени још горе опозиција ми делује горе од саме позиције. За кога гласати? Нећу помињати имена странака, али све су то исти демагози и политиканти са неким новим улогама. Људи са тридесетогодишњим стажем у политици управљају овом земљом са завршеним грађевинском, стоматолошком, лекарском струком. Нормалан, поштен човек ту нема шта да тражи. Тотални свеприсутни непотизам. Свој свога гура. Где идемо? Шта радимо? Седимо и чекамо да нам месија падне са неба,
Створимо га сами. САми изнедримо снаге које ће променити курс ове земље. Себе претворимо у Европу. Није Европа крава музара. Нису европ. фин. инстит. јасле са којих ћемо се безбрижно хранити када уђемо тамо. Не!

Уколико вас има озбиљних и желите да кренете у један пројекат са мном јавите се.
Ја бих градио модерну демократску десно орјентисану странку базирану на либералној економији и строгој владавини права. Без јаких институција не можемо ни управљати ионако крхком економијом наше земље. Други пут немамо. Сами морамо реструктуирати и реформисани целокупни систем. Морамо се суочити са текућим проблемима одлучно и јасно. Гордијев чвор не смемо одмотавати него га пресећи. Шта радити са Косовом? Поставити нову политику и извући максимално од готово изгубљеног. Прихватити реалност. Завршити сагу са Хашким трибуналом и не допуштати више да нам ико ишта намеће. Пооштрити правни систем. Жесток обрачун са хулиганима. Сурово искоренити корупцију из државних институција. Један преступ - отказ. Приватни сектор контролисати и давати одговарајуће субвенције. Повећати порез на луксуз. Смањити порез социјално инфериорним групама. Појачати децентрализацију. Повећати слободу медија. Јавни сервис трансформисати и прилагодити савременим глобалним токовима. Демократија, либерализам, али контролисани.

Изнесите ваше предлоге
Ако немате шта паметно да кажете немојте се ни укључивати у тему

Paljba na B92.

NEĆEŠ JEBATI DECHKO!

По чему се твој програм разликује од програма већине странака у Србији?

По новом приступу економији која нам је највећи проблем. По заокрету у питању Косова. Не знам како преговори иду, али верујем да повратка нема. Признати реалност. Увести радикалне промене у правни систем. Нова европска ревизија судства. Радикалан обрачун са хулиганима. Ревизија страначког система. Радикално, радикално, радикално. Немамо времена да чекамо. ОБРАЧУН СА КОРУПЦИЈОМ! Од главе змију убити. Питај конкретно, имам превише тога да кажем

Увести радикалне промене

Радикалан обрачун са хулиганима.

Радикално, радикално, радикално.

Ovo me podseća jednu već postojeću stranku.

Јеботе, колко је ово све надреално, још не могу да се опасуљим.

Јеботе, колко је ово све надреално, још не могу да се опасуљим.

SPREMA NAM SE NOVA BUDUĆNOST! TO!
UZ AJAKSA DO POBEDE!

Не пратиш тему од почетку. Радикалне промене, либерална економија, владавина демократије гамби. Далеко од радикализма на који ти мислиш

Колко је теби доброоо

Ја бих градио модерну демократску десно орјентисану странку базирану на либералној економији

Приватни сектор контролисати и давати одговарајуће субвенције. Повећати порез на луксуз. Смањити порез социјално инфериорним групама.

Извини, морам да те питам, колико година имаш (оквирно, не мора тачна цифра) и чиме се бавиш?

Slažem se sa svime napisanim samo još da si dodao: "da se nafatiramo parica, da nas bolu kurci do kraja života!!!"

Video sam mnogo kretenskih predizbornih kampanja, ali ova je ja mislim pobedila! LOLOLOLO

Ajakse kupuj odelo, imaćemo precednika!

Да ли си ти Шојић?

Ово је нова снага Србије
http://www.kp.rs/

Немојте да спемујете тему, човек је коректно изнео своје виђење.

Ок Лол а знаш ли да реално комунистичка искра овде није никад ни угашена. Земљу нам воде лево орјентисана деца комуниста. Партија је променила боје, али је и даље итекако ту.

Том Рипли, на шта циљаш? Не бих да се дискредитујем, али сматрам да сам довољно компетентан и да иза реченог стојим. Бавим се проучавањем међународно економско-безбедносно-политичке ситуације задњих месеци. Зашто? Ево 23

Pitao te je koliko imaš godina.